توصیه های قبل از انجام لیفت چشم

بیان کردیم که امروزه لیفت صورت، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو به روش های مختلف مانند لیفت با نخ، در بین مردم بسیار انجام می گیرد. امام مراقبت های قبل از عمل لیفت چشم بسیار مهم است و باید مورد توجه قرار گیرد. همانطور که می دانید جراحی بلفاروپلاستی با هدف بازگرداندن زیبایی پلک ها و در پی آن جذابیت چشم ها انجام می پذیرد. با توجه به اینکه حالت پلک انسان و بی نقص بودن آنها تاثیری مستقیم در جمال چشم ها دارد، بنابراین حفظ زیبایی پلک ها از اهمیت ویژه ای به خصوص در قشر بانوان برخوردار است. افزایش سن و سبک زندگی های امروزی و البته در مواردی هم عوامل ژنتیکی موجب بروز شل شدگی و پف در پلک ها می گردد از اینرو جراحی بلفاروپلاستی می تواند یک روش کارآمد به جهت رفع این مشکل ها باشد. در این مقاله قصد داریم در مورد توصیه های قبل از انجام لیفت چشم مطالبی را بیان کنیم. 

مطالب مرتبط :  برای زیر چشم تزریق ژل بهتر است یا چربی؟

لیفت چشم چیست؟

قبل از اینکه ببینیم توصیه های قبل از انجام لیفت چشم چیست، بیایید ببینیم خود لیفت چشم چیست؟ همانطور که بیان کردیم امروزه لیفت صورت، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو به روش های مختلف مانند لیفت با نخ، در بین مردم بسیار انجام می گیرد. امام مراقبت های قبل از عمل لیفت چشم بسیار مهم است و باید مورد توجه قرار گیرد.  لیفت چشم که با نام‌ های لیفت پلک یا بلفاروپلاستی نیز شناخته می ‌شود، روشی برای جوان ‌تر کردن و زیباتر کردن چشم ‌ها است که با استفاده از آن می ‌توانید آثار خستگی و افزایش سن را از چهره خود رفع کنید. این روش معمولا برای برداشتن پوست‌ های اضافه پلک یا برطرف کردن پف و افتادگی آنها استفاده می‌ شود. همچنین با استفاده از آن می ‌توان افتادگی‌ های کناره چشم را نیز برطرف کرده و چین‌ و چروک ‌ها را از بین برد. لیفت چشم می ‌تواند شما را به ایام جوانی برگرداند. 

مطالب مرتبط :  روش های لیفت صورت بدون جراحی

مراقبت های قبل از عمل لیفت چشم

در بحث توصیه های قبل از انجام لیفت چشم بیایید ببینیم قبل از عمل لیفت چشم چه اقداماتی را باید انجام داد. بیان کردیم که امروزه لیفت صورت، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو به روش های مختلف مانند لیفت با نخ، در بین مردم بسیار انجام می گیرد. امام مراقبت های قبل از عمل لیفت چشم بسیار مهم است و باید مورد توجه قرار گیرد. بنابراین مراقبت های قبل از عمل لیفت چشم به این صورت است که در صورتی که داروی خاصی مصرف می کنید یا به بیماری بخصوصی مبتلا هستید باید قبل از انجام جراحی، این مسئله را به جراح معالج خود اطلاع دهید؛ زیرا برخی بیماری ها و داروها در روند عمل اختلال ایجاد کرده و فرد را در معرض خطرات جدی قرار می دهند. برخی داروها نظیر داروهای ضد انعقاد خون اعم از بروفن، آسپرین، ژلوفن و غیره از چند روز قبل از جراحی پلک تا چند روز پس از آن ممنوع می باشد. پزشک معالج شما آزمایشاتی را برای تان تجویز می کند که باید پیش از عمل، تمامی آن ها را انجام داده و نتایج آن را در روز جراحی همراه خود داشته باشید و در اختیار جراح تان بگذارید. 

مطالب مرتبط :  تاثیر لیفت شقیقه بر زیبایی

معاینات چشم

گفتیم که امروزه لیفت صورت، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو به روش های مختلف مانند لیفت با نخ، در بین مردم بسیار انجام می گیرد. امام مراقبت های قبل از عمل لیفت چشم بسیار مهم است و باید مورد توجه قرار گیرد. در بحث توصیه های قبل از انجام لیفت چشم اولین کاری که انجام می دهند معاینه چشم است که یکی از مهم ترین اقدامات قبل از جراحی پلک، می باشد. معاینه چشم باید به صورت کامل و توسط یک بینایی سنج یا متخصص چشم صورت پذیرد. با انجام این کار می توانید بدانید آیا شما کاندیدای مناسبی برای انجام این نوع جراحی هستید یا خیر. جراح پلاستیک تنها برای بررسی میزان دید شما به انجام این معاینه نیاز ندارد بلکه با استفاده از این چکاپ می تواند سلامت کلی چشم شما را نشان دهد. انجام این آزمایش تاثیر بسیار زیادی بر روی میزان موفقیت نتیجه جراحی می گذارد.

مطالب مرتبط :  لیفت چشم با دستگاه پلکسر

لیفت چشم

مهم ترین اقدامات قبل از لیفت چشم

می دانیم که امروزه لیفت صورت، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو به روش های مختلف مانند لیفت با نخ، در بین مردم بسیار انجام می گیرد. امام مراقبت های قبل از عمل لیفت چشم بسیار مهم است و باید مورد توجه قرار گیرد. در ادامه به مهم ترین اقدامات قبل از لیفت چشم خواهیم پرداخت: داروهایی مثل مسکن ها، آسپرین، وارفارین و غیره می تواند انعقاد خون را دچار مشکل کند بنابراین به منظور جلوگیری از ریسک بروز خونریزی حین جراحی بلفاروپلاستی باید مصرف این داروها را از دو هفته قبل قطع کرده باشید. همانطور که می دانید خون وظیفه اکسیژن رسانی به بافت ها را دارد. سیگار، قلیان، مشروب و غیره، این عملکرد خون را تحت تاثیر قرار داده و با مشکل مواجه می کند بنابراین توصیه می گردد استفاده از آنها را نیز از 2 هفته قبل ترک نمایید. چنانچه به بیماری خاصی مبتلا هستید یا دارویی مصرف می کنید باید حتما پزشک خود را نسبت به آن آگاه سازید. شما باید 6 تا 8 ساعت قبل از انجام عمل زیبایی پلک ها ناشتا باشید چرا که در صورت پر بودن معده خطر بازگشت محتویات آن به مجراهای تنفسی در حین عمل وجود دارد.

مطالب مرتبط :  کدام نواحی از صورت با عمل لیفت صورت با نخ قابل درمان می باشند

در این مقاله در مورد توصیه های قبل از انجام لیفت چشم مطالبی را بیان کردیم. بیان کردیم که امروزه لیفت صورت، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو به روش های مختلف مانند لیفت با نخ، در بین مردم بسیار انجام می گیرد. امام مراقبت های قبل از عمل لیفت چشم بسیار مهم است و باید مورد توجه قرار گیرد. در این مقاله به برخی از مهمترین کارهایی که باید قبل از جراحی انجام داد اشاره نمودیم.