بوکال فت مردان

برای اینکه بتوانید با جراحی چربی بوکال آشنا شوید، ابتدا باید در مورد چربی بوکال بیشتر بدانید. چربی گونه که به عنوان پد چربی نیز شناخته می شود، توده ای از چربی است که بین عضلات صورت بخصوص روی گونه ها و لب ها جمع می شود و باعث می شود صورت شما حالت متقارن و زیبای خود را از دست بدهد. بنابراین هدف از جراحی چربی بوکال حذف آن دسته از چربی های اضافی است که زیبایی صورت شما را به شدت تحت تاثیر قرار داده است.

جالب است بدانید که بسیاری از افراد با ذکر نام عمل بسیار می ترسند، زیرا فکر می کنند هر عملی با خونریزی زیاد همراه است و باید بخیه های متعدد و عمیق روی ناحیه مورد نظر زده شود. در مورد جراحی چربی بوکال اینطور نیست. این عمل بسیار ساده و سطحی است. حتی نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. متخصص از بی حسی موضعی برای عمل استفاده خواهد کرد. بسته به محل توده های چربی در ناحیه مورد نظر، برش های کوچکی ایجاد می شود و این چربی ها از آن ناحیه خارج می شوند. سپس محل برش با بخیه های کوچک بسته می شود.

خوشبختانه، جراحان از بخیه های قابل جذب استفاده می کنند، بنابراین شما نگران کشش بخیه ها نباشید. اگر بهترین جراح چربی بوکال در تهران را برای انجام این عمل زیبایی انتخاب کنید، مطمئن خواهید بود که در محل بخیه های کوچک جای زخم ایجاد نمی شود. توجه به این نکته ضروری است که از لحظه جراحی برای برداشتن چربی بوکال روی صورت تا حصول نتیجه نهایی حداقل 3 ماه می گذرد. اگر نکات مراقبتی توصیه شده توسط متخصص را جدی بگیرید، تنها در عرض سه ماه بهترین نتیجه را از عمل زیبایی بوکال چربی خواهید گرفت.

تصور غلط اصلی مردان این است که فکر می کنند درمان های زیبایی فقط مختص خانم هاست. درست است که خانم ها بیشتر از آقایان به زیبایی و شادابی چهره خود اهمیت می دهند، اما این بدان معنا نیست که جراحی زیبایی محدودیتی دارد. بوکال فت مردانه یکی از رایج ترین عمل های زیبایی برای جنس  این گروه است، در واقع اکثر مردان چاق به دلیل تجمع چربی اضافی در صورت، صورت نامتقارن دارند و حتی پس از رژیم گرفتن و خوش فرم شدن، همچنان این وضعیت وجود دارد. . چربی ها در قسمت هایی از صورتشان قابل مشاهده است. بوکال فت مردانه به مردان این امکان را می دهد که تنها در یک جلسه زیر نظر جراح حرفه ای از شر رسوبات چربی در کناره های لب، گونه ها و حتی پیشانی خلاص شوند و زیبایی چهره خود را بازگردانند. لازم به ذکر است از آنجایی که نتیجه جراحی رفع چربی بوکال کاملا طبیعی به نظر می رسد، چهره مردان از حالت طبیعی خود خارج نمی شود و به هیچ وجه ظاهری زنانه به خود نمی گیرد.عمل بوکال فت نقش موثری در از بین بردن چربی لب و برجسته سازی استخوان گونه دارد. در واقع، بسیاری از افراد به دلیل چربی زیادی که در زیر گونه‌ها ذخیره می‌شود، استخوان‌های گونه خود را از دست می‌دهند. چنین افرادی می توانند از انواع عمل های زیبایی برای صورت مانند لیفت صورت استفاده کنند. اما گاهی ساختار صورت به گونه ای است که نیاز به اصلاح اضافی است. به عنوان مثال، ممکن است بهتر باشد قبل از انجام جراحی پروتز، چربی را از لب ها تخلیه کنید. عمل برداشتن چربی بوکال نیز به همین منظور انجام می شود.

این کمک می کند تا نتیجه طبقه بندی رضایت بخش تر شود. اگرچه عوارضی مانند تورم بعد از چربی بوکال وجود دارد، اما اگر به درستی انجام شود، این جراحی تاثیر بسزایی در بهبود زیبایی فرد خواهد داشت. بنابراین قبل از اقدام به جراحی حذف چربی بوکال، به تحصیلات، تجربه و دانش جراح خود توجه ویژه ای داشته باشید.

چربی گونه یک توده چربی در وسط گونه است که بین ماهیچه های فک و در گودی زیر استخوان گونه قرار دارد. اندازه چربی بوکال بر ظاهر صورت شما تاثیر می گذارد و با گذشت زمان، گونه های شما به دلیل جابجایی و افتادن، شل و شل به نظر می رسند. جراحی چربی باکال برای همه مناسب نیست و جراح ممکن است حذف چربی دهان را برای افراد با چهره های باریک و افرادی که به طور طبیعی صورت لاغر و جراحی دارند، که گونه ها بیشتر فرورفته می شوند توصیه نکند.

آماده سازی قبل از لیپوساکشن

قبل از عمل، شما با جراح پلاستیک خود در مورد انتظارات و اهداف خود برای حذف چربی دهان صحبت میکنید و عوارض جانبی چربی بوکال را بررسی می کنید. همچنین باید جراح کلینیک زیبایی را در مورد وضعیت پزشکی خود، داروهایی که مصرف می کنید مانند ویتامین ها و مکمل ها، مصرف الکل، تنباکو و سیگار و احتمال حساسیت به برخی داروها را مطلع کنید. این اطلاعات به جراح پلاستیک اجازه می دهد تا بهترین روش جراحی و همچنین عوارض چربی بوکال و زمان بهبودی را تعیین کند. ممکن است لازم باشد مصرف برخی داروها را قطع کنید یا قبل از لیپوساکشن آزمایش خون انجام دهید. جراح پلاستیک در کلینیک زیبایی همچنین چهره شما را تجزیه و تحلیل می کند و برای برنامه ریزی جراحی شما عکس می گیرد.

این روش را می توان در بیمارستان یا کلینیک زیبایی انجام داد و برای تخلیه چربی دهان، جراح ابتدا بی حسی موضعی را به صورت شما تزریق می کند تا دردی احساس نکنید اما همیشه هوشیار باشید. برای برداشتن چربی بوکال، جراح ابتدا برشی را در قسمت داخلی گونه ایجاد می کند و به قسمت خارجی گونه فشار وارد می کند تا چربی کاملا نمایان شود. سپس جراح چربی را برش داده و خارج می کند. در نهایت، ناحیه برش با بخیه های قابل جذب بسته می شود تا عوارض چربی باکال به حداقل برسد.