لیفت چشم با جراحی پلک بالا

می دانیم که مردم برای زیبایی صورت خود و جوانسازی آن از روش های مختلفی استفاده می کنند. از جمله این روش ها می توان به عمل های لیفت صورت، لیفت چشم، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو اشاره نمود. روش های انجام آنها متفاوت است که یکی از این روش ها استفاده از لیفت با نخ می باشد. در واقع بلفاروپلاستی نوعی جراحی است که روی پلک ها انجام می شود. این کار برای از بین بردن پوست اضافی پلک های بالایی و کاهش پف کردن پلک های پایین انجام می شود. این جراحی معمولا به دلایل زیبایی انجام می شود. همچنین یک راه موثر برای بهبود بینایی در افراد مسن است که افتادگی پلک بالایی آنها مانع بینایی آنها می شود. بلفاروپلاستی فوقانی یک عمل جراحی است که تحت بی حسی موضعی انجام می شود. بلفاروپلاستی فوقانی یک روش ماهر است و توصیه می کنیم جراحی را انتخاب کنید که یک برنامه آموزشی کامل را برای جراحی زیبایی گذرانده است. این جراحان در ثبت تخصصی جراحی پلاستیک در شورای پزشکی عمومی خواهند بود. در این مقاله در مورد لیفت چشم با جراحی پلک بالا مطالبی را بیان خواهیم کرد. 

مطالب مرتبط :  فرق بین بوکال فت و تخلیه چربی

روند پیری پلک 

همانطور که بیان کردیم مردم برای زیبایی صورت خود و جوانسازی آن از روش های مختلفی استفاده می کنند. از جمله این روش ها می توان به عمل های لیفت صورت، لیفت چشم، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو اشاره نمود. روش های انجام آنها متفاوت است که یکی از این روش ها استفاده از لیفت با نخ می باشد. اما لیفت چشم با جراحی پلک بالا به چه صورت خواهد بود؟ قبل از اینکه در مورد آن صحبت کنیم اجازه دهید روند پیری پلک را بیان کنیم. با افزایش سن، پوست به تدریج خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. فقدان خاصیت ارتجاعی به علاوه کشش مداوم ناشی از جاذبه باعث جمع شدن پوست اضافی روی پلک های بالا و پایین می شود. پوست اضافی در پلک پایین باعث ایجاد چین و چروک و برآمدگی می شود. در پلک های بالایی، یک چین اضافی از پوست می تواند روی مژه ها آویزان شود و مانع دید شود. چربی هایی که کره چشم را از جمجمه جدا می کند می تواند باعث برآمدگی در پلک های بالا و پایین شود. غشای نازکی که چربی را در جای خود نگه می دارد با افزایش سن ضعیف می شود و به چربی اجازه می دهد مانند فتق به داخل پلک ها جلو بیاید.

مطالب مرتبط :  عوارض و خطرات جراحی غبغب

لیفت چشم با جراحی پلک بالا برای چه کسانی مناسب است؟

حال بیایید ببینیم لیفت چشم با جراحی پلک بالا برای چه کسانی مناسب است؟ همانطور که قبلا بیان کردیم از جمله روش های زیبایی صورت عمل های لیفت صورت، لیفت چشم، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو هستند. بیان کردیم که روش های انجام آنها متفاوت است که یکی از این روش ها استفاده از لیفت با نخ می باشد. اما چه کسانی برای این کار کاندید می شوند؟ بهترین کاندیدها برای لیفت چشم افرادی هستند که از سلامت خوبی برخوردار هستند و ایده ای واقع بینانه از آنچه می خواهند، دارند. اکثر آنها 35 سال یا بیشتر هستند، اما اگر پلک های گشاد یا افتادگی پلک در خانواده شما وجود دارد، ممکن است تصمیم بگیرید که جراحی را زودتر انجام دهید. جراحی پلک می تواند ظاهر شما را بهبود بخشد و به افزایش اعتماد به نفس شما کمک کند. با این حال، ممکن است به ظاهر ایده آل شما منجر نشود یا ساختار صورت شما را تغییر ندهد. قبل از اینکه تصمیم به عمل جراحی بگیرید، به اهداف خود فکر کنید و آنها را با جراح خود در میان بگذارید.

مطالب مرتبط :  عمل پف زیر چشم

جراحی پلک فوقانی چیست؟

حال اجازه دهید ببینیم جراحی پلک فوقانی چیست؟ دیدیم که از جمله روش های زیبایی صورت عمل های لیفت صورت، لیفت چشم، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو هستند. بیان کردیم که روش های انجام آنها متفاوت است که یکی از این روش ها استفاده از لیفت با نخ می باشد. لیفت پلک بالا یا بلفاروپلاستی فوقانی یک عمل جراحی تخصصی پلک است که چین‌ های پوست شل و برآمدگی‌ های چربی بیرون زده را که روی پلک‌ های بالایی قرار دارند، برداشته و ظاهری کمتر و جوان ‌تر ایجاد می ‌کند. در نتیجه کشش گرانش رو به پایین و از دست دادن خاصیت ارتجاعی پوست، پوست و ماهیچه های اطراف چشم ضعیف و کشیده می شوند و در نتیجه پوست شل و بیرون زدگی چربی ایجاد می شود و در نتیجه کیسه های چشمی یا ظاهری کلاهدار ایجاد می شود. 

مطالب مرتبط :  لیفت صورت تا چه مدت دوام دارد

لیفت چشم با جراحی پلک بالا

پروسه انجام لیفت چشم با جراحی پلک بالا چیست؟

در این بخش خواهیم دید که پروسه انجام لیفت چشم با جراحی پلک بالا چیست؟ بلفاروپلاستی بالا (جراحی لیفت پلک بالا) یکی از محبوب ترین عمل های ما است. اولین قدم رزرو مشاوره با یکی از جراح پلاستیک است. معمولاً حداقل دو هفته برای قرار ملاقات وجود دارد، گاهی اوقات بیشتر از آنجایی که ما یک زمان برای جراحی واقعی داریم، اکثر افراد به طور همزمان یک اسلات جراحی رزرو می کنند. در جلسه مشاوره شما، جراحان پلاستیک مشاور، پلک های شما را ارزیابی می کنند و نتایجی را که امیدوارید به دست آورید، مورد بحث قرار می دهند. همه برای این روش مناسب نیستند، جراحان پلاستیک در مورد مناسب بودن شما نظر کاملاً صادقانه ارائه می دهند. اگر برای عمل آماده باشید وقت عمل را برای شما تنظیم خواهند نمود. 

مطالب مرتبط :  مواد لیفت ابرو چیست

در این مقاله در مورد لیفت چشم با جراحی پلک بالا صحبت کرده و مطالبی را پیرامون آن بیان نمودیم. در مورد اینکه روش های زیبایی صورت عمل های لیفت صورت، لیفت چشم، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو هستند صحبت کرده و بیان کردیم که روش های انجام آنها متفاوت است که یکی از این روش ها استفاده از لیفت با نخ می باشد. در مورد اینکه این عمل برای چه کسانی مناسب است توضیح دادیم و بیان کردیم که پروسه انجام آن به چه صورت است.