بهترین مرکز برای انجام لیفت صورت

جراحی لیفت صورت

تعیین رویکرد جراحی مناسب برای جوان‌سازی ظاهر صورت می‌تواند فرآیند پیچیده‌ای باشد که به بهترین وجه با یک جراح پلاستیک با تجربه از بورد تایید شده است. مردان و زنانی که نگران پوست اضافی و شلی در قسمت میانی و پایین صورت هستند، اغلب به دنبال کمک دکتر می‌روند تا دریابند کدام روش‌های جراحی پلاستیک صورت ممکن است برای جوان‌سازی ظاهرشان مناسب باشد. دکتر چندین نسخه مختلف از جراحی لیفت صورت مانند لیفت با نخ را برای ارائه راه حل های زیبایی سفارشی برای بیماران انجام می دهد.

جراحی لیفت صورت چیست؟

جراحی لیفت صورت یک عمل جراحی پلاستیک است که پوست افتادگی صورت و همچنین بافت های عمیق تر را لیفت و سفت می کند تا ظاهر دو سوم پایینی صورت را جوان کند. یک لیفت صورت فردی می تواند برجسته شدن چین و چروک های عمیق، چین و چروک ها و ژل ها را برای ظاهری جوان تر کاهش دهد. هنگامی که لیفت صورت با تکنیک‌های لیفت گردن ترکیب می‌شود، دکتر شما به طور انتخابی چربی اضافی زیر پوست گردن را حذف می‌کند (مستقیما یا با لیپوساکشن)، پوست شل را سفت می‌کند، و عضلات گردن را تغییر موقعیت می‌دهد تا هم گردنی جوان‌تر و هم چهره‌ای لاغرتر ایجاد کند. این بخش همانند عمل بوکال فت است.

 

 یکی دیگر از اجزای ضروری جوانسازی صورت، اصلاح کاهش حجم صورت از طریق انتقال چربی یا فیلرهای پوستی است. ترمیم حجم باید با توجه به ویژگی‌های سه‌بعدی صورت انجام شود تا نتیجه مطلوبی حاصل شود. یکی از روش‌های لیفت صورت که در سال‌های اخیر محبوبیت پیدا کرده است، تکنیک لیفت صورت با اسکار کوتاه است. لیفت صورت با اسکار کوتاه که نسبت به روش سنتی لیفت صورت کمتر تهاجمی است، معمولاً برای بیمارانی که شلی پوست و بافت صورت خفیف تا متوسط را تجربه می کنند، مناسب است.

 

 بیمارانی که این نوع جراحی را انتخاب می کنند به طور کلی جذب کاهش زمان بهبودی پس از جراحی و حداقل اسکار مرتبط با این عمل می شوند. توجه به این نکته حائز اهمیت است که افرادی که دارای شلی متوسط تا شدید پوست، بافت و عضلانی هستند، اغلب با لیفت صورت گسترده‌تر – یا سایر روش‌ها مانند انتقال چربی خود به‌عنوان پیوند – برای دستیابی به جوان‌سازی سه‌بعدی جامع‌تر به آنها کمک می‌کند. لیفت ابرو نیز به این فرایند کمک می کند.

کاندیدای لیفت صورت کیست؟

برای اینکه فرد کاندیدا خوبی برای جراحی لیفت صورت باشد، باید از سلامت کلی خوبی برخوردار باشد و بتواند پس از عمل به خوبی بهبود یابد. جراحی لیفت صورت اغلب انتخاب مناسبی برای مردان و زنانی است که یکی یا بسیاری از ویژگی های پیری صورت زیر را نشان می دهند:

  • افتادگی گونه ها
  • جول در امتداد خط فک
  • شلی پوست صورت
  • نوارهای عضلانی در امتداد گردن
  • از دست دادن تعریف خط فک

 

در طول فرآیند مشاوره، زمانی که دکتر بیماران را برای لیفت صورت ارزیابی می کند، صورت را به طور کامل معاینه می کند، در مورد مناطق مورد نظر بیمار بحث می کند و سابقه پزشکی آنها را مرور می کند. بر اساس یافته های خود، او به طور بالقوه می تواند لیفت صورت را با استفاده از تعدادی تکنیک های مختلف مانند بوکال فت توصیه کند.

 

مانند اکثر افرادی که به جوانسازی صورت فکر می کنند، بیماران دکتر نیز به روش های جوانسازی صورت که کم تهاجمی هستند و می توانند از بهبودی سریع لذت ببرند ابراز علاقه کرده اند. برای ارائه این نوع مراقبت، دکتر در ابتدا شروع به استفاده از تکنیکی به نام تکنیک تعلیق جمجمه می کند که توسط دو جراح پلاستیک بلژیکی توسعه داده شد. از آن زمان، او انتخاب های جراحی خود را با تکنیک های اضافی لیفت صورت با اسکار کوتاه اصلاح کرده است که می تواند نتایج خوشایندی را برای طیف گسترده ای از بیماران ایجاد کند.

 

بیمارانی که کاندیدای مناسبی برای لیفت صورت نیستند، ممکن است با درمان‌های غیرجراحی مانند تزریق‌های زیبایی بوتاکس، پیوند چربی، پرکننده‌های پوستی، یا روش‌های بازسازی پوست با لیزر بهتر مورد استفاده قرار گیرند. دکتر همیشه برنامه درمانی مناسب با وضعیت سلامتی، نیازها، اهداف زیبایی، اولویت ها و بودجه شما را پیشنهاد می کند.

مزایای تکنیک لیفت صورت با اسکار کوتاه چیست؟

اساسا، لیفت صورت کوتاه مدت یک روش اصلاح شده و کم تهاجمی است که می تواند بهبودی سریع و کمتری را نسبت به لیفت صورت سنتی ایجاد کند. این رویکرد کمتر گسترده این امکان را فراهم می‌کند که این روش به جای بیهوشی عمومی، با آرام‌بخشی خوراکی و بی‌حسی موضعی انجام شود. برش مختصر برای لیفت صورت با اسکار کوتاه در امتداد مرز جلویی گوش از محل اتصال لوب به سمت شقیقه دنبال می‌شود و ممکن است کمی تا خط موی بالای گوش و در چین پشت گوش گسترش یابد. از طریق این برش، دکتر می تواند به بافت همبند عمیق و ماهیچه ها دسترسی پیدا کند و آن را سفت کند تا لیفت پایدار را فراهم کند. 

 

سپس پوست به آرامی به سمت بالا صاف می شود و اضافی آن برداشته می شود تا خطوط صورت جوان تر ایجاد شود. بهبودی دقیق پس از لیفت صورت کوتاه مدت می تواند بسته به عمق و درجه بهبودی انجام شده در طول جراحی از بیمار به بیمار دیگر متفاوت باشد. به طور کلی، بیماران در عرض یک تا دو هفته به فعالیت های عادی خود باز می گردند. بیماران با شلی خفیف تا متوسط صورت معمولاً بهترین نتایج را از لیفت صورت کوتاه به دست می‌آورند، در حالی که بیمارانی که شلی شدیدتری دارند که تا ناحیه گردن امتداد می‌یابد، ممکن است با لیفت صورت گسترده‌تر یا ترکیبی از روش‌ها، خدمات بهتری دریافت کنند.

 

دکتر اشاره می کند که روش لیفت صورت با اسکار کوتاه محبوبیت پیدا می کند زیرا مردم به دنبال جوانسازی هستند که هم موثر و هم قیمت مناسبی دارد. ماهیت کمتر تهاجمی این روش، احتمال عوارض قابل توجه را کاهش می دهد و بنابراین بسیار ایمن است. بیماران او گزارش می دهند که از نتایج آن لذت برده اند و بسیاری می گویند که آسان تر از آن چیزی بود که فکر می کردند. در طی یک قرار ملاقات مشاوره، دکتر می تواند یک معاینه کامل انجام دهد و در مورد مناسب ترین گزینه ها برای دستیابی به نتایج مورد نظر شما صحبت کند.