آیا انجام لیفت غبغب محدودیت سنی دارد

گردن بلند و باریک چیزی است که ملکه نفرتیتی را به شهرت رساند. همه ما مخفیانه آرزوی گردنی برازنده داریم تا سر زیبایمان را بالا نگه دارد. غبغب چیزی است که سر راه ما قرار می گیرد، بنابراین به شما کمک کنید آن را برای همیشه حذف کنید. زمانی که متوجه شدید چه چیزی برای شما آماده کرده ایم، دیگر نیازی به درمان نخواهید داشت. این روش همانند روش های دیگری مانند لیفت صورت است.

غبغب چیست؟

غبغب یک رول اضافی از گوشت چرب است که در زیر خط فک / چانه فرد یافت می شود. در صورتی که چربی شل و آویزان باشد، اغلب به عنوان کاسه گردن شناخته می شود. غبغب نشانه پیری نیست زیرا ممکن است در هر مقطعی از زندگی رخ دهد. غبغب را می توان به راحتی در نمای نیمرخ صورت شما مشاهده کرد.

غبغب چیست؟

چه چیزی باعث غبغب می شود؟

غبغب می تواند به سه دلیل ایجاد شود. همه عوامل رایجی هستند که احتمال افتادگی چانه و افزایش ذخیره چربی را افزایش می دهند.

ژن ها

در اغلب موارد، بسیاری از افراد غبغب را به ارث می برند. ژن ها در مورد ساختار استخوان صورت و همچنین رسوبات چربی تصمیم می گیرند. افرادی که صورت های گرد دارند، غبغب قابل توجهی دارند. اگر علت غبغب ژنتیکی باشد، ممکن است خلاص شدن از شر آن برای شما سخت باشد و نیاز به بوکال فت داشته باشید. همیشه می توان یک سبک زندگی سالم را حفظ کرد و ظاهر غبغب را کاهش داد.

مطالب مرتبط :  درمان افتادگی پلک عصبی

اضافه وزن

کسانی که وزن بیشتری دارند، غبغب دارند. از آنجایی که چربی در نقاط معمولی مانند شکم، ران ها و بازوها ذخیره می شود، چربی در نهایت شروع به پر شدن در زیر چانه می کند و باعث ایجاد چانه مضاعف می شود. همچنین باید به خاطر داشته باشید که از دست دادن سریع چربی باعث افتادگی چانه می شود، زیرا چربی به سرعت از بین می رود و پوست زیر چانه از بین می رود و آویزان می شود. خوردن غذای با مقدار کم چربی و ورزش منظم باعث کاهش سریع غبغب می شود که در غیر این صورت می توان از لیفت با نخ استفاده کرد.

مطالب مرتبط :  لیفت ابرو در خانه با مواد طبیعی

پیری

 پیر شدن به این معنی است که متابولیسم شما کند می شود. این منجر به از دست دادن ماهیچه ها، کشش کم پوست و استخوان های شکننده می شود. از آنجایی که سطح خاصیت ارتجاعی نمی تواند مانند گذشته پوست را بالا نگه دارد، این امر منجر به افتادگی پوست و چانه مضاعف می شود. همچنین، پس از 40 سالگی، رسوبات چربی در زیر چانه شروع به تجمع می کنند.

آیا ورزش می تواند به کاهش چانه کمک کند؟

ورزش عضلات صورت و ماساژ ممکن است به شما در سفت کردن عضلات گردن و کاهش چربی در خط فک پایین کمک کند. برخی افراد ادعا می کنند که این به کاهش غبغب کمک می کند. با این حال، اگر هیچ بهبودی مشاهده نکردید، مشورت با یک متخصص پوست/جراح پلاستیک گزینه بهتری برای رهایی از این وضعیت خواهد بود.

چگونه از شر غبغب خلاص شویم؟

خلاص شدن از شر غبغب آسان است زیرا راه حل های زیادی برای این مشکل زیبایی وجود دارد. چند تغییر در رژیم غذایی، سبک زندگی، الگوی خواب و ورزش خود داشته باشید و به زودی یک خط فک بریده بریده و گردنی زیبا خواهید داشت. مهم است که به یاد داشته باشید که این عادات سالم را هر روز انجام دهید تا تغییراتی را مشاهده کنید. و به خاطر داشته باشید که آنها را حتی پس از از بین رفتن غبغب تمرین کنید زیرا این کار از رشد مجدد فرد در آینده جلوگیری می کند!

مطالب مرتبط :  بهترین روش برای لیفت غبغب کدام است

چگونه از شر غبغب خلاص شویم؟

درمان غیر جراحی برای کاهش دو چانه

جراحی های پزشکی برای برداشتن غبغب ممکن است گران باشد. این جراحی ها به جلسات متعدد نیاز دارند که برای هر جلسه هزینه دریافت می کنند. در مقایسه، درمان‌های غیرجراحی برای کاهش غبغب راهی مناسب و مقرون به صرفه برای خلاص شدن از شر این عارضه است. در اینجا مزایای آن وجود دارد:

  • بدون جراحی پوست شل را سفت می کند
  • سفت شدن افتادگی گردن
  • کاهش ژول یا چین های گونه
  • بهبود خطوط و چین و چروک

چندین درمان زیبایی برای کاهش غبغب عبارتند از:

اولتراپی – این روش درمانی از سونوگرافی متمرکز و قدرت های بازسازی کننده برای لیفت، سفت کردن و رنگ کردن پوست افتاده استفاده می کند. این یک روش غیر تهاجمی برای استفاده از عصای اولتراسوند برای تحریک تولید کلاژن و برداشتن غبغب است.

مطالب مرتبط :  بهترین مرکز برای انجام لیفت صورت

موارد استفاده از اینتراژن

اینتراژن بهترین، موثرترین و محبوب ترین روش کاهش غبغب است. این نه تنها پوست افتاده را تقویت و سفت می کند، بلکه فواید دیگری نیز دارد از جمله؛

بافت و رنگ پوست 

تونالیته کل پوست را تا حد زیادی بهبود می بخشد، بافت را بهبود میبخشد و درخشش جوانی ایجاد می کند. همچنین پوست را نرم و صاف می کند.

خطوط بهبود یافته 

بسیاری از کاهش چربی زیر چشم رنج می برند. در نتیجه اینتراژن به کاهش ظاهر شیارهای فرورفته چشم کمک می کند. همچنین خط فک و چانه ها را تراشیده و شکل کلی صورت را بهبود می بخشد. چین های نازولبیال (خطوط خنده) نیز با استفاده از اینتراژن اصلاح می شوند.

افزایش جریان خون به پوست

 پس از استفاده از اینتراژن، بسیاری از بیماران چهره درخشان و ظاهری جوان تر را تجربه کرده اند. اینتراژن می تواند به کاهش خطوط ریز، چین و چروک و خطوط اخم نیز کمک کند.

مطالب مرتبط :  بلفاروپلاستی زیبایی

صرف نظر از اینکه غبغب شما از کجا آمده است، اگر به دنبال خلاص شدن از شر آن هستید، جراحی پلاستیک راه حل هایی برای شما دارد. اگر پوست شما در آن ناحیه هنوز نسبتاً کشیده و الاستیک است و مشکل فقط یک کیسه چربی اضافی است، لیپوساکشن ممکن است راه حل باشد. با این حال، اگر شروع به تجربه افتادگی یا کشیدگی پوست روی گردن خود کرده اید، متوجه شده ام که بهترین گزینه لیفت پایین صورت/لیفت گردن است.

دلیل اینکه لیپوساکشن گزینه مناسبی برای افراد مسن نیست، همان چیزی است که در وهله اول باعث ایجاد مشکل می شود – پوست. اگر پوست شما از قبل در آن ناحیه شل است، برداشتن چربی تنها بر چین هایی تأکید می کند که غبغب به شما می دهد. در همین حال، لیفت پایین صورت یا لیفت گردن با از بین بردن پوست و چربی اضافی در ناحیه عمل می کند – خط گردن و فک را بهبود می بخشد و پوست باقی مانده را سفت می کند تا دیگر نتواند چروک یا افتادگی داشته باشد.