لیفت چشم با جراحی

می دانیم که مردم برای زیبایی صورت خود و جوانسازی آن از روش های مختلفی استفاده می کنند. از جمله این روش ها می توان به عمل های لیفت صورت، لیفت چشم، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو اشاره نمود. روش های انجام آنها متفاوت است که یکی از این روش ها استفاده از لیفت با نخ می باشد. جراحی پلک (بلفاروپلاستی) جراحی زیبایی برای برداشتن پوست یا چربی اضافی از پلک ها است. هدف این است که پلک های سرپوش دار یا افتاده یا کیسه های چشم را بهبود بخشد. قبل از شروع، از دلایل خود برای تمایل به جراحی پلک مطمئن شوید. هزینه، خطرات و این واقعیت را در نظر داشته باشید که نتایج را نمی توان تضمین کرد. این روش با جراحی، چربی، ماهیچه و پوست اضافی را از پلک‌ های بالا و پایین حذف می ‌کند تا شکل چشم را دوباره تعریف کند. در این مقاله قصد داریم در مورد لیفت چشم با جراحی صحبت کنیم. 

مطالب مرتبط :  مزایای جراحی غبغب

روش انجام لیفت چشم با جراحی

همانطور که بیان کردیم مردم برای زیبایی صورت خود و جوانسازی آن از روش های مختلفی استفاده می کنند. از جمله این روش ها می توان به عمل های لیفت صورت، لیفت چشم، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو اشاره نمود. روش های انجام آنها متفاوت است که یکی از این روش ها استفاده از لیفت با نخ می باشد. حال بیایید روش انجام لیفت چشم با جراحی را توضیح دهیم. جراحی چشم می تواند در مرکز جراحی مستقر در مطب جراح، یک مرکز جراحی سرپایی یا در یک بیمارستان انجام شود. جراح با استفاده از بیهوشی اطمینان حاصل می کند که شما در طول عمل راحت هستید. بیهوشی عمومی شما را برای جراحی به خواب عمیقی می برد. بی حسی موضعی ناحیه جراحی را بی حس می کند بنابراین فرد دردی را احساس نمی کند. داروهای آرام بخش به بیمار این امکان را می دهند که بیدار اما آرام بماند. 

مطالب مرتبط :  لیفت اندوسکوپی ابرو چگونه انجام می‌شود

لیفت چشم با جراحی چگونه می تواند باعث درمان شود؟

در این بخش بیایید در مورد اینکه لیفت چشم با جراحی چگونه می تواند باعث درمان شود؟ صحبت کنیم. گفتیم که مردم از عمل های لیفت صورت، لیفت چشم، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو برای زیبایی صورت خود استفاده می کنند. روش های انجام آنها متفاوت است که یکی از این روش ها استفاده از لیفت با نخ می باشد. افتادگی پوست که چین ‌خوردگی ایجاد می ‌کند یا خط طبیعی پلک فوقانی را مختل می ‌کند و گاهی اوقات بینایی را مختل می‌ نماید و رسوبات چربی که به صورت پف کردگی در پلک ها ظاهر می شوند، کیسه های زیر چشم، افتادگی پلک های پایین که سفیدی زیر عنبیه را نمایان می کند و پوست اضافی و چین و چروک های ریز پلک پایین از جمله مواردی است که با این روش درمان می شوند. 

مطالب مرتبط :  لیفت غبغب با نخ

لیفت چشم با جراحی

آمادگی برای لیفت چشم با جراحی

می دانیم که مردم برای زیبایی صورت خود و جوانسازی آن از روش های مختلفی استفاده می کنند. از جمله این روش ها می توان به عمل های لیفت صورت، لیفت چشم، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو اشاره نمود. روش های انجام آنها متفاوت است که یکی از این روش ها استفاده از لیفت با نخ می باشد. اما چگونه برای انجام آن آماده باید شد؟ برخی از افراد پس از جراحی دچار خشکی چشم می شوند، اما به ندرت بیش از 2 هفته طول می کشد. اگر خشکی چشم بیش از 2 هفته طول کشید، با پزشک خود تماس بگیرید. در خانه باید موارد زیر را آماده داشته باشید:

  • تکه های یخ
  • کیسه یخ (یا می توانید از کیسه های فریزر پر از یخ، ذرت منجمد یا نخود استفاده کنید)
  • پدهای گاز کوچک
  • قطره های چشمی یا اشک مصنوعی (از پزشک خود بخواهید نوع مناسب را برای رفع نیازهای خاص شما توصیه کند)
  • دستمال ها و حوله های تمیز
  • مسکن های بدون نسخه (که پزشک می تواند توصیه کند)
مطالب مرتبط :  لیفت پلک با پلاسما

مراقبت های بعد از عمل جراحی

اشاره نمودیم که مردم برای زیبایی صورت خود و جوانسازی آن از روش های مختلفی استفاده می کنند. از جمله این روش ها می توان به عمل های لیفت صورت، لیفت چشم، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو اشاره نمود. روش های انجام آنها متفاوت است که یکی از این روش ها استفاده از لیفت با نخ می باشد. اما مراقبت های بعد از عمل جراحی باید چگونه باشد. پزشک احتمالاً برای مرطوب نگه داشتن چشم‌ هایتان پماد می ‌ریزد و در حالی که در اتاق ریکاوری هستید، آنها را با کمپرس سرد می‌ پوشاند. بلافاصله پس از جراحی، ممکن است دید شما از پماد تاری باشد و به نور حساس باشید. چشمان شما ممکن است احساس خشکی یا آبریزش داشته باشید. قرار دادن کیسه های یخ روی چشم ها و خوابیدن با سر بالا در شب اول بعد از جراحی به شما کمک می کند. پزشک دستورالعمل های دقیقی را برای مراقبت از خود به شما می دهد.

مطالب مرتبط :  بلفاروپلاستی درمانی

در این مقاله در مورد لیفت چشم با جراحی صحبت کرده و اشاره کردیم که مردم برای زیبایی صورت خود و جوانسازی آن از روش های مختلفی استفاده می کنند. از جمله این روش ها می توان به عمل های لیفت صورت، لیفت چشم، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو اشاره نمود. توضیح دادیم که روش های انجام آنها متفاوت است که یکی از روش های انجام استفاده از لیفت با نخ می باشد. در مورد عمل جراحی بلفاروپلاستی صحبت کرده و مراقبت های بعد از عمل جراحی را توضیح دادیم.