ماندگاری تخلیه غبغب

لیپوساکشن ناحیه چانه یک جراحی نسبتاً کوچک است که دوره نقاهت سریعی دارد و زمان کمی به استراحت نیاز دارد. حذف چربی از طریق لیپوساکشن یک درمان ماندگار است. در این روش سلول های چربی به طور کامل از ناحیه برداشته می شوند و دوباره رشد نمی کنند. ماندگاری تخلیه غبغب بسیار طولانی است.

غبغب می تواند شما را مسن تر از آنچه هستید نشان دهد، اما با لیپوساکشن غبغب، می توانید خط فک و نمای جوان تری را به دست آورید. لیپوساکشن غبغب می تواند تغییر بسیار ظریفی ایجاد کند – هیچ کس متوجه نمی شود که شما قبلا غبغب داشته اید (مگر اینکه به آنها بگویید). لیپوساکشن غبغب برای برداشتن مقدار مناسب چربی از گردن شما طراحی شده است تا ظاهری طبیعی داشته باشید.

ماندگاری تخلیه غبغب چقدر است؟

تخلیه غبغب یک روش سریع و ساده برای برداشتن غبغب و ترمیم خط گردن است و از نظر فنی برای همیشه ماندگار خواهد بود. و ظاهر شما را می تواند با برداشتن دقیق پاکت چربی که زیر غبغب است، بهبود دهد. اگر بعداً اضافه وزن پیدا کنید، امکان افزایش وزن در اطراف ناحیه غبغب وجود دارد، اما از آنجایی که پاکت چربی بسیار کوچک است و ما بیشتر این سلول‌های چربی را حذف کرده ایم، بعید است که غبغب جدید ایجاد شود و میتوان گفت ماندگاری تخلیه غبغب دائمی است.

مطالب مرتبط :  ورزش های رفع چاقی صورت

چرا من غبغب دارم و آیا لیپوساکشن غبغب واقعا دوام دارد؟

غبغب می تواند ژنتیکی باشد یا با افزایش سن ظاهر شود. غالبا غبغب با رژیم غذایی و ورزش از بین نمی روند. تنها چند گزینه برای برداشتن غبغب وجود دارد که اصلی‌ترین آنها لیپوساکشن است. مشخص نیست که چرا چربی به این شکل زیر غبغب انباشته می‌شود و شایع‌ترین علت این است که غبغب به سبب وزن اضافی ایجاد شده است. اما، ناحیه غبغب می تواند آخرین جایی باشد که در صورت کاهش وزن، چربی از آن پاک می شود. کاهش وزن برای همه مقدور نیست، بنابراین وزن سالم برای شما تنها چیزی است که برای ماندگاری نتایج لیپوساکشن غبغب لازم است.

مطالب مرتبط :  لیفت صورت به روش آندوسکوپی چیست

بهترین کاندیدها برای لیپوساکشن غبغب کسانی هستند که رژیم غذایی سالم و وزن بدن ثابتی دارند. همچنین باید بتوانید روند بهبودی را بخوبی طی کنید، زیرا روند بهبودی پس از هر نوع جراحی مهم است.

آیا لیپوساکشن غبغب یک روش دشوار است؟

یک متخصص باتجربه لیپوساکشن که با ناحیه ظریف زیر چانه و گردن بسیار آشناست می‌تواند این کار را به راحتی انجام دهد اما برای پزشکان کم‌تجربه این کار می تواند دشوار باشد.

برای انجام لیپوساکشن غبغب، ابتدا دکتر مقداری بی حس کننده موضعی را به آن ناحیه تزریق می کند تا کاملاً بی حس شود. این ماده بی‌حس کننده همچنین باعث توقف خونریزی می‌شود.

یک برش کوچک مستقیماً زیر چانه ایجاد می شود. یک لوله بسیار کوچک وارد می شود که برای مکش آرام چربی در یک الگوی خاص استفاده می شود. این الگو عضله و سایر بافت ها را دست نخورده نگه می دارد، در حالی که فقط مقدار مورد نظر چربی را از بین می برد.

مطالب مرتبط :  ماندگاری لیفت پلک

هزینه لیپوساکشن غبغب چقدر است و آیا برای ماندگاری تخلیه غبغب به چندین عمل نیاز دارید؟

هر فرد نیازهای متفاوتی دارد، بنابراین تا زمانی که با دکتر مشورت نکرده باشید، نمی توان برآوردی از هزینه ها ارائه کرد. ناحیه کوچک درمان و زمان کوتاه مورد نیاز برای لیپوساکشن غبغب به این معنی است که هزینه آن بسیار کمتر از سایر نواحی بدن مانند شکم یا ران است. و برای ماندگاری تخلیه غبغب  نیاز به چندین عمل نخواهد بود و تنها یک مرتبه درمان کافی است.

لیپوساکشن غبغب چقدر طول می کشد؟

لیپوساکشن غبغب یک عمل کوتاه است، بنابراین زمان کلینیک شامل مشاوره شما و سپس انجام عمل در یک قرار ملاقات شدنی است. دکتر شما را در مورد انتظارات در طول عمل راهنمایی می کند و نکات مراقبتی را ارائه می دهد تا بتوانید بدون تلاش گردن جدید خود را حفظ کنید و مطمئن شوید که نتایج ماندگاری تخلیه غبغب شما طولانی است. پس از بهبودی، دیگر نیاز به انجام کاری برای حفظ غبغب جدید خود ندارید. با بالا رفتن سن، پوست گردن و صورت به طور طبیعی شروع به افتادگی می کند، اما پاکت چربی زیر گردن شما هرگز برنمی گردد. و باید گفت ماندگاری تخلیه غبغب دائمی است.

مطالب مرتبط :  راهکارهای لیفت ابرو در خانه

عوارض جانبی لیپوساکشن غبغب چقدر طول می کشد؟

طبیعی است که بعد از این عمل کمی احساس ناراحتی کنید و تا چند هفته بعد از عمل مقداری کبودی و تورم در ناحیه مشاهده کنید. برخی از بیماران ممکن است بی حسی موقت را تجربه کنند. درد معمولاً تجربه نمی شود، اما می توان از مسکن هایی استفاده کرد که هر گونه دردی را کاهش می دهد. از آنجایی که همه ما پاسخ‌های متفاوتی به درمان‌ها داریم، در صورت لزوم دکتر می‌تواند مسکن های قوی‌تری را تجویز کند.

مطالب مرتبط :  آیا لیفت بازو بدون جراحی امکان پذیر است

پس از لیپوساکشن غبغب جای زخم قابل مشاهده نیست، زیرا برش بسیار کوچک است و به مرور زمان بهبود می یابد و محو می شود. یک جای زخم کوچک باقی می ماند، اما برای پیدا کردن آن باید سخت بگردید. دکتر به شما توصیه می کند که چه کاری برای کمک به بهبودی بدن خود بعد از عمل انجام دهید و برای بهبودی کاملاً مجهز به خانه بروید. سپس می توانید منتظر دیدن ماندگاری تخلیه غبغب خود باشید! همچنین اگر شما قصد انجام تخلیه غبغب را دارید، ممکن است تمایل داشته باشد روش هایی چون بوکال فت، لیفت ابرو، لیفت با نخ، لیفت پلک، لیفت غبغب، لیفت صورت، بلفاروپلاستی را نیز برای جوان تر شده استفاده کنید.