لیفت غبغب برای چه کسانی مناسب است

ناحیه زیر چانه ناحیه ای است که اغلب با افزایش سن و ضعیف شدن ماهیچه ها شروع به افتادگی می کند. وضعیت نامناسب نیز می تواند به ما غبغب بدهد زیرا باعث می شود مایع در آن ناحیه تجمع پیدا کند. پست امروز همه چیز در مورد کاهش ظاهر غبغب به طور طبیعی و اینکه برای چه کسانی مناسب است می باشد. البته روش هایی مانند لیفت غبغب نیز وجود دارد. اینها نکات ساده و آسانی هستند که زمان بسیار کمی را مصرف می کنند، اما می توانند تفاوت قابل توجهی در ظاهر و احساس ناحیه چانه شما ایجاد کنند.

من به قدرت گنجاندن تغییرات کوچک در روال روزانه خود ایمان دارم. این رویکرد “کم و اغلب” همان چیزی است که روش یوگای صورت دانیل کالینز در مورد آن است. این پنج نکته ممکن است به تنهایی زیاد به نظر نرسند. اما وقتی آنها را به طور منظم انجام دهید، بهبودی در تعریف چانه و فک خود خواهید دید. این روش مناسب همه افرادی که دارای غبغب هستند می باشد که در نهایت شما را از تخلیه غبغب بی نیاز می کند. ترفند این است که تغییرات را قابل کنترل کنیم. حرکت مستقیم از صفر به صد، نوعی حرکت است که حفظ آن در دراز مدت دشوار است. اما ایجاد تدریجی عادات سلامتی در روال روزانه مان باعث می شود آنها احساس چالش کمتری کنند. این یک رویکرد پایدارتر است.

مطالب مرتبط :  تاثیر گلاب بر پوست صورت چیست

بنابراین، با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا پنج نکته مهم برای کمک به کاهش طبیعی غبغب وجود دارد.

وضعیت بدن

در دنیایی که بیشتر وقت خود را در پشت میزهایمان جلوی کامپیوتر می گذرانیم، یا به تلفن هایمان نگاه می کنیم، تعجبی ندارد که بسیاری از ما وضعیت بدنی نامناسبی داشته باشیم. ما اغلب به جلو خم می‌شویم و چانه‌هایمان را رو به جلو می‌اندازیم. این وضعیت باعث ایجاد مایع در زیر چانه ما می شود. همچنین باعث ضعیف شدن ماهیچه های این ناحیه می شود زیرا به جای فعال کردن ماهیچه ها برای بالا نگه داشتن چانه به چانه اجازه می دهیم پایین بیاید.

بنابراین، یک تغییر ساده که می‌توانید برای رفع غبغب ایجاد کنید این است که در طول روز از وضعیت بدن خود آگاه‌تر باشید.

من می گویم ساده است زیرا نیازی به کنار گذاشتن یا استفاده از ابزار خاصی ندارد. اما زمان می برد تا خودمان را آموزش دهیم تا دوباره وضعیت خوبی داشته باشیم! بدن شما به طور طبیعی در موقعیتی قرار می گیرد که به آن عادت کرده است، بنابراین باید تلاش کنید تا از وضعیت خود آگاه شوید و هر زمان که متوجه شدید قوز کرده اید، آن را اصلاح کنید. تا اینجا نیازی به لیفت با نخ ندارید.

مطالب مرتبط :  بهترین جراح برای تخلیه چربی دهان

همین الان تمرینش کن صاف بایستید، از کل ستون فقرات خود را بلند کنید. تصور کنید که یک نخ دارید که از تاج سرتان بالا می‌کشد و شما را به سمت سقف می‌کشد. یک موقعیت خنثی برای شانه های خود پیدا کنید. شما نمی خواهید آنها به جلو گرد شوند، اما همچنین نمی خواهید آنها خیلی به عقب بروند.

با انداختن چانه به سمت پایین به سمت سینه شروع کنید. توجه کنید که در آن موقعیت چه احساسی دارد. ممکن است متوجه شوید که چقدر به پشت گردن شما فشار وارد می کند و چگونه ناحیه زیر چانه شما را فشرده می کند. اکنون، چانه خود را به حالت خنثی ببرید و احساس کنید که چگونه کل ناحیه را باز می کند.

در طول روز سعی کنید تا جایی که می توانید این وضعیت را حفظ کنید. مطمئناً فراموش خواهید کرد، اما هر زمان که به آن فکر کردید به آن بازگرد. با گذشت زمان، ماهیچه های شما عادت می کنند که شما را در این وضعیت نگه دارند و این حالت طبیعی تر به نظر می رسد.

مطالب مرتبط :  کیست داخل سفیدی چشم چیست

وضعیت بدن

وضعیت زبان

این نکته دیگری است که می توانید هر زمان که در طول روز به یاد آوردید با آن کار کنید. وضعیت زبان چیزی نیست که ما زیاد به آن فکر کنیم. اما بسیاری از ما اجازه می‌دهیم که زبانمان در دهانمان بیفتد. هنگامی که به جای آن آن را روی سقف دهان خود فشار می دهیم، کل ناحیه زیر چانه ما را بلند می کند.

الآن امتحانش کن. دست خود را به آرامی زیر چانه خود قرار دهید و اجازه دهید زبانتان شل شود. سپس آن را به سقف دهان خود بکشید. شما باید تفاوتی که در این منطقه ایجاد می کند را احساس کنید. وقتی زبان شما بالا است، ماهیچه ها سفت و بلند می شوند.

نگه داشتن زبان در بالای دهان یک مزیت دیگر نیز دارد – ما باید از طریق بینی نفس بکشیم. تنفس بینی فواید زیادی دارد، از جمله کند شدن تنفس و وارد شدن اکسیژن بیشتر به جریان خون. هرچه بیشتر در طول روز تنفس بینی را تمرین کنید، تنفس از طریق بینی در شب راحت‌تر می‌شوید و خواب بهتری خواهید داشت. هر زمان که به یاد آوردید، نوک زبان خود را پشت دندان هایتان بگیرید و بقیه آن را به سقف دهانتان بمشید. ممکن است لازم باشد آب را قورت دهید تا آن را در موقعیت مناسب قرار دهید.

مطالب مرتبط :  مراقبت قبل از جراحی برداشتن چربی دهان

وضعیت زبان

تمرینات صورت

البته، بدون برخی تمرینات یوگای صورت، فهرستی از نکات تقویت کننده صورت از سوی من نخواهد بود. تکنیک های زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای تقویت و تقویت عضلات زیر چانه استفاده کنید و کل این ناحیه را بالا ببرید.

یکی از موارد مورد علاقه من با زبان کار می کند. سر خود را به یک طرف بچرخانید و چانه خود را کمی بالا بیاورید. لب هایتان را به هم نزدیک کنید. و سپس نوک زبان خود را تا سقف دهان خود حرکت دهید و دوباره به پایین برگردید. این کار را تا سی بار انجام دهید و سپس آن را در طرف دیگر تکرار کنید. این حرکت ناحیه گردن را باز و بلند می کند. همچنین عضلات را تقویت و تقویت می کند و به چانه شما تعریف بیشتری می دهد.

ماساژ

چربی بیش از حد یکی از دلایل ایجاد غبغب است. لیفت صورت یا لیفت غبغب به این وضعیت می تواند کمک کند. یکی دیگر از موارد رایج تجمع مایع در این ناحیه است، شاید به دلیل مشکلات وضعیت بدن. ماساژ یک ابزار عالی برای کاهش نفخ و پف، هم در ناحیه چانه و هم در جاهای دیگر است. همچنین به بلند کردن، تن دادن و مشخص کردن چانه شما کمک می کند.

مطالب مرتبط :  هزینه لیفت غبغب

قبل از انجام هر گونه ماساژ صورت، از تمیز بودن دستان خود مطمئن شوید. من ترجیح می‌دهم این کار را با صورت تمیز هم انجام دهم، بنابراین می‌توانم مقداری سرم برای کمک به سر خوردن راحت‌تر انگشتانم استفاده کنم. ابتدا با انگشت اشاره و وسط هر دو دست دو قلاب درست کنید. در حالی که بند انگشتان به سمت پوست شما هستند، این قلاب ها را از مرکز چانه خود در امتداد خط فک خود به بیرون بکشید. دستان خود را بلند کرده و در چانه خود قرار دهید تا حرکت را تکرار کنید.

سپس با انگشتان وسط و اشاره هر دو دست دو V شکل ایجاد کنید. آنها را روی خط فک خود صاف کنید، از چانه شروع شده و به سمت گوش حرکت کنید. با این حرکت انجام یک طرف و سپس طرف دیگر آسان تر است. در حین انجام ماساژ، ستون فقرات خود را بلند و چانه خود را در حالت خنثی نگه دارید تا بتوانید همزمان آن حالت خوب را تمرین کنید. دو تا یک دقیقه به ماساژ ادامه دهید.