شکل کلی صورت ما ، به شدت به فرم خط فک ما بستگی دارد. تقویت خط فک به راحتی می تواند شخصیت واضح تر ، قوی تر و جذاب تر را به چهره شما بیاورد. بسیاری از مردم ممکن است بپرسند که زاویه سازی صورت چیست ؟ به بیان ساده ، پس از یک عمل حرفه ای ، فک شما تغییر شکل می دهد و ظاهری جذاب تر را خواهید داشت. در این مقاله ، با رایج ترین روش های زاویه سازی صورت آشنا می شوید. این عمل ، دارای یک سری از عوارض جانبی است که خطر چندانی ندارد. دو نوع اصلی درمان زاویه سازی صورت وجود دارد ؛ جراحی و غیرجراحی که بعداً مورد بحث قرار خواهد گرفت.

زاویه سازی فک چیست

وقتی صحبت از لیفت صورت می شود ، ایمپلنت ها یکی از رایج ترین و محبوب ترین جراحی های زیبایی هستند. اگر بپرسید که زاویه سازی فک چیست ؟ باید بگوییم که این روش ، یکی از عمل های زیبایی بسیار محبوب می باشد. این یک روش جراحی دائمی‌ و محبوب است که برای شکل گیری ساختار صورت و ارائه ظاهری زیباتر به کار می رود. در واقع ، زاویه فک شما را تغییر می‌ دهد و برای کسانی که دارای خطوط فک کوچک یا نسبتاً ضعیف هستند ، عالی می باشد.

مزایای زاویه سازی

مزایای این جراحی این است که جای زخم خارجی وجود ندارد ؛ زیرا تمام برش ها از داخل دهان ایجاد می شوند. علاوه بر این ، ایمپلنت‌ ها ممکن است هماهنگی بیشتری را به همراه داشته باشند زیرا می‌ توانند مطابق با خط فک بیمار شکل بگیرند. از مزایای زاویه سازی فک ، می توان به افزایش جذابیت کلی چهره و ارتقا اعتماد به نفس افراد اشاره کرد. برای رسیدن به زیبایی و جذابیت هرچه بیشتر ، زاویه سازی صورت را در دستور کار خود قرار دهید.

معایب زاویه سازی

پس از عمل زاویه فک ، توانایی محدودی برای لبخند زدن ، صحبت کردن و باز کردن دهان خود را تجربه خواهید کرد و ممکن است برای مدتی محدود احساس ناراحتی کنید. همچنین چند هفته یا چند ماه طول می کشد تا نتایج نهایی را ببینید. در تغییر شکل فک بدون جراحی ، نتایج کامل تا 2-3 هفته پس از تکمیل عمل آشکار نخواهد شد دوام تزریقی بین 3 ماه تا 1 سال بستگی دارد که بدن شما چگونه محصول را متابولیزه می کند. معایب زاویه سازی فک ، بسته به این که از کدام روش استفاده می کنید ، می تواند متفاوت باشد.

زاویه سازی فک و صورت برای کدام نوع صورت مناسب است

فک ، شکل صورت را می سازد. به غیر از آن ، خط فک و چانه مشخص و قوی تأثیرات بسیار آشکاری بر ظاهر افراد می گذارد و جذابیت را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. علاوه بر این ، شکل فک در مورد شخصیت افراد به ما می گوید. به عنوان مثال ، چانه و فک قوی یک فرد ممکن است نشانه ای از شخصیت قوی او باشد. در پاسخ به این سوال که زاویه سازی فک و صورت برای کدام نوع صورت مناسب است ؛ باید گفت که این عمل ، برای افرادی که چانه عقب رفته و فک کوچکی دارند مناسب می باشد.

تاثیر زاویه سازی بر زیبایی صورت

زاویه سازی صورت ، یک جراحی زیبایی رایج است که امروزه به محبوب ترین عمل تبدیل شده است. این عمل ، برای افرادی است که می خواهند چهره ای باریک ، زاویه دار ، خوش فرم و زیباتر را داشته باشند. جراحی زاویه سازی فک ، باعث جوانسازی و مدل سازی صورت می شود و به ایجاد ظاهری طبیعی و زیبا کمک می کند. برای اطلاع از تاثیر زاویه سازی بر زیبایی صورت ، پیشنهاد می‌ کنیم که نتایج متخصصان و پزشکان فعال در این حوزه را مشاهده نمایید. چه مرد و چه زن ، هیچ کس خط فک فرو رفته یا ضعیف را دوست ندارد. به همین دلیل است که مردم به دنبال روشی برای تقویت و اصلاح فک های خود هستند.

چه کسانی نمی توانند عمل زاویه سازی صورت را انجام دهند

برای بیمارانی که استخوان‌ های فک بزرگ دارند ؛ جایگزین‌ های غیر جراحی ممکن است چندان مؤثر نباشند. برای بررسی اینکه آیا شما کاندید مناسبی هستید و اطلاع از اینکه چه کسانی نمی توانند عمل زاویه سازی صورت را انجام دهند ؛ یک مشاوره با یک جراح پلاستیک با تجربه در استفاده از مواد تزریقی در اطراف خط فک رزرو کنید. با یک مشاوره مناسب و دقیق ، می توانید مطمئن شوید که آیا انجام این عمل ، برای صورت شما مناسب می‌ باشد یا خیر.

مراحل زاویه سازی صورت

به طور کلی ، انتظار می رود که نتیجه جراحی پروتز زاویه فک در افراد با صورت و گردن لاغر در مقایسه با افراد دارای صورت چاق و پهن رضایت بخش تر باشد. مراحل زاویه سازی صورت ، ابتدا با پاک کردن ناحیه با الکل شروع می شود. پزشک از بی حس کننده های موضعی در ناحیه مورد نظر استفاده می کند. سپس فیلر تزریق شده و ماساژ داده می شود تا در جای خود قالب گیری شود. تزریق فیلر پوستی بیش از 15 دقیقه طول نمی کشد.

زاویه سازی صورت

روش های زاویه سازی فک و صورت

متقاضیان ، باید مواردی از جراحی های انجام شده را مشاهده کنند تا بتوانند با آگاهی بیشتر و اطلاعات جامع و کامل در مورد روش های زاویه سازی فک و صورت تصمیم بگیرند. به طور کلی ، روشهای مختلفی برای انجام این کار وجود دارد ؛ از عمل های جراحی فک و صورت گرفته تا تزریق ژل ، فیلر و بوتاکس. بسته به روشی که انتخاب می کنید ، ممکن است نتایج مختلفی را کسب نمایید. پیشنهاد می کنیم که اطلاعات کافی در مورد روش های زاویه سازی فک و صورت را جمع آوری کنید.

زاویه سازی با تزریق چربی

روش های جایگزین بسیاری برای جراحی زاویه سازی صورت وجود دارد. علاوه بر استفاده از پروتز فک ، می توان از زاویه سازی با تزریق چربی ، تزریق ژل و حتی نخ های حجم دهنده مخصوص مانند نخ های لیفت برای برجسته نمودن زاویه فک استفاده کرد. استفاده از این روش ها در مواردی توصیه شده است که با کمی تغییر در افزایش زاویه فک ، به نتیجه دلخواه برسیم. تزریق چربی ، یکی از بهترین و کم خطرترین روش های زاویه سازی صورت می باشد.

زاویه سازی با تزریق فیلرها و ژل ها

یکی دیگر از روش های درمان کانتورینگ فک ، روشی غیرجراحی است که به آن تزریق فیلر درمی خط فک می گویند. زاویه سازی با تزریق فیلرها و ژل ها ، در کلینیک های تخصصی مراقبت از پوست و عمل های زیبایی انجام می شود. هزینه این عمل ، بستگی به حجم استفاده شده در هر جلسه دارد که معمولاً حدود 2 سی سی است. همچنین بستگی به نوع ژل ، پزشک و خدمات بالینی دارد. برای کسب نتیجه بهتر ، باید با پزشک و متخصص مربوطه مشورت نمایید.

زاویه سازی از طریق لیفت صورت به روش جراحی یا لیفت با نخ

در بین روش های ذکر شده ، نتایج حاصل از تزریق ژل و زاویه سازی از طریق لیفت صورت به روش جراحی یا لیفت با نخ ، موقتی بوده و پس از مدتی نیاز به افزایش زاویه فک مجدد است ؛ در حالی که استفاده از تزریق چربی برای بزرگ کردن فک تاثیر بیشتری خواهد داشت. البته استفاده از روش های جایگزین پروتز زاویه فک برای افراد بسیار خوش سلیقه و کسانی که می خواهند برجستگی زاویه فک قابل توجهی داشته باشند ، راضی کننده نیست و توصیه نمی شود.

زاویه سازی با جایگذاری پروتز به روش جراحی

برای زاویه سازی با جایگذاری پروتز به روش جراحی ، باید توجه داشته باشیم که پروتز زاویه فک منجر به بیرون زدگی اسکلت استخوانی می شود ، در حالی که استفاده از روش های جایگزین باعث ضخیم شدن بافت نرم روی استخوان می شود. اسکلت بیرون زده کاملا ثابت می ماند و با حرکت سر و چرخش گردن به بالا ، پایین و اطراف ، برجستگی و زیبایی خود را حفظ می کند ؛ در حالی که بافت نرم روی استخوان می تواند در عرض چند میلی متر حرکت کند.

زاویه سازی صورت

روش های غیر جراحی زاویه سازی و کانتورینگ چهره

روش های غیر جراحی زاویه سازی و کانتورینگ چهره ، عموماً با هدف از بین بردن عیوب صورت انجام می شود. اصلاح یک ناحیه صورت ، نباید بر نسبت کلی صورت تاثیر منفی بگذارد. افرادی که صورت پهن یا گردن کوتاه و چاق دارند ، مرز ناحیه سر و گردن به خوبی مشخص نشده است ، گزینه مناسبی برای عمل زاویه سازی صورت نیستند. باید بدانیم تغییراتی که در چهره افراد پهن صورت ایجاد می شود ، تغییرات کوچکی است. به کمک زاویه سازی صورت ، می توانید چهره ای زیبا و جذاب را داشته باشید.

مدلینگ چهره به روش تزریق چربی اتولوگ

با افزایش سن ، به دلیل افتادگی و افتادگی پوست و تجمع چربی ، خط فک ما کاهش می یابد. درمان تقویت فک یک گزینه عالی برای افرادی است که نگرانی های زیبایی دارند و به دنبال بهبود ظاهر خود با غلبه بر خطوط ضعیف فک خود هستند. در مدلینگ چهره به روش تزریق چربی اتولوگ ، از چربی انباشته شده در بدن خود فرد ، جهت تزریق برای زاویه دادن به فک استفاده می شود. این روش ، کاملاً امن و قابل اعتماد می باشد. تقویت خط فک و زاویه دار کردن آن ، به یک فک ضعیف کمک می کند تا مشخص تر و قوی تر به نظر برسد.

زاویه سازی صورت با تزریق ژل یا فیلر

زاویه سازی صورت با تزریق ژل یا فیلر ، یکی دیگر از روش های زیبایی است که معمولاً توسط کسانی که روش های غیر جراحی را ترجیح می دهند انتخاب می شود. در این نوع افزایش زاویه فک ، ممکن است از انواع فیلرهای پوستی برای بلند کردن فک استفاده شود. در اغلب موارد ، تزریق از کلاژن و یا الاستین تشکیل شده است. به عنوان مثال ، فیلرهای کلاژن ، اساساً انواع پروتئین هایی هستند که به سفت شدن پوست کمک می کنند.

زاویه سازی صورت با بوتاکس

خط فک از 3 قسمت اصلی تشکیل شده است ؛ جلوی فک که به آن چانه می گویند. پشت فک که به آن راموس یا زاویه فک می گویند وسط فک که بدنه نامیده می شود و از دندان ها حمایت می کند. از سم بوتولینوم برای فلج کردن عضلات صورت استفاده می شود. از منظر زیبایی ، این کار باعث لاغری عضله و ایجاد ظاهری باریک و براق تر می شود. چهره ای مستطیل شکل تر می گیرد و شکل قلب یا مثلث معکوس تری ایجاد می کند. زاویه سازی صورت با بوتاکس ، یکی از روشهای رایج در علم امروزی می‌ باشد.

زاویه سازی صورت با نخ

در روش زاویه سازی صورت با نخ‌ ، نیدل های کوچکی وارد ناحیه فک شده و سپس نخ هایی از داخل آنها عبور می کند. این روش ، با استفاده از نخ ها مختص لیفتینگ و کشیدگی پوست صورت می گیرد. در این روش ، سه مدل نخ مختلف می توان هر یک از آنها را بسته به تشخیص پزشک مورد استفاده قرار داد. مدت زمان و ماهیت دوره بهبودی شما ، بر اساس اینکه آیا ایمپلنت فک ، تزریق فیلر یا زاویه سازی صورت با نخ را انجام می دهید ، تعیین می شود.

مزایای زاویه فک و صورت با استفاده از تزریق چربی

مزایای زاویه فک و صورت با استفاده از تزریق چربی چیست ؟ برخلاف فیلرهای پوستی که معمولاً هر 12 تا 18 ماه یکبار نیاز به تزریق مجدد دارند ؛ انتقال چربی صورت می‌ تواند نتایجی را ارائه دهد که سال‌ ها ، دهه‌ ها یا حتی بیشتر طول بکشد. با این حال ، بیمارانی که روش انتقال چربی را در نظر می گیرند ، باید به خاطر داشته باشند که روند طبیعی پیری متوقف نمی شود ؛ بنابراین ممکن است در طول زمان متوجه تغییراتی در ظاهر خود شوند.

زاویه سازی فک با تزریق چربی

در زاویه سازی فک با تزریق چربی ، سلول‌ های چربی که به صورت منتقل می‌ شوند می‌ توانند با نوسانات وزن تغییر اندازه دهند که ممکن است نتیجه زیبایی بیمار را به خطر بیندازد یا حتی معکوس کند. به همین دلیل ، بسیار مهم است که بیماران متعهد به حفظ وزن ثابت پس از انتقال چربی خود باشند. این روش ، همراه با یک سبک زندگی سالم ، محافظت در برابر آفتاب و یک روال مراقبت از پوست مناسب ؛ می تواند به حفظ نتایج انتقال چربی صورت برای سال های آینده کمک کند.

نحوه استخراج چربی از بدن چگونه است

در حین انتقال چربی صورت که به طور معمول با استفاده از بی حسی موضعی و آرامبخش قابل انجام است. نحوه استخراج چربی از بدن چگونه است ؟ پزشک مربوطه با استفاده از لیپوساکشن ، چربی های ناخواسته را از ناحیه دیگری از بدن خارج می کند. سپس چربی جدا شده ، خالص شده و در سرنگ آماده می شود. پزشک ، با استفاده از هنرمندی و دقت تخصصی خود ، سلول‌های چربی را به نواحی خاصی از صورت تزریق می‌کند تا ظاهر مورد نظر بیمار را ایجاد کند.

زاویه سازی فک با تزریق چربی چگونه است

نواقص رایجی که می توان با انتقال چربی صورت برطرف کرد عبارتند از ؛ فرورفتگی زیر چشم ، گونه های توخالی ، چین های پیشانی ، لب های نازک ، چانه عقب رفته و زاویه فک کم. زاویه سازی فک با تزریق چربی چگونه است ؟ پزشک مربوطه پس از تزریق چربی ، اقدام به مالش یکنواخت تمامی سطوح پوست می کند. ماساژ دستی ، ممکن است بین هر لایه از تزریق انجام شود تا نتیجه نهایی ؛ صاف ، یکنواخت و طبیعی به نظر برسد.

چربی ای که برای زاویه سازی استفاده می‌شود از کجا استخراج می‌شود

چربی ای که برای زاویه سازی استفاده می‌ شود از کجا استخراج می‌ شود ؟ از تکنیک های لیپوساکشن برای برداشتن چربی از نواحی از پیش تعیین شده بدن مانند معده ، باسن یا ران استفاده می شود. این کار از طریق برش های ریز انجام می شود که تقریباً هیچ جای زخمی باقی نمی گذارد. سپس چربی بازیابی شده با حداقل دستکاری به آرامی برای تزریق آماده می شود.

تزریق چربی نسبت به تزریق ژل دردسر بیشتری دارد

کاهش حجم صورت ، می تواند منجر به برجسته شدن خطوط استخوانی شقیقه ها و اطراف چشم شود و گونه ها را صاف تر و‌کوچکتر‌ نشان دهد. فرقی نمی‌ کند که این مشکل مربوط به افزایش سن باشد یا صرفاً ساختار صورت ، راه‌ هایی برای افزایش حجم صورت و بهبود ظاهر صورت با انتقال چربی صورت ، ایمپلنت‌ های صورت یا فیلرهای پوستی وجود دارد ؛ اما در بین این روشها ، تزریق چربی نسبت به تزریق ژل دردسر بیشتری دارد.

تزریق چربی موقت و برگشت پذیر نیست

انتقال چربی اغلب به عنوان پیوند چربی نیز شناخته می شود و یک روش جراحی طبیعی و کم تهاجمی برای انتقال چربی از ناحیه ای از بدن که در آن فراوان است و انتقال آن به صورت برای بازگرداندن حجم از دست رفته است. چربی با استفاده از تکنیک های مدرن لیپوساکشن به آرامی برداشته می شود و سپس برای تزریق به صورت آماده می شود. تزریق چربی موقت و برگشت پذیر نیست و می تواند تا سالیان سال به حالت اول بماند. البته حفظ رژیم غذایی نیز در این بین ، از اهمیت بالایی برخوردار است.

چربی نرم‌ تر از ژل است

مهم نیست که چه روشی را برای بازگرداندن حجم به صورت خود در نظر می گیرید ؛ ابتدا باید با یکی از جراحان زیبایی در مورد اهداف خود برای درمان مشورت کنید. برای کسانی که بین یک دوراهی بین انتخاب چربی و ژل قرار گرفته اند ، باید گفت که چربی نرم‌ تر از ژل است. چنین نکات و مواردی را تنها زمانی کسب خواهید کرد ، که با یک پزشک حاذق مشورت کرده و بهترین روش های زاویه سازی صورت را انتخاب نمایید.

تزریق چربی باید یکدست باشد

چانه در حال عقب نشینی را می توان بدون جراحی ایمپلنت مصنوعی ، تقویت کرد و خط فکی که هرگز برجسته نبوده است را می توان نمایان کرد.  البته مزیت استفاده از چربی برای تقویت چانه ، این است که کاملا طبیعی است و همچنین می‌ توانیم چربی را دقیقاً در جایی که می‌ خواهیم قرار دهیم و محدود به اندازه یا شکل ایمپلنت نیستیم. البته ذکر این نکته اهمیت دارد که هنگام انجام این عمل ، تزریق چربی باید یکدست باشد و تمامی قسمت های مربوطه را فرا بگیرد.

پیش‌ بینی نتایج تزریق چربی سخت‌ تر از تزریق ژل است

چندین نوع فیلر پوستی وجود دارد که ممکن است پزشک شما برای فک و چانه توصیه کند. اما در حال حاضر ، تنها فیلر مورد تایید FDA برای بزرگ کردن فک و چانه ، Juvederm Volux است. فیلرهای ضخیم‌ تر ، برای چانه و خط فک بهترین هستند. جالب است بدانید که پیش‌ بینی نتایج تزریق چربی سخت‌ تر از تزریق ژل است ؛ چرا که ژل ها شکل‌ پذیر نیستند و در جایی که به صورت استراتژیک قرار می‌گیرند باقی می‌مانند.

زاویه فک و صورت با استفاده از تزریق ژل

چانه و فک نرم ، می تواند ناشی از سن یا ژنتیک باشد. فیلرهای فک ، می توانند تقارن ، تعادل یا کانتور را به این ناحیه به خصوص در نیمرخ اضافه کنند. زاویه فک و صورت با استفاده از تزریق ژل ، یکی از بهترین و راحت ترین روشها می باشد. مهم است که بدانید فیلرهای فک چه کارهایی را می‌ توانند انجام دهند و چه کارهایی را نمی‌ توانند انجام دهند تا در نهایت به نتایج مطلوبی دست پیدا کنید.

از چه فیلرهایی برای زاویه سازی فک با تزریق ژل استفاده می‌ شود ؟

فیلر پوستی ، با ظرافت در امتداد زاویه فک قرار می گیرد تا ظاهری زاویه دارتر ایجاد کند. این درمان همچنین می تواند با کانتورینگ چانه ترکیب شود تا تاثیر چشمگیری داشته باشد. از چه فیلرهایی برای زاویه سازی فک با تزریق ژل استفاده می‌ شود ؟ با مراجعه به کلینیک های معتبر ، پزشک مربوطه بهترین فیلرها را معرفی خواهد کرد ؛ بنابراین ، جای هیچ نگرانی از بابت انتخاب نوع فیلر وجود ندارد.

بهترین راهکارها برای زاویه سازی فک با تزریق ژل

شکل زوایای فک پایین ، تاثیر اساسی بر ظاهر چهره فرد دارد. هر چه زوایای فک برجسته یا مربع باشد ، ویژگی های مردانه را بیشتر می کند. با این حال ، زمانی که زوایای فک بیش از حد برجسته باشد ، فک می تواند به طور نامتناسبی در مقایسه با بقیه صورت گسترده باشد. تزریق ژل ، یکی از محبوب ترین روشهای ممکن می باشد. جهت اطلاع از بهترین راهکارها برای زاویه سازی فک با تزریق ژل ، می توانید به کلینیک های مربوطه مراجعه کنید.

تکنیک‌ های تزریق ژل

کسانی که در سنین جوانی دارای خطوط فک قوی بوده اند ، متوجه یک موج ظریف در چانه و یک مرزبندی بین گردن و پشت فک خواهند شد. برخی از بیماران حتی در جوانی ، هرگز چانه یا خطوط فک تیز نداشتند ؛ اما هر دوی این شرایط را می توان با افزودن چربی ساختاری اصلاح کرد. با استفاده از تکنیک‌ های تزریق ژل ، می‌ توان تمامی نتایج مورد انتظار‌را بدست آورده و چهره جذاب و دلخواه را داشته باشیم.

تکنولوژی جدید تزریقات زیبایی

یکی از مشخصه های جوانی و زیبایی هم برای آقایان و هم برای خانم ها ، خط فک کانتور است. همانطور که با افزایش سن چربی زیر پوست را از دست می دهیم ، خط فک و ناحیه چانه ضعیف تر و کمتر مشخص می شود. شواهدی وجود دارد که نشان می‌ دهد با افزایش سن ، مقداری حجم در خود استخوان‌ های صورت را از دست می‌ دهیم و این فقط به مشکل می‌ افزاید. اما امروزه و با استفاده از تکنولوژی جدید تزریقات زیبایی ، این مشکلات برطرف شده اند.

زاویه سازی صورت

برای زاویه سازی فک و صورت ، تزریق ژل یا چربی ؟ کدام بهتر است

برای زاویه سازی فک و صورت ، تزریق ژل یا چربی ؟ کدام بهتر است ؟ بسیاری از مردان و زنان ، به دلیل روش طبیعی تر مورد استفاده در انتقال چربی صورت و همچنین نتایج طولانی مدت آن ، انتقال چربی را در مقابل فیلر های پوستی ترجیح می دهند. مزیت تزریق چربی نسبت به روشهای دیگر ، این است که چربی مورد نظر ، از بدن خود فرد گرفته شده و تزریق می شود. بنابراین ، تزریق چربی یکی از بهترین راه های زاویه سازی صورت است.

مزایای تزریق چربی

برای نگاه دقیق‌ تر به آنچه پس از انتقال چربی به صورت انتظار می‌ رود ؛ از جمله مدت زمان ماندگاری نتایج و کارهایی که می‌ توانید برای حفظ آنها در طول زمان انجام دهید ، به خواندن ادامه دهید. انتقال چربی صورت یک روش محبوب است که برای افزودن یا بازگرداندن حجم به برخی از ویژگی های صورت ، برطرف کردن چین و چروک ها و ایجاد ظاهری جذاب تر و جوانتر طراحی شده است. از مزایای تزریق چربی ، می توان به ایمن بودن و بلند مدت بود آن اشاره کرد.

مزایای تزریق ژل

تزریق ژل ، صورت روشی غیرجراحی برای پرکردن چین و چروک ها ، حفره ها و ایجاد یک حجم طبیعی در صورت است. این درمان ، تزریقی و غیر تهاجمی بوده و نتایج آن موقتی می باشد. برخی از ژل ها ، تولید کلاژن را برای نتایج طولانی تر تشویق می کنند. از مزایای تزریق ژل ، می‌ توان به سبک بودن عمل و عدم نیاز به جراحی و خونریزی اشاره کرد. دوره نقاهت کوتاه نیز ، یکی از مزیت های بی نظیر آن می باشد.

زاویه سازی فک با تزریق ژل بهتر است یا تزریق چربی

زاویه سازی فک با تزریق ژل بهتر است یا تزریق چربی ؟ در برخی موارد ، بیماران جایگزین طبیعی تری را برای فیلرها ، ژل ها و ایمپلنت های صورت ترجیح می دهند. برای این مردان و زنان ، انتقال چربی صورت ممکن است ایده آل باشد. به عنوان یک مزیت اضافی ، نتایج حاصل از انتقال چربی معمولاً بسیار طولانی‌ تر از فیلرهای آرایشی باقی می‌ ماند ؛ به این معنی که بیماران می‌ توانند از ظاهر جدید خود برای سال‌ ها یا حتی دهه‌ های آینده لذت ببرند.

تزریق چربی برای چه افرادی بهتر است

برای بیمارانی که متوجه می‌ شوند که برخی از ویژگی‌ های صورت صاف یا خالی به نظر می رسد ، می‌ توان از فیلر پوستی تزریقی ، ایمپلنت‌ های مصنوعی و چربی های اتولوگ برای بازگرداندن ظاهری کامل‌ تر و جوان‌ تر استفاده کرد. تزریق چربی برای چه افرادی بهتر است ؟ طبیعتا ، تزریق چربی یکی از ایمن ترین روشهای ممکن بوده و برای افرادی که از فیلرهای غیر استاندارد ناراضی هستند ، مناسب می باشد.

تزریق ژل برای چه افرادی بهتر است

تزریق ژل برای چه افرادی بهتر است ؟ تزریق انواع ژل و فیلر ، برای کسانی که از عمل های جراحی دوری می کنند توصیه می شود. در حالی که این روش نیاز به بستری شدن را از بین می برد ؛ اما یک روش موقتی بوده و بسته به عوامل متعددی ممکن است بین 12 تا 24 ماه طول بکشد. اگر دوست ندارید که تحت بیهوشی کامل قرار بگیرید ، می توانید از این روشها بهره ببرید.

زاویه سازی صورت

قیمت زاویه سازی فک

ایران ، مهد جراحی های زیبایی است و با بیش از صدها عمل زیبایی در سال ، توانسته است پزشکان و جراحان مجربی را پرورش دهد و به جامعه پزشکی عرضه کند. این امر ، به نوبه خود باعث افزایش رضایت مشتریان از نتایج عملیات خود شده است. قیمت زاویه سازی فک در ایران و تهران ، نسبت به سایر کشورها کمتر بوده و در کنار کیفیت عالی ، ایران را به قطب جراحی های زیبایی تبدیل کرده است.

سن مناسب برای زاویه سازی صورت

از آنجایی که برش جراحی روی پوست صورت یا گردن ایجاد نمی شود ، هیچ اثری از جراحی دیده نمی شود. اگرچه می توان پروتز فک را بدون هیچ بخیه یا پیچی جای خود رها کرد ، اما بهتر است با استفاده از پیچ در جای خود ثابت شده تا از جابجایی احتمالی پروتز جلوگیری شود. سن مناسب برای زاویه سازی صورت ، بعد از بلوغ و در واقع 18 تا 25 سالگی است. زیرا رشد فک در این سن به مرحله نهایی خود می رسد و متوقف می شود.

زاویه سازی صورت با فیلر برای چه کسانی مناسب است

ارتقا زاویه فک با استفاده از فیلرها یا ترکیبی از محصولات ، می‌ تواند نتایجی بین ۱۵ تا ۲۴ ماه با درمان‌ های لمسی ایجاد کند. بزرگ کردن زاویه فک ، یک نمایه کاملاً مشخص ایجاد می کند که هم مردان و هم زنان می خواهند. زاویه سازی صورت با فیلر برای چه کسانی مناسب است ؟ در پاسخ به این سوال ، می توان گفت که این روش ، تقریبا برای تمام کسانی که از عمل های جراحی هراس دارند مناسب می باشد.

زاویه سازی صورت با تزریق فیلر چگونه انجام می شود

زاویه سازی صورت با تزریق فیلر چگونه انجام می شود ؟ تزریق فیلر به خط فک ، یک روش غیر جراحی برای تقویت فک در ایران است. این نوع درمان ، در کلینیک های تخصصی مراقبت از پوست و عمل های زیبایی در ایران انجام می شود. این روش با استفاده از بی حس کننده های موضعی در ناحیه شروع می شود. سپس پزشک فیلر را تزریق می کند و ناحیه را ماساژ می دهد تا آن را در جای خود قالب کند. تزریق فیلر پوستی حدود پانزده دقیقه طول می کشد و نتیجه معمولاً حدود 1 تا 2 سال باقی می ماند.

ماندگاری نتایج مثبت حاصل از تزریق فیلر چقدر است

پس از دریافت فیلرهای تقویت کننده فک ، هیچ بهبودی خاصی وجود ندارد. شما می توانید بلافاصله پس از تزریق به خانه بروید و کار خود را از سر بگیرید. با این حال ، ممکن است تا چند روز پس از عمل ؛ تورم ، بی حسی و ناراحتی را تجربه کنید. ماندگاری نتایج مثبت حاصل از تزریق فیلر چقدر است ؟ زاویه سازی صورت ، یک عمل دائمی است ؛ در صورتی که استفاده از فیلرهای خط فک ، معمولاً حدود 1 تا 2 سال ماندگاری دارند.

مراقبت های قبل از لیفت صورت

مراقبت های قبل از لیفت صورت را انجام دهید تا مطمئن شوید که تا حد امکان نتیجه بخش انجام می شود. در این قسمت ، مواردی وجود دارد که می توانید برای آماده سازی انجام دهید ؛ در هفته های منتهی به عمل ، سیگار را متوقف کنید. از مصرف داروهای رقیق کننده خون از جمله ایبوپروفن و برخی مکمل های گیاهی خودداری کنید. قبل از عمل جراحی خود به پزشک عمومی خود مراجعه کنید تا مطمئن شوید که در سلامت کامل هستید و بدن شما می تواند جراحی را تحمل کند.

مراقبت های بعد از لیفت صورت

تغییر شکل فک پس از جراحی کاهش فک ، کمی ناراحتی و درد قابل انتظار است. به طور معمول ، اکثر افراد پس از دو هفته به سر کار باز می گردند. با رعایت مراقبت های بعد از لیفت صورت ، بهبودی کامل بسته به عوامل مختلفی ممکن است تا 12 ماه طول بکشد.  در حالی که در حال گذراندن مراحل بهبودی هستید ، مهم است که استراحت کافی داشته باشید و از فعالیت های شدید خودداری کنید. همچنین ممکن است برای چند روز پس از عمل تحت رژیم غذایی مایع قرار بگیرید.