لیفت پلک با پلاسما

پوست و چربی اضافی اطراف پلک بالایی می تواند سال ها به ظاهر ما اضافه کند، پف کرده به نظر برسد و حتی میدان دید ما را مسدود کند. علاوه بر انگیزه‌ های پزشکی، می ‌توان با افزودن یا برداشتن چربی از اطراف پلک پایین برای اصلاح افتادگی و بهبود ظاهر خطوط و چین و چروک، کانتور پلک را از نظر زیبایی بهبود بخشید. جراحی پلک دوتایی نیز برای تقویت یا ایجاد ظاهری واضح تر پلک فوقانی انجام می شود. این روش در میان کسانی که به دنبال دستیابی به ظاهری غربی هستند محبوب است. کاندیدهای خوب برای لیفت چشم کسانی هستند که از سلامت خوبی برخوردار هستند. لیفت پلک یا بلفاروپلاستی در عمل لیفت صورت از جمله عمل های زیبایی است که مردم انجام می دهند. اما لیفت پلک هم به صورت عمل جراحی و هم با استفاده از روش پلاسما انجام می گیرد. در این مقاله قصد داریم در مورد لیفت پلک با پلاسما صحبت کنیم.

بلفاروستی چیست؟

قبل از توضیح لیفت پلک با پلاسما اجازه دهید ببینیم عمل بلفاروپلاستی چیست؟ می دانیم که امروزه برای انجام عمل زیبایی بر روی صورت خود، مردم از لیفت صورت استفاده می کنند که لیفت پلک نیز می تواند گزینه خوبی برای زیبایی چشم باشد. اصطلاح بلند کردن پلک یا لیفت پلک یک نام اشتباه و گمراه کننده است زیرا در طی جراحی پلک یا بلفاروپلاستی، پلک ها عملاً بلند نمی شوند. جراحی لیفت چشم شامل برداشتن پوست اضافی پلک، چربی، خطوط، چین و چروک و موارد دیگر از ناحیه چشم از طریق برش است. در جراحی بلفاروپلاستی فوقانی، پوست به هم بخیه می شود تا یک چین پلک ایجاد شود. جراحی پلک پایین یا شامل برش هایی در زیر خط مژه یا در داخل پلک است. این روش ترانس ملتحمه نامیده می شود که امکان دسترسی بدون برش های قابل مشاهده را فراهم می کند. با این حال، بلفاروپلاستی خطرات زیادی دارد، از درد و جای زخم نامطلوب گرفته تا تاخیر پلک، عفونت، خطرات ناشی از بیهوشی و حتی تغییر بینایی یا نابینایی.

مطالب مرتبط :  آیا لیفت چشم تحت پوشش بیمه قرار میگیرد
مطالب مرتبط :  آیا جراحی پلک در دوران بارداری برای بانوان ممکن است؟

بلفاروستی چیست؟

لیفت پلک با پلاسما چیست؟

حال بیایید ببینیم لیفت پلک با پلاسما چیست؟ بیان کردیم که امروزه برای انجام عمل زیبایی بر روی صورت خود مردم از لیفت صورت یا لیفت پلک استفاده می کنند. لیفت پلک با پلاسما پاسخی غیرجراحی به بلفاروپلاستی جراحی است که برای سفت کردن و بلند کردن پلک‌های بالا و یا پایین و در عین حال به حداقل رساندن خطر و زمان از کار افتادگی مرتبط با جراحی یا لیزر CO2 استفاده می ‌شود. قلم جرقه ای HD Lipo Freeze Plasma Spark جدیدترین نوآوری است و به شما اجازه می دهد تا به چنین نتایج شگفت انگیزی دست یابید. لیفت پلک با پلاسما می ‌تواند بسیار انتخابی ‌تر از درمان هایفو ما باشد، زیرا نواحی درمان با سطح سوزن 0.3 میلیمتری مشخص می‌ شوند و خطرات مرتبط با لیزر سنتی را کاهش می‌ دهند.

لیفت پلک با پلاسما چگونه کار می کند؟

لیفت پلک با پلاسما چگونه کار می کند؟ همانطور که قبلا بیان کردیم امروزه برای انجام عمل زیبایی بر روی صورت خود، مردم از لیفت صورت یا لیفت پلک (بلفاروپلاستی) استفاده می کنند. لیفت پلک با پلاسما برای بلند کردن یا صاف کردن پلک های کلاه دار، سنگین یا دوتایی و همچنین برای کاهش کیسه های چشم و چین و چروک های پنجه کلاغی بهترین کار را انجام می دهد. این یک راه حل دائمی با حداقل زمان توقف یا خطر است و درمان بسیار انتخابی تر از فرکانس رادیویی یا HIFU است. کل درمان یک پیشرفت نوآورانه در پزشکی زیبایی و درمان‌ های جوان‌ کننده صورت است، زیرا این فرایند از حالت چهارم ماده استفاده می‌کند: پلاسما. پلاسما از یونیزاسیون گازهای موجود در هوا استفاده می کند و یک قوس الکتریکی تشکیل می دهد. حالت های دیگر ماده جامد، مایع و گاز هستند. این روش یک درمان لیفت پلک نسبتاً بدون درد و بدون دردسر است. در طول جلسه، پزشکان یک بی حسی موضعی را در ناحیه چشم اعمال می کنند. در مرحله بعد، اپلیکاتور پلاسما به مکان هایی که قرار است به ترتیب و روش خاصی درمان شوند، اعمال می شود و به طور موثر پوست اضافی را از بین می برد.

مطالب مرتبط :  روش های لیفت صورت بدون جراحی
مطالب مرتبط :  بوکال فت مردان

اپلیکاتور پلاسما کانتور ناحیه چشم را تغییر می ‌دهد و پوسته ‌های ریز کوچکی را از خود به جای می ‌گذارد که در عرض چند روز از بین می ‌روند. از آنجایی که سوزن فقط 0.3 میلیمتر مساحت دارد، این روش دقیق و ظریف است. سوزن هرگز پوست را نمی شکند، اما یک قوس الکتریکی کوچک از خود ساطع می کند که برای درمان پوست اطراف چشم و در عین حال به حداقل رساندن خطر، ایده آل است. قوس پلاسما انقباض فوری را از طریق نوک سوزن تحریک می کند و در این فرآیند پوست را سفت می کند.

لیفت پلک با پلاسما چگونه کار می کند؟

مزایای لیفت پلک با پلاسما

مزایای لیفت پلک با پلاسما در مقابل بلفاروپلاستی جراحی عبارتند از:

  • درمان نیازی به بی حسی تزریقی ندارد،
  • این روش فقط با بی حسی موضعی کرم انجام می شود،
  • برش لازم نیست،
  • یک جلسه فقط شامل تصعید پلاسمایی پوست است،
  • نیازی به بخیه نیست، بنابراین خطر ایجاد جای زخم وجود ندارد،
  • این یک روش فوق العاده کم خطر است (هیچ گونه خطر نابینایی مانند بلفاروپلاستی جراحی وجود ندارد)،
  • حداقل عوارض جانبی و زمان خرابی لازم است،
  • این یک روش سریع و آسان است، لیفت چشم با پلاسمای کلاز تنها حدود 30 دقیقه طول می کشد،
  • از طریق پلاسما، کلاژن تحریک می شود تا پوست قوی تر و کمتر چین و چروک ایجاد کند.
مطالب مرتبط :  تاثیر گلاب بر پوست صورت چیست

در این مقاله در مورد لیفت پلک با پلاسما به بیان مطالبی پرداختیم. بیان کردیم که امروزه برای انجام عمل زیبایی بر روی صورت خود مردم از لیفت صورت استفاده می کنند. اشاره نمودیم که لیفت پلک با پلاسما چه مزایایی دارد و چگونه انجام می گیرد. در مورد خود عمل بلفاروپلاستی صحبت کرده و توضیحاتی در مورد فرق بین این نوع عمل جراحی با روش پلاسما مطالبی را عنوان نمودیم.