لیفت با نخ کاگ

لیفت با نخ بینی کاگ چیست؟

لیفت بینی با نخ برگرفته از روش لیفت با نخ کاگ است. لیفت با نخ کاگ یکی از محبوب ترین درمان ها به دلیل نتایج طبیعی و در عین حال قابل توجه آن است. معمولاً به عنوان یک محلول ضد پیری استفاده می شود. نخ های ریز زیر پوست قرار می گیرند و ساختار محکمی به آن اضافه می کنند که افتادگی پوست را صاف و بلند می کند. تارها پس از حدود 12 ماه جذب بدن شما می شوند و با حل شدن، تولید کلاژن را تحریک می کنند.

لیفت با نخ کاگ

این درمان غیرجراحی از نخ‌های تخصصی طراحی شده برای بینی به نام نخ کاگ استفاده می‌کند تا بینی شما را تغییر شکل دهد و کانتور کند. همراه کردن شما با بینی که همیشه می خواستید – بدون خطری که بیهوشی عمومی و جراحی ایجاد می کند.

مطالب مرتبط :  مراقبت‌های قبل از لیفت صورت

لیفت با نخ بینی چه کاری می تواند انجام دهد؟

لیفت با نخ بینی کاگ یا جراحی بینی برای اولین بار 15 سال پیش ساخته شد اما در سال های اخیر محبوبیت زیادی داشته است. این تکنیک هیجان انگیز می تواند به رفع بسیاری از نگرانی های زیبایی که ممکن است در مورد بینی خود داشته باشید کمک کند.این تکنینک ویژگی های زیر را به همراه دارد:

پل بینی را بالا ببرید

ممکن است بخواهید بینی مشخص تری با پل بینی بالاتر داشته باشید. لیفت با نخ کاگ بینی می تواند با بلند کردن بافت برای ایجاد پل برجسته تر، به بهبود نمایه بینی شما کمک کند.

لیفت نوک بینی

یکی از درمان هایی که اغلب درخواست می شود، لیفت نوک بینی است. نوک بینی رو به پایین می تواند بینی شما را بلندتر نشان دهد و نسبت صورت شما را تغییر دهد. افتادگی نوک بینی می تواند از تاثیرات پیری باشد. رباط های حمایت کننده بین غضروف شروع به ضعیف شدن کرده و نوک بینی شروع به ریزش می کند. لیفت با نخ جایگزین تکیه گاه از دست رفته نوک بینی شما می شود و آن را بلند می کند تا کوتاه تر و جوان تر به نظر برسد

مطالب مرتبط :  ماندگاری بلفاروپلاستی

لاغری بینی

در حالی که لیفت با نخ کاگ نمی تواند پهنای بینی شما را تغییر دهد، اما می توان با بلند کردن پل بینی، آن را باریک تر نشان داد. در طول مشاوره ، در مورد نتیجه مورد نظر کخ می خواهید به ان دست یابید، یا فرم دلخواه بینی خود با پزشک خود صحبت کنید که به تعیین تعداد نخ هایی که در طول درمان شما استفاده می شود کمک کند.

مطالب مرتبط :  بیماری های تیروئیدی چشم

پالایش لبه بینی

اگر بینی کج یا برآمدگی در بینی خود دارید، لیفت با نخ کاگ می تواند به تغییر شکل بافت کمک کند تا بینی شما صاف تر شود. نخ ها به صورت عمودی وارد می شوند و با بلند کردن بافت های اطراف برای مخلوط کردن هرگونه برآمدگی مانند “داربست” عمل می کنند.

لیفت با نخ کاگPDO چیست؟

لیفت با نخ کاگ یک جایگزین غیر تهاجمی برای جراحی است که نواحی مورد نظر صورت و بدن را بالا می برد. آنها همچنین به عنوان “لیفت بدون تیغه” شناخته می شوند و برای بازتعریف خطوط طبیعی صورت و بدن و ترویج پوست جوان تر و سفت تر از داخل استفاده می شوند.

مطالب مرتبط :  برای زیر چشم تزریق ژل بهتر است یا چربی؟

برندهای مختلفی از نخ های دندانه دار PDO در درمان های لیفت با نخ مدرن مورد استفاده قرار می گیرند. نخ ها از PDO (Polydioxanone) ساخته شده اند، با خارهای ریزی که به پوست چسبانده می شوند تا آنها را در جای خود نگه دارند.

نخ ها رشته هایی هستند که در لایه درم پوست قرار می گیرند و سپس برای ایجاد یک اثر سفت کننده کشیده می شوند. نخ های PDO پس از قرار گرفتن در محل، تولید کلاژن طبیعی را برای افزایش استحکام و حجیم شدن ناحیه تحت درمان تحریک می کنند.

نخ ها به طور طبیعی تجزیه شده و پس از 3-4 ماه در بافت اطراف حل می شوند. با این حال اثرات جوان‌سازی افزایش کلاژن در این ناحیه می‌تواند دو برابر بیشتر باقی بماند.

از نخ های کاگ PDO برای چه مواردی می توان استفاده کرد؟

نخ های دندانه دار PDO برای طیف وسیعی از لیفت های مختلف در سراسر بدن و صورت استفاده می شود. برخی از محبوب ترین درمان های هاگ  PDOبرای صورت عبارتند از:

  • لیفت با نخ فاکسی که توسط کندال جنر و بلا حدید محبوب شد
  • لیفت ابرو با نخ
  • لیفت بینی از جمله لیفت نوک پیکسی – جایگزینی محبوب برای درمان های جراحی بینی
  • لیفت لب برای افزایش وضوح لب
مطالب مرتبط :  عوارض احتمالی برای جراحی بوکال فت

درمان با نخ سیلوئت نیز که با انتخاب افراد، می توان لیفت با نخ دندانه دار به جای لیفت صورت و جراحی را انجام داد. لیفت کامل صورت با هدف قرار دادن مچ پا و خط فک، ابروها، ناحیه زیر چشم، پیشانی و گونه ها دندانه‌ها را می‌توان برای بدنی محکم‌تر و مشخص‌تر با هدف‌گیری درمان استفاده کرد