لیفت صورت با نخ PDO

آیا لیفت با نخ صورت به کل صورت می پردازد؟

لیفت صورت با نخ PDO در درجه اول علائم پیری در ناحیه بین استخوان گونه و گردن را برطرف می کند. اگر می خواهید یک سوم بالایی صورت را تازه کنید، جراحی پلک – با یا بدون افزودن لیفت ابرو – می تواند به شما کمک کند افتادگی پوست و ماهیچه های ناحیه بالای گونه ها را از بین ببرید. برای جوانسازی جامع، غیرمعمول نیست که بیماران چندین روش را برای بهترین نتایج ممکن در برنامه درمانی خود بگنجانند.

آیا همیشه با لیفت با نخ PDO صورت نیاز به لیفت گردن دارم؟

از آنجایی که صورت و گردن اغلب به طور همزمان پیر می شوند، بیشتر بیماران از هر دو روش سود می برند – به خصوص اگر افتادگی پوست و رسوبات چربی در گردن منجر به نوارهای افقی یا «گردن بوقلمون مانند» شده باشد. دکتر به طور معمول لیفت صورت و گردن را با هم انجام می دهد تا به نتیجه جامعی برسد که طبیعی و زیبا به نظر برسد. با این حال، نگرانی ها و اهداف کلی شما در نهایت تعیین می کند که آیا لیفت گردن باید با لیفت صورت انجام شود یا خیر.

مطالب مرتبط :  درمان خانگی افتادگی پلک

آیا همیشه با لیفت با نخ PDO صورت نیاز به لیفت گردن دارم؟

چگونه می توانم تورم بعد از لیفت با نخ صورت را کاهش دهم؟

تقریباً شش ماه پس از جراحی انتظار تورم وجود دارد، اما اکثریت التهاب باید در سه ماه اول از بین برود، همانند عمل بوکال فت. می‌توانید با خوابیدن با سر کمی بالا، محدود کردن مصرف نمک و پوشیدن لباس‌های فشرده یا پانسمان در مدت زمان تجویز شده توسط دکتر به کاهش تورم در طول دوره بهبودی کمک کنید.

آیا جراحی لیفت صورت برای زنان و مردان متفاوت است؟

در حالی که روش کلی لیفت صورت برای همه بیماران یکسان است، تفاوت های کلیدی در زیبایی شناسی صورت مردانه و زنانه وجود دارد که دکتر هنگام انجام جراحی پلاستیک برای مردان در نظر می گیرد. این شامل بازیابی یک نسخه جوان تر از یک بیمار مرد و در عین حال اجتناب از ظاهر بیش از حد سفت یا “بیش از حد” است. برای داشتن نتیجه ای ظریف و طبیعی، مراقبت های لازم برای حفظ خطوط مردانه صورت و پنهان کردن جای زخم انجام می شود.

مطالب مرتبط :  عوارض جانبی لیفت صورت

بهترین سن برای لیفت صورت چیست؟

واقعاً واژه ای به نام “بهترین سن” برای لیفت صورت وجود ندارد، و کاندیدا بودن برای این روش صرفاً به این بستگی دارد که آیا می خواهید نگرانی هایی را که لیفت صورت به دنبال رفع آنها است را برطرف کنید یا خیر. افرادی در سن پنجاه سالگی هستند که ممکن است نیازی به جوانسازی صورت نداشته باشند، در حالی که سایر بیماران در سی سالگی ممکن است پوست خود را شل یا چروک نشان دهند و از لیفت صورت بهره مند شوند. اگر اهداف زیبایی شما شامل ظاهری جوان تر است، دکتر می تواند نگرانی های شما را ارزیابی کند و به شما کمک کند تا تصمیم بگیرید که آیا لیفت صورت یا لیفت ابرو ایده آل ترین درمان برای نیازهای شما است یا خیر.

مطالب مرتبط :  آیا با چاق شدن میزان چربی دهان افزایش می یابد؟

بهترین سن برای لیفت صورت چیست؟

بعد از لیفت صورت چگونه باید بخوابم؟

بسیار مهم است که بعد از جراحی لیفت صورت به پشت بخوابید و سر خود را بالا نگه دارید تا برش های شما به درستی بهبود یابد. این وضعیت همچنین به کاهش تورم و تسهیل دوره نقاهت راحت‌تر کمک می‌کند. پس از انجام عمل، دکتر دستورالعمل های بیشتری در مورد محدودیت های فعالیت و نحوه خوابیدن و دوش گرفتن بعد از لیفت صورت به شما خواهد داد.

چه مدت طول می کشد تا پس از لیفت صورت بهبود یابد؟

جدول زمانی بهبودی هر بیمار بر اساس میزان منحصر به فرد بهبودی آنها متفاوت است. بهترین کاری که یک بیمار می تواند برای تسریع و تسهیل روند بهبودی انجام دهد این است که دستورالعمل های بعد از عمل را به دقت دنبال کند. گفته می‌شود، افراد به طور کلی می‌توانند ظرف دو هفته به سر کار بازگردند، در این مرحله بسیاری از بیماران شاهد بهبود تورم صورت و بهبود برش‌های خود هستند. پس از حدود چهار تا شش هفته، بیماران لیفت صورت باید بتوانند به طور کامل روال عادی خود را از سر بگیرند، از جمله فعالیت هایی مانند ورزش و بلند کردن اجسام سنگین. دکتر می‌تواند شخصاً در مورد بهبودی فردی شما در طی بازدید های بعدی بعد از عمل به شما توصیه کند.

مطالب مرتبط :  روش های فرم دهی صورت

چه مدت قبل از اینکه بتوانم بعد از لیفت صورت آرایش کنم؟

شما باید به مدت دو تا سه هفته بعد از عمل یا تا زمانی که طول می کشد تا برش های شما به طور کامل بهبود یابد، از آرایش کردن خودداری کنید. آرایش می تواند باکتری ها، کثیفی ها و سایر ناخالصی ها را وارد پوست کند و در نتیجه خطر عفونت را افزایش دهد. هنگامی که اجازه دارید دوباره آرایش خود را از سر بگیرید، توصیه می کنیم محصولات قدیمی خود را با محصولات جدید جایگزین کنید تا تجمع باکتری در نزدیکی برش های شما به حداقل برسد.

مطالب مرتبط :  ماندگاری بوکال فت

مینی لیفت صورت چیست؟

مینی لیفت صورت یک نسخه کمتر گسترده از روش لیفت کامل صورت است که در درجه اول به افتادگی پوست در قسمت تحتانی صورت می پردازد. در مقایسه با لیفت صورت استاندارد، لیفت صورت مینی برای بیمارانی که افتادگی صورت و شلی پوست کمتری دارند، بسیار موفق است. برش‌های کوچک‌تر نیز معمولاً در طول مینی لیفت صورت برای اصلاح ژوله‌های صورت و گردن استفاده می‌شوند.