لیفت چشم مناسب چه کسانی است

می دانیم که زیبایی صورت و چشم برای مردم بسیار با اهمیت شده است. لیفت صورت، لیفت پلک و لیفت ابرو از جمله کارهایی است که برای زیبایی صورت انجام می دهند. روش های انجام آن می تواند متفاوت باشد که از جمله این روش ها می توان به لیفت با نخ اشاره نمود. اما لیفت چشم مناسب چه کسانی است؟ لیفت پلک  یا بلفاروپلاستی نوعی جراحی است که روی پلک ها انجام می شود. این کار برای از بین بردن پوست اضافی پلک های بالایی و کاهش پف کردن پلک های پایین انجام می شود. به آن لیفت چشم نیز می گویند. این جراحی معمولا به دلایل زیبایی انجام می شود. همچنین یک راه موثر برای بهبود بینایی در افراد مسن است که افتادگی پلک بالایی آنها مانع بینایی آنها می شود. لیفت چشم از شر سیاهی زیر چشم، پنجه کلاغی یا سایر چین و چروک های صورت خلاص نمی شود. این اغلب همراه با سایر روش ‌ها مانند لایه‌ برداری با لیزر، تزریق فیلر یا لیفت پیشانی انجام می ‌شود.

مطالب مرتبط :  بهترین روش برای لیفت غبغب کدام است

چرا از بلفاروپلاستی استفاده می گردد؟

برای اینکه ببینیم لیفت چشم مناسب چه کسانی است ابتدا بیایید ببینیم چرا از بلفاروپلاستی استفاده می گردد؟ بیان کردیم که زیبایی صورت و چشم برای مردم بسیار با اهمیت شده است. لیفت صورت، لیفت پلک و لیفت ابرو از جمله کارهایی است که برای زیبایی صورت انجام می دهند. روش های انجام آن می تواند متفاوت باشد که از جمله این روش ها می توان به لیفت با نخ اشاره نمود. بلفاروپلاستی را برای موارد زیر به کار می برند:

 • گشاد یا افتادگی پلک بالایی
 • پوست اضافی پلک های بالایی که تا حدی دید محیطی را مسدود می کند
 • پوست اضافی در پلک پایین
 • کیسه های زیر چشم

چرا از بلفاروپلاستی استفاده می گردد؟

خطرات انجام لیفت چشم 

در بحث اینکه لیفت چشم مناسب چه کسانی است ابتدا بیایید ببینیم خطرات انجام لیفت چشم چیست؟ بیان کردیم که زیبایی صورت و چشم برای مردم بسیار با اهمیت شده است. لیفت صورت، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو از جمله کارهایی است که برای زیبایی صورت انجام می دهند. روش های انجام آن می تواند متفاوت باشد که از جمله این روش ها می توان به لیفت با نخ اشاره نمود. تمام جراحی ها دارای خطراتی هستند، از جمله واکنش به بیهوشی و لخته شدن خون. علاوه بر این موارد، خطرات نادر جراحی پلک عبارتند از:

 • عفونت و خونریزی
 • چشم های خشک و تحریک شده
 • مشکل در بستن چشم یا سایر مشکلات پلک
 • جای زخم قابل توجه
 • آسیب به عضلات چشم
 • تغییر رنگ پوست
 • تاری دید موقت یا به ندرت از دست دادن بینایی
 • نیاز به جراحی بعدی
مطالب مرتبط :  بیماری بهجت چشم چیست؟

آماده سازی برای لیفت چشم

برای اینکه ببینیم لیفت چشم مناسب چه کسانی است باید ببینیم آماده سازی برای لیفت چشم چگونه است؟ گفتیم که زیبایی صورت و چشم برای مردم بسیار با اهمیت شده است. لیفت صورت، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو از جمله کارهایی است که برای زیبایی صورت انجام می دهند. روش های انجام آن می تواند متفاوت باشد که از جمله این روش ها می توان به لیفت با نخ اشاره نمود. در بحث انجام لیفت چشم کارهایی که باید انجام گیرد عبارتند از:

مطالب مرتبط :  لیفت چشم با جراحی پلک بالا

سابقه پزشکی شما بررسی خواهد شد. همچنین چشم پزشک ممکن است در مورد شرایط گذشته یا فعلی مانند خشکی چشم، گلوکوم، آلرژی، مشکلات گردش خون، مشکلات تیروئید و دیابت سؤال کند. همچنین در مورد استفاده شما از داروها، ویتامین ها، مکمل های گیاهی، الکل، تنباکو و داروهای غیرقانونی سوال خواهد کرد. قبل از جراحی پلک، احتمالاً یک معاینه فیزیکی و مواردی را انجام خواهید داد مانند معاینه کامل چشم؛ این ممکن است شامل آزمایش تولید اشک و اندازه گیری قسمت هایی از پلک ها باشد، تست میدان دیداری؛ این کار برای دیدن نقاط کور در گوشه چشم است.

آماده سازی برای لیفت چشم

چه کسانی برای لیفت چشم مناسب هستند؟

در اینجا می خواهیم ببینیم لیفت چشم مناسب چه کسانی است؟ گفتیم که زیبایی صورت و چشم برای مردم بسیار با اهمیت شده است. لیفت صورت، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو از جمله کارهایی است که برای زیبایی صورت انجام می دهند. روش های انجام آن می تواند متفاوت باشد که از جمله این روش ها می توان به لیفت با نخ اشاره نمود. برای اینکه ببینیم چه کسانی برای لیفت چشم مناسب هستند؟ برخی کاندیدهای خوب برای لیفت پلک عبارتند از:

مطالب مرتبط :  چال گونه با نخ یا با جراحی

 

 • افراد سالم بدون شرایط پزشکی که می تواند روند بهبودی را مختل کند
 • غیر سیگاری ها
 • افرادی با دیدگاه مثبت و اهداف واقع بینانه
 • افراد بدون عارضه چشمی جدی

به یاد داشته باشید که پلک ها بخشی از صورت هستند. ظاهر افتادگی پلک فوقانی نیز ممکن است به دلیل شل شدن پوست پیشانی و ابرو باشد. جراح پلاستیک شما آناتومی صورت شما را به طور کامل ارزیابی می کند و در مورد روش هایی که ممکن است به بهترین شکل ممکن نگرانی شما را برطرف کند، صحبت خواهد کرد. بهترین کاندیدها برای لیفت چشم افرادی هستند که از سلامت خوبی برخوردار هستند و ایده ای واقع بینانه از آنچه می خواهند دارند. اکثر آنها 35 سال یا بیشتر هستند، اما اگر پلک های گشاد یا افتادگی پلک در خانواده شما وجود دارد، ممکن است تصمیم بگیرید که جراحی را زودتر انجام دهید.

مطالب مرتبط :  توصیه های قبل از انجام لیفت چشم

در این مقاله در مورد اینکه لیفت چشم مناسب چه کسانی است صحبت کردیم. بیان کردیم که زیبایی صورت و چشم برای مردم بسیار با اهمیت شده است. لیفت صورت، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو از جمله کارهایی است که برای زیبایی صورت انجام می دهند. روش های انجام آن می تواند متفاوت باشد که از جمله این روش ها می توان به لیفت با نخ اشاره نمود. در مورد اینکه برای آماده سازی لیفت چشم چه کارهایی باید انجام داد و خطرات آن مطالبی را بیان کردیم. و توضیح دادیم که چه کسانی برای انجام آن مناسب تر هستند.