روش‌های انجام لیفت غبغب

هیچ درمان معجزه آسایی وجود ندارد. اما این نکات از متخصصان می تواند به شما کمک کند تا به مرور زمان از شر غبغب خلاص شوید.

ممکن است به طور تصادفی دوربین جلوی گوشی خود را باز کرده باشید و مقداری چربی ناخواسته چانه را مشاهده کرده باشید. یا به عکس‌هایی که از زاویه‌ای بد گرفته شده‌اند نگاه کنید و می‌خواهید در صورت (در برگه جدید باز می‌شود) و ناحیه دکلته وزن خود را کاهش دهید. با مشاهده اینها، هنوز نیازی به تخلیه غبغب نیست.

در حالی که مهم است به یاد داشته باشید که باید بدن خود را دوست داشته باشید و روی “نقایص” تمرکز نکنید، گاهی اوقات مواردی وجود دارد که مایلیم آن را تقویت کنیم. به همین دلیل است که ما به دنبال تخصص در این زمینه هستیم. همانطور که وقتی می خواهید چربی شکم را از بین ببرید، غبغب می تواند به همان اندازه در جابجایی سرسخت باشد و شامل تمرینات هدفمند خاصی برای کمک به سوزاندن چربی (در ناحیه است.

آیا من غبغب دارم؟

افراد دارای غبغب معمولاً دارای یک لایه اضافی از بافت چربی هستند که در زیر خط فک پایین آنها ظاهر می شود که می توان با لیفت با نخ غبغب برطرف کرد. با تحقیقات علمی که سابمنتال را به عنوان مثلث قدامی یا ناحیه زیر چانه شما تعریف می کند. مهم است بدانید که مردان و زنان در هر سنی می توانند غبغب داشته باشند. و این به چند دلیل است. اغلب با ژنتیک، روند پیری و حمل وزن اضافی مرتبط است. اگرچه برای داشتن یک وزن لزوماً لازم نیست که اضافه وزن داشته باشید.

مطالب مرتبط :  لیفت غبغب با ساکشن

 

چگونه با تمرین از شر غبغب خلاص شویم؟

چندین تمرین صورت و تکنیک های یوگای صورت وجود دارد که توسط متخصصان مراقبت از پوست برای تقویت و تقویت عضلات گردن، سفت کردن پوست و کاهش ظاهر خطوط و چین و چروک ها استفاده می شود.

 

اما براون، متخصص صورت و مراقبت از پوست توضیح می‌دهد: «می‌توانید از تمرینات صورت و یوگای صورت برای تقویت عضلات صورت استفاده کنید تا پوست آموزش‌دیده‌تر به نظر برسد، و شلی پوست و غبغب کمتر مشخص شود.» «سعی کنید تا حد امکان سازگار باشید هر یک از این تمرینات صورت را صبح و شب انجام دهید تا نتیجه را ببینید.” این کار مانند لیفت صورت است.

مطالب مرتبط :  بیماری شالازیون چشم

 

ورزش صورت 1

انگشتان خود را بر روی استخوان ترقوه بگذارید. چانه خود را به سمت سقف بلند کنید و با انگشتان خود فشار وارد کنید تا کشش را در عضلات گردن احساس کنید. قبل از بازگشت به مرکز، پنج ثانیه در بالا نگه دارید. پنج بار تکرار کنید.

 

ورزش صورت 2

با یک دست یک مشت ایجاد کنید و چانه خود را روی مشت خود قرار دهید. به آرامی دهان خود را با استفاده از مشت خود باز و بسته کنید تا در برابر فک مقاومت ایجاد کنید تا عضلات گردن شما مجبور به مقابله با آن شوند. پنج بار تکرار کنید.

ورزش صورت 3

دهان خود را کاملا باز کنید و زبان خود را با نیروی کافی بیرون بیاورید تا بتوانید عملکرد عضلات فک خود را حس کنید. قبل از اینکه حالت خنثی بگیرید، زبان خود را به مدت پنج ثانیه بیرون نگه دارید. 5 بار تکرار کنید.

مطالب مرتبط :  آیا لیفت بازو بدون جراحی امکان پذیر است

 

ورزش صورت 4

به سقف نگاه کن سر خود را در موقعیت خود نگه دارید و به طور مکرر نبض یا چانه بیرون بیاورید. باید بتوانید کشش را در عضله فک احساس کنید. این کار را 5 بار تکرار کنید. سپس جوتینگ را با باز و بسته شدن دهان عوض کنید. با این کار دوباره عضلات گردن و زیر چانه شما کار می کند. 10 بار تکرار کنید. اگر می‌خواهید این ناحیه را بیشتر ورزش کنید، می‌توانید این تمرین را با نگاه به بالا و به سمت چپ و سپس به راست انجام دهید.

چگونه با ماساژ تخلیه لنفاوی از شر غبغب خلاص شویم

ماساژ تخلیه لنفاوی اغلب برای کاهش پف صورت شما استفاده می شود. و خبر خوب این است که شما همچنین می توانید یک تغییر از این را در ناحیه چانه و فک خود نیز انجام دهید. اما می‌گوید: «تکنیک‌های ماساژ صورت یک راه عالی برای کاهش تنش در فک، تقویت و بلند کردن ماهیچه‌ها و کمک به تخلیه لنفاوی است تا پوست شما بلند شده و چانه دوتایی‌تان کمتر مشخص شود.» انجام ماساژ تخلیه لنفاوی در حرکات دایره ای با هدف افزایش گردش خون، تخلیه سموم و کاهش احتباس مایعات در صورت شما انجام می شود.

مطالب مرتبط :  ژل ابرو چیست

 

اما می افزاید: “ما غدد لنفاوی زیادی در امتداد خط فک خود داریم، بنابراین با ماساژ از چانه به سمت بالا به سمت گوش، به فرآیند تخلیه لنفاوی کمک می کنید.” زمانی که صورت خود را ماساژ می‌دهیم، جریان خون را در ناحیه‌ای که روی آن کار می‌کنیم افزایش می‌دهیم، که به نوبه خود میزان اکسیژن و مواد مغذی را که به پوست می‌رسد و همچنین تولید کلاژن را افزایش می‌دهد.

 

برای ماساژ تخلیه لنفاوی خانگی مراحل ساده زیر را دنبال کنید:

  • سر خود را به سمت بالا خم کنید. با شروع از مرکز در پایه گردن، کرم خود را با حرکات سریع و رو به بالا به سمت مرکز چانه بزنید.
  • سپس به سمت راست گردن خود حرکت کنید، با همان تکنیک به سمت خط فک کار کنید.
  • در مرحله بعد، بند انگشت اشاره خود را زیر خط فک و بند انگشت وسط خود را در بالای خط فک قرار دهید تا دو انگشت شما یک V تشکیل دهند. اگر می توانید پوست را در بین بند انگشتی که انجام می دهید فشار دهید درست است
  • بند انگشتان خود را با فشار مناسبی از قاعده چانه به سمت بالا به سمت لاله های گوش بکشید. سپس به سمت پایین گردن بدوید. اما توصیه می کند که این ماساژ را سه بار در هفته انجام دهید. و این زمانی کاملاً قابل دستیابی است که فکر کنید در مجموع حدود 5 دقیقه طول می کشد.
مطالب مرتبط :  تکنیک های جراحی زیبایی پلک

 

به طور مشابه اگر یک غلتک در دست دارید، می توانید از آن برای تحریک تخلیه لنفاوی نیز استفاده کنید. آن را روی پوست زیر گردن خود به سمت بالا بغلتانید – هرگز به سمت پایین نروید زیرا می تواند پوست را بکشد و چین و چروک را افزایش دهد.