فرق بین بوکال فت و تخلیه چربی

امروزه با توجه به افزایش تعداد درمان های صورت و افزایش توقعات افراد از صورت خود، روش های زیادی برای تغییر قسمت های صورت ایجاد شده است که شاید بتوان گفت که اصلاح منحصر به فرد صورت یکی از این روش هاست. مواردی که این روزها بسیار محبوب شده اند، چربی بوکال (حذف چربی بوکال) است.همانطور که میدانید در گذشته افراد زیادی دوست داشتند صورت های گرد و پر داشته باشند، اما امروزه سلیقه ها تغییر کرده است و بیشتر افراد چهره هایی با خطوط گونه گود، گونه های بیرون زده و آرواره های زاویه دار را دوست دارند. این امر باعث شده است که اکثر افراد به خصوص جوان ترها برای داشتن صورت زاویه دار به جراحی بوکال فت فکر کنند.

شاید خیلی ها بخواهند بدانند که فرق بین بوکال فت و تخلیه چربی چیست؟ باید در جواب بگوییم هر دو یکی هستند و بوکال فت همان تخلیه چربی بوکال صورت است.عمل های زیبایی در بین خانم ها رایج تر است. برخی از خانم ها شکایت دارند که بعد از درمان چاقی و سپری شدن یک دوره رژیم درمانی، صورتشان به زیبایی و تقارن ایده آل خود نمی رسد و توده های چربی اضافی در نقاط مختلف صورت نمایان می شود. این دسته از افراد می توانند با یک جلسه بوکال فت زنانه از شر چربی های اضافی بدن خلاص شوند و از چهره ای زیبا، متقارن و شاداب لذت ببرند.

مطالب مرتبط :  درمان افتادگی پلک با طب سنتی

با کمک چربی باکال زنانه می توان حتی کوچکترین چربی در قسمت های مختلف صورت را استخراج کرد. توجه به این نکته ضروری است که هنگام از بین بردن چربی های اضافی صورت باید به تقارن صورت توجه کنید زیرا اگر یک طرف صورت بیش از حد برداشته شود، تقارن از بین می رود و صورت شما زیبایی خود را از دست می دهد.

چربی بوکال چیست؟

جراحی چربی بوکال به بافت چربی موجود در زیر گونه اشاره دارد: چیزی که باعث می‌شود صورت فرد گردتر به نظر برسد، زیرا اکثر افراد علاقه‌ای به داشتن صورت کامل ندارند و نمی‌خواهند صورتشان گرد و پر باشد، جراحی بوکال. این به این افراد کمک می کند که گونه ها و زاویه فک آنها به خوبی در صورتشان مشخص باشد. به چربی دهان، چربی بوکال نیز گفته می شود.هدف از چربی بوکال برداشتن بافت چربی از گونه ها و صورت است که باعث برجسته تر شدن گونه و مشخص شدن زاویه فک می شود. در واقع می توان گفت تمام این تغییرات صورت بعد از جراحی به دلیل فرورفتگی در زانو است که بسیار پرطرفدار و خوشایند است.چربی در دهان که به چربی بوکال معروف است، نوعی چربی عمیق است که باعث پری و چاقی در گوشه های لب می شود و لب ها را بزرگتر نشان می دهد. کسانی که اضافه وزن دارند یا صورت گرد دارند، می توانند با استفاده از روش حذف چربی بوکال، چربی صورت را برای از بین بردن چربی مزاحم انجام دهند.این عمل بسیار آسان و ساده را می توان در یک جلسه با بی حسی موضعی بدون برجای گذاشتن اسکار خارجی انجام داد. معمولا چهره های جذاب و مدلینگ به شکل قلب یا مثلث معکوس هستند که گونه ها حجم قابل توجهی دارند و به سمت پایین نازک تر می شوند. کسانی که چربی بوکال روی صورت خود دارند، صورت پایین تری نسبت به قسمت بالایی دارند که باعث جذابیت و زیبایی چهره آنها می شود.

مطالب مرتبط :  کاربردهای جراحی پلک
مطالب مرتبط :  تاثیر گلاب بر پوست صورت چیست

دلایل ایجاد چربی بوکال:

1.اضافه وزن: اگر افراد رژیم غذایی مناسب و سالم نداشته باشند، چاق می شوند و در نتیجه صورتشان چاق می شود. با رعایت اصول صحیح تغذیه و مصرف انواع مواد مغذی و ویتامین ها می توان اندام های عمومی بدن را تنظیم کرد.

کم آبی بدن کمبود آب در بدن مشکلات زیادی را در بدن ایجاد می کند که یکی از آنها چربی دهان است.

2.مصرف زیاد الکل: مصرف زیاد الکل و همچنین نوشیدنی های دیگر مانند چای و قهوه باعث کم آبی بدن می شود که در نهایت باعث پف و چرب شدن صورت و سایر قسمت های بدن می شود.

مطالب مرتبط :  لیفت چشم با جراحی

3.ابتلا به برخی بیماری ها: ابتلا به برخی بیماری ها مانند بیماری های کلیوی و تیروئید و … باعث ایجاد بافت چربی اضافی در دهان می شود.

نحوه انجام عمل چربی بوکال

جراحی برداشتن چربی بوکال با یک برش کوچک در دهان شروع می شود تا چربی را از طریق لوله های کوچک و نازکی که وارد دهان می شود، خارج کند. هدف کلی از برداشتن چربی صورت، برداشتن بافت چربی اضافی از داخل دهان، نمایان شدن استخوان‌های برجسته‌تر گونه و کج کردن فکی است که در اثر اکستروژن لب ایجاد می‌شود.بخیه های استفاده شده در این عمل معمولا قابل جذب بوده و نیازی به کشیدن ندارند و در همان روز بعد از عمل مرخص می شوید. چربی بوکال بین ناحیه عضله باکسر و بقیه ماهیچه های سطحی صورت قرار دارد که اندازه آن در افراد مختلف متفاوت است، حتی در دو گونه می تواند چنین تفاوتی در اندازه چربی بوکال وجود داشته باشد.

مطالب مرتبط :  مدت زمان دوره نقاهت بوکال فت

در افرادی که صورت گرد دارند یا دارای اضافه وزن هستند و از شکل ضخیم صورت خود راضی نیستند ، برداشتن چربی گونه از داخل گونه ها با جراحی یک راه عالی برای خلاص شدن از شر چربی های ناخواسته صورت است. بوکال فت بهترین راه برای خلاص شدن از شر این چربی ها است. این یک عمل نسبتا سریع و ساده است که با بی حسی موضعی انجام می شود و جای زخم خارجی باقی نمی گذارد.به طور کلاسیک، در چهره های جذاب تر، صورت تقریباً شبیه یک قلب یا مثلث وارونه به نظر می رسد که گونه ها بزرگترین قسمت را تشکیل می دهند و سپس به سمت فک باریک می شوند. هنگامی که فردی دارای پد چربی بوکال اضافی است، شکل صورت می تواند یک مثلث وارونه باشد. در این افراد انبساط قسمت پایینی صورت نسبت به قسمت بالایی پهن تر است.