بهترین جراح برای تخلیه چربی دهان

به چربی دهان، بوکال فت گفته می شود، که چربی عمیقی است که اگر بیرون زده شود، می تواند باعث پری گوشه بیرونی لب انسان شود. در اکثر موارد برای اینکه بتوان حجم صورت و چربی های آن را حفظ کرد، باید تمام تلاش خود را بکار برد و در صورت حذف این چربی معمولاً نتایجی که مشتری انتظار دارد به دست نمی آید.

درست است که برداشتن چربی های داخل دهانی باعث خالی شدن و زیباتر شدن ناحیه صورت زیر گونه ها (با توجه به تمایل جوانان برای شبیه شدن به افراد مشهور) در مدت زمان کوتاهی می شود اما قطعا روند پیری چهره فرد را در دراز مدت تسریع می کند و به ندرت توسط پزشک مرتبط با روند بلوغ و پیری صورت در طول زمان پیشنهاد می شود. از آنجایی که این عمل مستقیما با چهره سروکار دارد باید بهترین جراح برای تخلیه چربی دهان را انتخاب کرد.

دوره نقاهت چربی باکال چقدر است؟

پس از انجام عمل جراحی حذف چربی باکال باید به نکات و توصیه هایی پس از انجام آن در دوران نقاهت توجه کنید تا بعد از عمل دچار مشکل نشوید. این موارد به شرح زیر است:

بعد از عمل نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیست و بیمار باید بلافاصله بعد از عمل به منزل بازگردد.

ممکن است فرد تا چند روز پس از جراحی احساس درد یا ناراحتی کند که با مصرف مسکن برطرف می شود.

جای زخم ها و بخیه ها 1-2 روز پس از جراحی خونریزی می کند.

پس از مدتی محل بخیه در دهان به طور کامل برداشته می شود و جای زخم یا جای زخم باقی نمی ماند.

چه کسانی مناسب برای جراحی برداشتن چربی بوکال هستند؟

اگر فردی بخواهد از جراحی چربی بوکال برای برداشتن چربی دهان استفاده کند، باید کاندید مناسبی برای این عمل باشد و باید شرایط زیر را داشته باشد که توسط اکثر پزشکان چربی بوکال تایید شده است:

کسانی که علت نارضایتی شان چهره های چاق است.

افراد لاغری که به مدلینگ علاقه دارند می خواهند زوایای صورت خود را بهبود بخشند.

کسانی که سن آنها بین 20 تا 60 سال است.

افرادی که از سلامت عمومی خوبی برخوردارند.

افرادی که سیگار نمی کشند.

عوارض جراحی چربی بوکال

ایجاد سفتی موقت در استخوان فک: در صورت بروز این حالت، فرد احساس می کند که فک به شدت حرکت می کند و گویی مسدود شده است.

 عفونت : اگر مراقبت های بعد از عمل یا دوره نقاهت به درستی رعایت نشود، احتمال عفونت زیاد خواهد بود.

خونریزی: اگر غذای جامد بخورید یا ورزش های سخت و سنگین انجام دهید باعث آسیب و آسیب به زخم می شود و احتمال خونریزی از زخم وجود دارد.

آسیب به ماهیچه های میمیک : در صورتی که پزشک مهارت کافی نداشته باشد می تواند به عضلات میمیک آسیب برساند و عوارض جبران ناپذیری ایجاد کند.

هزینه جراحی برداشتن چربی بوکال

یکی از عوامل مهم در انتخاب روش زیبایی، هزینه نهایی آن است. از آنجایی که بیمه معمولاً فقط هزینه پروسه درمان را پرداخت می کند، عمل های زیبایی در اکثر موارد شامل بیمه نمی شود و کل قیمت نهایی باید توسط خود شخص پرداخت شود که این امر آگاهی از هزینه نهایی چربی بوکال را برای افراد بسیار مهم می کند.شایان ذکر است که نرخ نهایی برای هر فرد بسته به میزان تغییرات انجام شده متفاوت است، بنابراین امکان اعلام هزینه به صورت کلی وجود ندارد و باید از نرخ نهایی فرآیند یک سری فاکتورهای کوچک مطلع باشید. . این فرآیند به عوامل متعددی بستگی دارد که بر قیمت نهایی نیز تأثیر می گذارد. عوامل زیر بر هزینه تأثیر می گذارد:

مقدار چربی حذف شده از یک فرد

دامنه و گسترش کار انجام شده

فرم نهایی درخواستی متقاضی

موقعیت کلینیک از نظر جغرافیایی

حقوق متخصص

نتیجه نهایی چربی بوکال چیست؟

نتیجه حذف چربی با بوکال در عرض چند ماه ایجاد می شود و نتایج نهایی آن با افزایش یا کاهش وزن قابل توجه تغییر می کند. برخی افراد از دیدن خود در آینه چند روز پس از جراحی شوکه می شوند. آنها ممکن است با چهره ای بسیار چاق مواجه شوند که اصلاً انتظارش را نداشتند. خوب است بدانید این موضوع به تورم مربوط می شود و با رعایت اصول در آینده نزدیک حل خواهد شد. در خواب می توانید چهره خود را ببینید و از نتایج کار خود کاملاً لذت ببرید. اگر در مورد پزشک و کلینیک خود انتخاب درستی داشته باشید، می توانید امیدوار باشید که صورتتان برای همیشه همینطور باقی بماند، اگر به خوبی از آن مراقبت کنید.

قیمت نهایی چربی بوکال

یکی از مهم ترین مسائلی که قبل از انجام عمل زیبایی باید در نظر گرفت هزینه آن است زیرا این هزینه ها تحت پوشش بیمه نبوده و متقاضیان باید تمام هزینه ها را شخصاً پرداخت کنند. هزینه برداشتن چربی با چربی بوکال برای هر فردی می تواند متفاوت باشد زیرا نیازهای آنها متفاوت است و میزان چربی قابل برداشت در افراد مختلف متفاوت است . به طور کلی قیمت این روش بسته به حجم استخراج شده ، وسعت کار، شکل ایده آل متقاضی و صلاحدید پزشک برای هر فرد متفاوت خواهد بود.

گاهی اوقات با وجود رژیم غذایی سالم و یا حتی ورزش منظم، برخی از قسمت های بدن به خصوص صورت دچار مشکل در کاهش وزن می شوند. این مشکل می تواند انطباق صورت با بدن را از بین ببرد. چاقی صورت به دلایل مختلفی از جمله اضافه وزن، ژنتیک، تجمع آب در صورت و بسیاری موارد دیگر رخ می دهد. اما نکته اینجاست که جای نگرانی نیست. زیرا راه حل بسیار مطمئنی برای از بین بردن چربی صورت وجود دارد و آن جراحی حذف چربی بوکال است.