لیفت با نخ PDO چگونه کار می کند؟

لیفت با نخ PDO یک روش غیر جراحی برای سفت کردن پوست است. نتایج آن مشابه لیفت صورت است، اما بدون نیاز به جراحی و دوره نقاهت طولانی است. انواع گوناگونی از لیفت با نخ PDO وجود دارد، اما این لیفت در وسط صورت از چانه تا گونه ها استفاده می شود. از نوع خاصی از نخ نیز استفاده می شود.

PDO به معنای پلی دیوکسانون است. به دلیل قابلیت آن در تحریک خواص بازسازی طبیعی بدن استفاده می شود. این همان نوع نخی است که برای جراحی های قلب استفاده می شود.

لیفت با نخ PDO چگونه کار می کند؟

برای تعیین اینکه آیا این روش درمانی برای شما مناسب است یا خیر، باید یک جلسه اولیه برای بررسی وضعیت پوست و بحث در مورد انتظارات و اهداف شما از نظر ظاهری برگزار شود.

ما همچنین اطلاعات بهداشتی خاصی را جمع‌آوری می‌کنیم، از جمله سابقه پزشکی زمینه‌ای شما، داروهای فعلی یا مکمل‌هایی که مصرف می‌کنید، درمان‌های زیبایی قبلی و اینکه آیا آلرژی دارویی دارید یا خیر. علاوه بر این، می‌توانیم یک عکس برای مرجع تهیه کنیم تا برای برنامه‌ریزی درمانی فردی در پرونده پزشکی شما باقی بماند.

مطالب مرتبط :  آیا بوکال فت باعث افتادگی پوست می شود؟

دستورالعمل قبل از پردازش

بسیار مهم است که این دستورالعمل ها را دنبال کنید تا مطمئن شوید که هیچ عوارض جانبی ناخواسته ای از درمان وجود ندارد. نمونه هایی از برخی دستورالعمل های پیش پردازش عبارتند از:

  • از محصولات مبتنی بر رتینول خودداری کنید
  • از داروهای رقیق کننده خون استفاده نکنید
  • به مدت 1 هفته سیگار نکشید و الکل مصرف نکنید
  • مصرف روغن ماهی و  ویتامین E و جینسینگ را به طور موقتی قطع کنید.
  • نوشیدن مقدار زیادی آب

لطفاً به یاد داشته باشید که اینها فقط نمونه هایی هستند. لیست دستورالعمل های شما بر اساس نیازهای شما بر اساس سلامتی شما تنظیم می شود و ممکن است شامل تغییرات موقت در رژیم غذایی شما باشد.

لیفت با نخ PDO با بیهوشی

در روز عمل، پس از پاکسازی صورت از چربی و کثیفی اضافی، یک ماده بی حس کننده روی نواحی تحت درمان قرار می گیرد. برای برخی از بیماران، ترکیبی از بی حس کننده موضعی و کرم بی حس کننده موضعی ممکن است استفاده شود تا اطمینان حاصل شود که شما در طول فرآیند درمان راحت هستید. قبل از اینکه به مراحل بعدی بروید، تقریباً 10 تا 20 دقیقه صبر خواهید کرد تا داروهای بیهوشی اثر کنند.

مطالب مرتبط :  آیا انجام لیفت غبغب محدودیت سنی دارد

لیفت با نخ PDO با علامت گذاری

نواحی دقیق درمان روی صورت شما با قلم موقت مشخص می شود. با برنامه ریزی برای قرارگیری استراتژیک نخ ها، می توانیم تعداد نخ هایی را که باید به پوست شما تزریق شود تا به نتایج دلخواهتان برسید، به حداقل برسانیم. ردهای قلم به راحتی پاک می شوند و ما در پایان بازدید شما از آنها مراقبت خواهیم کرد.

لیفت با نخ PDO با نخ زنی

پس از اتمام علامت گذاری و فعال شدن مسکن ها، فرآیند نخ زنی آغاز می شود. نخ PDO داخل یک کانال توخالی نازک قرار می گیرد و در لایه های زیر پوستی قرار می گیرد. نخ بافت شل داخل پوست را می گیرد و با بیرون کشیدن سوزن حرکت می کند که باعث سفت شدن پوست می شود. بسته به میزان کاری که باید انجام شود، این بخش از درمان می تواند از 30 تا 60 دقیقه طول بکشد.

مطالب مرتبط :  کراتین ابرو چیست

نخ لیفتینگ PDO کاربردهای فراوانی برای لیفت صورت و بدن دارد و نوعی نخ درمانی است که بافت های شل و افتاده پوست را کشیده و سفت می کند. نخ لیفتینگ PDO که نخ لیفتینگ نیز نامیده می شود، به عمق لایه پوست نفوذ کرده و بافت پوست را تغییر می دهد. لیفت با نخ PDO یک روش ساده است که شامل سفت کردن پوست با بخیه می شود.

بیماران می توانند از مزایایی مانند حداقل زمان استراحت (استراحت)، عدم ایجاد اسکار و عوارض کمتر پس از عمل بهره مند شوند.

لیفت با نخ PDO چگونه کار می کند؟

انواع نخ های ضد پیری برای صورت

نخ های ضد پیری تولید کلاژن را تحریک کرده و شلی پوست را بهبود می بخشد. این دستور العمل ها توسط پزشک با استفاده از روش طب سوزنی چینی زیر پوست اعمال می شود و اثر کلاژن سازی در پوست را تحریک می کند. انواع مختلفی از نخ های ضد پیری وجود دارد که با گذشت زمان بهبود یافته و به نسخه های نسل اول، نسل دوم و نسل سوم تقسیم می شوند.

مطالب مرتبط :  لیفت چشم با روش‌های خانگی

همانطور که در توضیحات بالا گفته شد، نخ ها اثر جوانسازی و تحریک کلاژن خواهند داشت، بنابراین پس از تزریق این خواص به زیر پوست، پس از بیهوشی حدود دو تا سه سال، پوست را مانند یک نخ زیر پوست شما تحریک می کند. آنها این کار را انجام می دهند تا قوی تر و جوانتر بمانند. معمولا در بازار ایران قیمت مونوفیلامنت بین 50 تا 100 هزار تومان است. پزشک شما معمولاً تعداد مونوفیلامنت ها را بسته به میزان نیاز انتخاب می کند.

تعداد استفاده شده معمولاً بزرگتر از نسخه های نسل بعدی، بین 5 تا 10 قطعه است.

مطالب مرتبط :  ورزش برای رفع غبغب

لیفت با نخ روشی است که در آن از بخیه های موقتی برای ایجاد لیفت پوستی ظریف اما قابل مشاهده استفاده می شود. در این روش جراح زیبایی به جای برداشتن پوست شل شده صورت با جراحی، تنها با دوختن قسمت هایی از آن، پوست صورت را لیفت و سفت می کند.

لیفت صورت با نخ به دو صورت پوست را جوان می کند. لیفت صورت با نخ به دو صورت پوست را جوان می کند. ابتدا پزشک بخیه های موقتی را زیر پوست قرار می دهد تا پوست را به سمت عقب کشیده و بلند کند. این به پوست شما ظاهری صاف و زیبا می بخشد. نخ های مورد استفاده رشته های بافت دار (نخ های در هم تنیده) هستند که سطح زیرین پوست را می گیرند تا آن را محکم در جای خود نگه دارند. این نخ ها فورا پوست صورت را سفت می کنند.