لیفت صورت با نخ

هدف از لیفت با نخ صورت چیست؟

ممکن است در مورد نخ های پوست، نخ های صورت یا لیفت با نخ صورت شنیده باشید که همگی به فرآیند لیفت پوست بدون جراحی لیفت صورت اشاره دارند. این روش معمولاً توسط مردان و زنان در اواخر سی سالگی و بالاتر که متوجه افتادگی پوست و خطوط ریز هستند، اما نمی‌خواهند تحت درمان‌های تهاجمی قرار گیرند، انجام می‌شود. عمل هایی مانند بوکال فت که تا حدی تهاجمی حساب می شوند، در اینجا انتخاب نمی شوند. مطمئناً یکی از بهترین راه ها برای ایجاد ظاهری با طراوت و در عین حال افزایش کیفیت و صافی پوست است.

تفاوت بین لیفت با نخ صورت و لیفت با جراحی چیست؟

لیفت صورت با نخ با نخ های قابل حلی کار می کند که به صورت استراتژیک در نقاط هدف پوست قرار می گیرند. این نخ به نواحی خاصی از پوست می پیوندد و برای ایجاد ظاهری فشرده و کشیده کشیده می شود. فقط نتیجه نخ زدن صورت قابل مشاهده خواهد بود و نه خود نخ. لیفت صورت تحت بیهوشی انجام می شود و شامل برش و برداشتن پوست برای رفع افتادگی و چین و چروک است. تهاجمی تر از نخ زدن صورت است و به دوره نقاهت طولانی نیاز دارد. به یاد داشته باشید، روش‌های نخ‌کشی شامل یک نخ قابل حل است که برای ایجاد ظاهری شاداب‌تر و جوان‌تر در مقایسه با حالت تهاجمی و بهبودی طولانی‌تر در جراحی، ایده‌آل است.

مطالب مرتبط :  هزینه جراحی غبغب

لیفت با نخ چگونه انجام خواهد شد؟

قبل از انجام این عمل، باید با متخصص زیبایی خود مشورت کنید. نواحی نگران کننده مانند افتادگی پوست و چین و چروک همراه با ارزیابی سابقه پزشکی شما مورد بررسی قرار خواهند گرفت. این به پزشک کمک می کند تا واجد شرایط بودن شما را برای بهبود زیبایی تشخیص دهد.

پس از تایید این روش، پزشک از یک بی حس کننده موضعی یا بی حسی موضعی تزریقی استفاده می کند تا هر گونه ناراحتی در محل های بهبود را کاهش دهد. سپس نخ‌های حل‌شونده اعمال می‌شوند که ظاهری سریع‌تر و حجیم‌تر به پوست می‌دهد و چارچوبی برای تولید کلاژن بدن شما فراهم می‌کند. این فریمورک به مدت 3 تا 9 ماه به بلند کردن خطوط صورت ادامه خواهد داد و اثرات آن تا 2 تا 3 سال ادامه خواهد داشت. نخ ها به آرامی جذب می شوند زیرا تولید کلاژن بدن و درمان طبیعی نخ را جذب می کند.

مطالب مرتبط :  ژل ابرو چیست

لیفت با نخ چگونه انجام خواهد شد؟

چه مدت طول می کشد تا بهبودی از لیفت با نخ انجام شود؟

انجام این روش تقریباً 1-2 ساعت طول می کشد و پس از آن بیماران برای استراحت و درمان تورم و کبودی به خانه فرستاده می شوند. زمانی که لیفت نخ را انجام دادید، استراحت کردن بسیار مهم است، زیرا این امر تضمین می کند که نواحی تازه نخ در جای خود باقی می مانند و به درستی بهبود می یابند. تنها در عرض چند روز، باید متوجه کاهش تورم و کبودی در اطراف محل های مورد نظر شوید. پس از انجام عمل، ورزش نکنید، شنا نکنید و خود را مجبور به کار نکنید. این می تواند باعث تحریک بیشتر و طولانی شدن دوره بهبودی شود.

آیا نخ زدن صورت چین و چروک های من را از بین می برد؟

نخ های صورت برای کسانی که به دلیل افزایش سن یا کاهش وزن ناگهانی پوست افتاده ای دارند ایده آل است. همچنین برای کسانی که خطوط ظریف و چین و چروک های جزئی دارند که می خواهید هدف قرار داده و از بین ببرید مناسب است.

اگر کاندیدای این روش هستید، می توانید از نتایج صاف کننده پوست آن بهره مند شوید. این یک انتخاب فوق العاده برای کسانی است که به دنبال ظاهری برجسته هستند. همچنین برای کسانی که تحت تاثیر پوست کشیده شده اند مفید است. هنگامی که نواحی هدف روی صورت بلند شدند و به آرامی کشیده شدند، تفاوت قابل توجهی در ظاهر و احساس پوست خود مشاهده خواهید کرد.

مطالب مرتبط :  بهترین جراح برای تخلیه چربی دهان

در مورد نخ زدن صورت با چه کسی صحبت کنم؟

اگر می خواهید بیشتر بدانید یا قرار ملاقات بعدی خود را تعیین کنید، مهم است که با یکی از متخصصان ملاقات کنید. بر اساس ارزیابی فردی، پزشک مورد اعتماد شما در مورد کاندیداتوری شما برای این روش توصیه می‌کند و جزئیاتی از آنچه را که باید انتظار داشته باشید ارائه می‌دهد.

لیفت با نخ صورت یا لیفت ابرو نیز در مقایسه با جراحی، شدت و تهاجمی کمتری دارد. شما سریعتر بهبود خواهید یافت و می توانید از پوستی صاف و لطیف بدون خطرات مرتبط با لیفت صورت با جراحی بهره مند شوید. برای کشیدن نخ صورت، قرار ملاقات بعدی خود را تعیین کنید و برای بهترین نتیجه با متخصصان زیبایی در کلینیک زیبایی خود مشورت کنید.

بهبودی بعد از لیفت صورت چقدر طول می کشد؟

مدت زمان بهبودی لیفت صورت به اندازه روش های مختلف لیفتینگ فردی است. بسته به اینکه از کدام روش استفاده شده است، ناحیه جراحی چقدر گسترده و پیچیده بوده است، دوره بهبودی بعد از عمل از یک هفته تا هشت هفته متغیر است. تورم و قرمزی بعد از عمل ناشی از ضربه به بافت در حین جراحی باعث محدودیت بیماران می شود.

مطالب مرتبط :  عوارض جانبی جراحی پلک

بهبودی بعد از لیفت صورت چقدر طول می کشد؟

خطرات در جراحی لیفت صورت

مانند هر عمل جراحی دیگری، در حین لیفت صورت نیز ممکن است عوارضی ایجاد شود. خطرات عمومی ممکن است شامل تورم، قرمزی، خونریزی، عفونت و اختلالات ترمیم زخم با مرحله بهبودی طولانی مدت باشد. اسکارها نیز ممکن است ایجاد شوند. در افرادی که تمایل به اسکار هیپرتروفیک دارند، درمان بعدی بعد از عمل با کرم اسکار می تواند کمک کننده باشد.

خطرات ویژه در لیفت صورت شامل برداشتن یا تشدید عدم تقارن در صورت است. هر صورت دارای عدم تقارن جزئی است که می تواند بعد از لیفت صورت برجسته یا کاهش یابد که می تواند بر حالات طبیعی صورت تاثیر منفی بگذارد. این در دست جراح است و به تجربه او از رویکرد دقیق او برای به حداقل رساندن یا حتی اجتناب از این خطر بستگی دارد.

مطالب مرتبط :  نتایج جراحی غبغب

آسیب عصبی

علاوه بر این، شاخه های عصبی عصب صورت ممکن است در طول جراحی آسیب ببینند. شاخه های عصب صورت به طور کلی مسئول مهارت های حرکتی و حالات صورت ماهیچه های حالت چهره هستند. آنها به تعداد زیادی در صورت منشعب می شوند و ممکن است در انتهای شاخه آسیب ببینند. معمولاً بعد از شش ماه حرکت محدود نواحی آسیب دیده صورت پس از یک تحریک یا آسیب جزئی در شاخه های کوچک، به شکل گیری جدید شاخه های عصبی می رسد. اما در برخی موارد، اعصاب ممکن است به حدی آسیب دیده باشند که دیگر عملکرد اولیه خود را از سر نگیرند. مخصوصاً هنگام لبخند زدن، به دلیل عدم فعالیت حرکتی، به اخم می شود.

علاوه بر این، شاخه های عصب حرکتی، شاخه های حساس عصب سه قلو، که مسئول بیان احساسات در صورت هستند، می توانند توسط هماتوم، تورم و تنش به دلیل بخیه ها جدا شوند یا آسیب ببینند تا حدی که عملکرد آنها محدود شود. به طور معمول، این منجر به بی حسی در ناحیه آسیب دیده می شود که بسته به اندازه و محل آسیب می تواند موقت یا دائمی باشد.