بوکال فت بدون جراحی

البته  که داشتن چهره ای زیبا، باریک و شاداب برای هر فردی بسیار مهم است. داشتن چربی اضافی روی صورت ناخوشایند است. در این زمان است که متوجه می شوید این چاقی چقدر روی جذابیت چهره شما تاثیر گذاشته است. خوشبختانه در بین عمل های زیبایی که به زیبایی و لاغر شدن صورت کمک می کند، جراحی رفع چربی بوکال به عنوان روشی ایده آل برای از بین بردن چربی های زائد صورت شناخته شده است و در سال های اخیر جراحان مجرب و توانا با استفاده از تکنولوژی پیشرفته لیزر این عمل زیبایی را انجام داده اند. 

آنها صورت ها را برای زنان و مردان درست می کنند. اگر شما نیز از تجمع چربی در صورت ناراضی هستید، می توانید بهترین جراح چربی گونه در تهران را انتخاب کنید تا این عمل زیبایی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

 عمل بوکال فت بدون بخیه و خونریزی با لیزر

خوشبختانه در بسیاری از کلینیک ها بوکال فت بدون جراحی و بخیه و با لیزر انجام می شود، بنابراین نیازی به کشیدن بخیه نخواهد بود. در ضمن در عمل بوکال فت با لیزر بعد از عمل خونریزی نخواهید داشت. در نتیجه می توان این عمل را به صورت کاملا سرپایی برای شما عزیزان و بدون درد و خونریزی در دهان انجام داد. همچنین در صورت تمایل می توانید چربی بوکال برداشته شده از صورت خود را به فک و گونه های خود تزریق کنید. چربی حذف شده به روش نانو فت به طور کامل خورده شده و در نقاط مورد نظر آماده تزریق می شود که نتیجه عالی خواهد بود.

چربی بوکال چیست؟

برای اینکه بتوانید با جراحی چربی بوکال آشنا شوید، ابتدا باید در مورد چربی بوکال بیشتر بدانید. چربی گونه که به عنوان پد چربی نیز شناخته می شود، توده ای از چربی است که بین عضلات صورت بخصوص روی گونه ها و لب ها جمع می شود و باعث می شود صورت شما حالت متقارن و زیبای خود را از دست بدهد. بنابراین هدف از جراحی چربی بوکال حذف آن دسته از چربی های اضافی است که زیبایی صورت شما را به شدت تحت تاثیر قرار داده است. جالب است بدانید که بسیاری از افراد با ذکر نام عمل بسیار می ترسند، زیرا فکر می کنند هر عملی با خونریزی زیاد همراه است و باید بخیه های متعدد و عمیق روی ناحیه مورد نظر زده شود. در مورد جراحی چربی بوکال اینطور نیست. این عمل بسیار ساده و سطحی است. حتی نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. متخصص از بی حسی موضعی برای عمل استفاده خواهد کرد. بسته به محل توده های چربی در ناحیه مورد نظر، برش های کوچکی ایجاد می شود و این چربی ها از آن ناحیه خارج می شوند. سپس محل برش با بخیه های کوچک بسته می شود. خوشبختانه، جراحان از بخیه های قابل جذب استفاده می کنند، بنابراین شما نگران کشش بخیه ها نباشید. اگر بهترین جراح چربی بوکال در تهران را برای انجام این عمل زیبایی انتخاب کنید، مطمئن خواهید بود که در محل بخیه های کوچک جای زخم ایجاد نمی شود. توجه به این نکته ضروری است که از لحظه جراحی برای برداشتن چربی بوکال روی صورت تا حصول نتیجه نهایی حداقل 3 ماه می گذرد. اگر نکات مراقبتی توصیه شده توسط متخصص را جدی بگیرید، تنها در عرض سه ماه بهترین نتیجه را از عمل زیبایی بوکال چربی خواهید گرفت.

بوکال فت مردانه

تصور غلط اصلی مردان این است که فکر می کنند درمان های زیبایی فقط مختص خانم هاست. درست است که خانم ها بیشتر از آقایان به زیبایی و شادابی چهره خود اهمیت می دهند، اما این بدان معنا نیست که جراحی زیبایی محدودیتی دارد. چربی بوکال مردانه یکی از رایج ترین عمل های زیبایی برای جنس  این گروه است، در واقع اکثر مردان چاق به دلیل تجمع چربی اضافی در صورت، صورت نامتقارن دارند و حتی پس از رژیم گرفتن و خوش فرم شدن، همچنان این وضعیت وجود دارد. . چربی ها در قسمت هایی از صورتشان قابل مشاهده است. بوکال فت مردانه به مردان این امکان را می دهد که تنها در یک جلسه زیر نظر جراح حرفه ای از شر رسوبات چربی در کناره های لب، گونه ها و حتی پیشانی خلاص شوند و زیبایی چهره خود را بازگردانند. لازم به ذکر است از آنجایی که نتیجه جراحی رفع چربی بوکال کاملا طبیعی به نظر می رسد، چهره مردان از حالت طبیعی خود خارج نمی شود و به هیچ وجه ظاهری زنانه به خود نمی گیرد.

بوکال فت زنانه

عمل های زیبایی در بین خانم ها رایج تر است. برخی از خانم ها شکایت دارند که بعد از درمان چاقی و سپری شدن یک دوره رژیم درمانی، صورتشان به زیبایی و تقارن ایده آل خود نمی رسد و توده های چربی اضافی در نقاط مختلف صورت نمایان می شود. این دسته از افراد می توانند با یک جلسه بوکال فت زنانه از شر چربی های اضافی بدن خلاص شوند و از چهره ای زیبا، متقارن و شاداب لذت ببرند. با کمک چربی باکال زنانه می توان حتی کوچکترین چربی در قسمت های مختلف صورت را استخراج کرد. توجه به این نکته ضروری است که هنگام از بین بردن چربی های اضافی صورت باید به تقارن صورت توجه کنید زیرا اگر یک طرف صورت بیش از حد برداشته شود، تقارن از بین می رود و صورت شما زیبایی خود را از دست می دهد.

در افرادی که صورت گرد دارند یا دارای اضافه وزن هستند و از شکل ضخیم صورت خود راضی نیستند ، برداشتن چربی گونه از داخل گونه ها با جراحی یک راه عالی برای خلاص شدن از شر چربی های ناخواسته صورت است. بوکال فت بهترین راه برای خلاص شدن از شر این چربی ها است. این یک عمل نسبتا سریع و ساده است که با بی حسی موضعی انجام می شود و جای زخم خارجی باقی نمی گذارد.

به طور کلاسیک، در چهره های جذاب تر، صورت تقریباً شبیه یک قلب یا مثلث وارونه به نظر می رسد که گونه ها بزرگترین قسمت را تشکیل می دهند و سپس به سمت فک باریک می شوند. هنگامی که فردی دارای پد چربی بوکال اضافی است، شکل صورت می تواند یک مثلث وارونه باشد. در این افراد انبساط قسمت پایینی صورت نسبت به قسمت بالایی پهن تر است.