راهکارهای لیفت ابرو در خانه

لمینت ابرو در خانه

لمینت ابرو اولین بار در روسیه انجام شد. این یک تکنیک زیبایی بود که به خانم‌ها اجازه می‌داد تا هر تار از موهای ابروی خود را به گونه‌ای قرار دهند تا ابروهایی پف‌کرده، پر و روی نقطه به آن‌ها بدهند. در آن زمان موهای ابرو را با یک کرم برس می زدند که منافذ را نرم می کرد و آنها را باز می کرد تا موها به راحتی فرم بگیرند.

در ادامه چند مرحله دیگر برای ساختار دادن به ابروها دنبال شد که به دستیابی به شکل دلخواه کمک کرد. لیفت ابرو نیز در این زمینه کمک می کند.

راهکارهای لیفت ابرو در خانه

اگر ابروهای پرپشت و نامرتبی دارید که باید رام و در جای خود محکم کنید، این کیت لمینت ابرو برای شما مناسب است. اگر ابروهای نازک با شکاف دارید و باید آنها را تغییر دهید تا پرتر به نظر برسند، حتی در آن زمان هم از این کیت استفاده کنید.

مطالب مرتبط :  لیفت صورت با میکرونیدلینگ

 ابتدا به شما می گوییم که چگونه ابروهای خود را لمینیت کنید و سپس اگر تمایل به این کار دارید، می توانید رنگ ابرو را نیز انجام دهید. فراموش نکنید که قبل و بعد از عکس های لمینت ابرو خود را بگیرید تا بتوانید تفاوت ابروهای خود را به وضوح ببینید.

فرآیند لمینت ابرو

1. به ابروهای خود برسید

مقدار کمی روغن کرچک یا ژل آلوئه ورا را روی ابروهای خود بمالید. به آرامی آن را بمالید و سپس با دستمال کاغذی اضافی آن را پاک کنید.

2. اصلاح و موچین

از یک شانه ابرو برای مرتب کردن موها استفاده کنید و سپس به دلخواه کوتاه کنید. رشته های سرکش را بچینید تا ابرو شکل بگیرد. همین کار را برای ابروی دیگر خود هم انجام دهید. به‌دست آوردن شکل‌های منطبق می‌تواند کمی دشوار باشد، بنابراین با مداد ابرو یک طرح کلی بکشید تا بدانید از کجا باید بچینید. این کار را برای بلفاروپلاستی نیز ممکن است نیاز باشد انجام دهید

مطالب مرتبط :  لیفت غبغب با مزوتراپی لیپولیتیک

3. پاک کننده را اعمال کنید

برای از بین بردن هر گونه باقی مانده چربی، ابرو و پوست اطراف آن را با پاک کننده کیت لمینیت ابرو تمیز کنید. اطمینان حاصل کنید که منطقه کاملاً خشک است.

4. چسب را بمالید

مقدار مناسبی از چسب را روی ابرو قرار دهید و از یک چوب برای پخش یکنواخت آن استفاده کنید. چوب را به بالا حرکت دهید تا موها صاف شوند. بگذارید چسب به مدت 30 ثانیه بماند.

5. موها را شانه کنید

برای فرم دادن به ابرو از شانه ابرو استفاده کنید. ببینید که آیا رشته های ان به پایین چسبیده است یا خیر. در اینجا بهتر است تا نزیکه به سی ثانیه مکث کنید تا چسب به طور کامل جذب شود.

مطالب مرتبط :  لیفت با نخ سیلوئت چیست

توجه: اگر ابروهای پرپشتی دارید، در این مرحله کمی بیشتر چسب بزنید.

راهکارهای لیفت ابرو در خانه

6. از لوسیون استفاده کنید

برخلاف استفاده از لوسیون فقط روی مژه های پایین، در اینجا برای ابروها مشکل خواهید داشت، زیرا باید فقط ریشه ها را لمس کنید. از یک انتها از پایین شروع کنید و سپس به سمت دیگر بروید. ابروها را با یک لایه چسبناک بپوشانید و به آرامی از دو انتها فشار دهید تا مطمئن شوید که لوسیون وارد فولیکول ها می شود. 12 تا 15 دقیقه صبر کنید و سپس لایه چسبناک را به آرامی جدا کنید.

7. لوسیون فیکس بمالید

لوسیون را با یک پنبه بردارید و سپس مرحله 6 را با لوسیون فیکس تکرار کنید. ابروها را با یک لایه چسبناک بپوشانید و ۸ دقیقه صبر کنید.

مطالب مرتبط :  عمل لیپوماتیک صورت

8. ابروها را تمیز کنید

حال اگر به ابرو های خود نگاه کنید، می بینید که ابروها پف کرده اند و باید آنها را تمیز کنید. از پاک کننده کیت لمینیت ابرو استفاده کنید و موها را با یک پنبه کاملا تمیز کنید. این بخش را در لیفت ابرو نیز باید انجام دهید.

9. از لوسیون مغذی استفاده کنید

لوسیون را بر روی ابروهای خود بمالید و آنها را شانه کنید. خواهید دید که با جارو شدن شانه موها به راحتی حرکت می کنند و می نشینند. این همه به خاطر لوسیون های پرم و فیکس است که به موها لطیف اما ظاهری محکم می دهد. حال شما باید مراحل اول تا هفت را روی چشم دیگر خود نیز تکرار کنید تا تاثیر آن را ربر هر دو ابرو خود ببینید.

مطالب مرتبط :  لیفت صورت به روش هشت نقطه

10. ابروهای شما آماده است!

آنها همان طوط که می خواهید شده اند، چشمان شما را در بر می گیرند تا تقارن زیبایی در چهره شما ایجاد شود. بنابراین، آنها را به رخ بکشید و از آنها لذت ببرید.

راهکارهای لیفت ابرو در خانه

لیفت ابرو نیز فرایندی برای زیبایی ابرو است که نام دیگر ان بلفاروپلاستی است. این فرایند می تواند با انواع نخ یا یه صورت جراحی صورت پذیرد. در نهایت، مانند همین روش، ابروهایی زیباتر و مشخص خواهید داشت. لیفت پلک نیز برای بالا بردن پلک و زیبا کردن شما ایجاد شده است.

ممکن است در طول زمان و یا در اثر پیری یا چاقی، پلک هایی افتاده داشته باشید که با این عمل برطرف می شود.