تاثیرات لیفت صورت با نخ

همانطور که می دانید بوکال فت چربی بین استخوان گونه و استخوان فک در صورت شما است. این پدهای چربی به شکل گیری فرم صورت شما کمک می کند. برداشتن بوکال فت یک عمل جراحی برای برداشتن چربی در این ناحیه از صورت شما است. این کار می تواند ساختار استخوانی صورت شما، به خصوص استخوان گونه و نواحی توخالی بین گونه ها و خط فک را برجسته کند. گاهی اوقات به این روش کوچک کردن گونه نیز می گویند. لیفت صورت روشی محبوب برای جوانسازی در بیمارانی است که می خواهند علائم پیری را اصلاح کنند. روش های مختلفی برای لیفت صورت وجود دارد که از آنجمله می توان به لیفت صورت با استفاده از لیزر، لیفت با استفاده از بوتاکس، لیفت با نخ، لیفت به روش هایفوتراپی و لیفت به روش اولتراپی اشاره کرد.

در این مقاله می خواهیم در مورد تاثیرات لیفت صورت با نخ مطالبی را عنوان کنیم. اما قبل از اینکه به آن بپردازیم اجازه دهید در مورد لیفت صورت با نخ بیشتر بدانیم. لیفت با نخ شامل قرار دادن نخ‌ های خاردار زیر پوست و سپس سفت کردن آن‌ها برای بالا کشیدن بافت‌ های افتاده صورت است. در این روش از بخیه های موقت برای ایجاد لیفت ظریف اما قابل مشاهده در پوست استفاده می شود. به جای برداشتن پوست شل شده صورت بیمار با جراحی، به سادگی آن را با بخیه زدن قسمت هایی از آن معلق می کنند. این کار باعث می شود که پوست کمی به عقب کشیده شود و در نتیجه صورت را لیفت و سفت کند. نخ‌ ها علاوه بر ایده ‌آل بودن برای لیفت پوست، به روش دیگری با پیری مبارزه می‌کنند؛ با تحریک پاسخ درمانی بدن و وادار کردن بدن به هدایت موج ‌های زیادی از کلاژن به مناطق تحت درمان. این به دلیل نقش حیاتی کلاژن در روند پیری است. به عبارت دیگر، این فرآیند باعث جوانسازی مداوم و پیشرونده بافت های صورت می شود.

مطالب مرتبط :  لیفت ابرو با اندوتاین
مطالب مرتبط :  مزیت های بلفاروپلاستی

میزان تاثیرات لیفت صورت با نخ

اگر بخواهیم میزان تاثیرات لیفت صورت با نخ را بدانیم باید ببینیم لیفت صورت با نخ چه مزایایی دارد و چگونه انجام می گردد. مزایای لیفت با نخ به جای لیفت صورت چیست؟

برای بسیاری از بیماران، بزرگترین مزیت لیفت با نخ به جای لیفت صورت، کاهش بسیار زمان بهبودی مرتبط با لیفت با نخ است. لیفت با نخ را می توان تحت بیهوشی موضعی به جای بیهوشی عمومی انجام داد، به این معنی که بیماران لیفت با نخ می توانند بلافاصله پس از انجام عمل خود را به خانه برسانند و از خود مراقبت کنند. در حالی که برخی از بیماران پس از لیفت با نخ کمی درد، قرمزی و تورم را تجربه می کنند و بنابراین مایلند بقیه روز را مرخصی بگیرند، اکثر آنها می توانند بلافاصله به کار خود بازگردند. پس از لیفت با نخ به ندرت به داروهای ضد درد قوی نیاز است و این امر باعث می ‌شود بیماران راحت ‌تر به روال عادی خود بازگردند. بنابراین این روش برای افرادی که در خانه بچه دارند یا کسانی که مشاغل پرمشغله و سختی دارند ایده آل است.

مطالب مرتبط :  فرق لیفت و لمینت ابرو چیست؟

بنابراین از جمله تاثیرات لیفت صورت با نخ می توان به این موارد اشاره کرد:

  • پوست صورت را سفت و صاف می کند،
  • باعث کاهش ظاهر چین و چروک ها، از جمله چین های نازولبیال می شود،
  • زمان توقف به نسبت سایر روش ها بسیار کمتر است،
  • باعث افزایش عزت نفس بیمار می گردد،
  • به نتایجی با ظاهر طبیعی می توان دست یافت،
  • سایر درمان های زیبایی را تقویت می کند.

 لیفت با نخ به دلیل غیرتهاجمی بودن آن، بسیار کم خطر است. عملاً هیچ خطری برای زخم، کبودی شدید، خونریزی یا سایر عوارض پس از لیفت با نخ وجود ندارد. در موارد نادر، بیماران ممکن است دچار سوزش، عفونت یا نمایان شدن بخیه های آنها در زیر پوست خود شوند. با این حال، اگر این اتفاق بیفتد، بخیه ها را می توان به سادگی برداشت و صورت بیمار به حالت قبلی خود باز خواهد گشت. در نهایت، از آنجایی که انجام لیفت با نخ بسیار آسان تر از جراحی لیفت صورت است، بسیار مقرون به صرفه تر هستند. در حالی که لیفت با نخ مطمئناً تغییرات قابل مشاهده ای ایجاد می کند، معمولاً فقط چند میلی متر صورت را بلند می کند. به این ترتیب، آنها نتیجه نهایی ظریف تر و طبیعی تر از جراحی لیفت صورت ایجاد می کنند. بنابراین لیفت با نخ برای بیمارانی مناسب است که با علائم شلی پوستی خفیف تا متوسط و نه شدید سروکار دارند.

مطالب مرتبط :  روش های لیفت صورت

بیمارانی که لیفت با نخ را به منظور تحریک کلاژن انجام می دهند، متوجه بهبود تدریجی رنگ و استحکام پوست خود خواهند شد. در حالی که نخ های آنها در جای خود قرار دارند، پاسخ درمانی بدن به طور مداوم فعال می شود زیرا بدن می خواهد نواحی بخیه شده را درمان کرده و بخیه ها را خارج کند.

مطالب مرتبط :  ماندگاری لیفت ابرو

بدن از نظر بیولوژیکی طوری برنامه ریزی شده است که وقتی هر جسم خارجی را حس می کند به آن واکنش نشان دهد. خوشبختانه از آنجایی که نخ های قرار گرفته در زیر پوست بسیار کوچک هستند، بیمار هیچ یک از این اتفاقات را احساس نخواهد کرد. اکثر مردم پس از بهبودی پوست اطراف خود به هیچ وجه نمی توانند بخیه های خود را احساس کنند.

در این مقاله در مورد تاثیرات لیفت صورت با نخ و همچنین چگونگی کار با نخ برای لیفت صورت مطالبی را عنوان نمودیم. اشاره کردیم که برای جوانسازی صورت کارهای مختلفی انجام می گیرد. تمام این کارها با روش های مختلفی صورت می گیرند که یکی از این روش ها لیفت صورت با نخ است. به مزایا و برخی عواقب این کار اشاره کردیم و بیان نمودیم که تاثیرات آن بر روی صورت به چه صورت خواهد بود.