تفاوت لیفت ابرو با لمینت ابرو

لمینت ابرو به چه معناست؟

 ممکن است به نظر برسد که شخصی قصد دارد ابروهای شما را با پلاستیک ببندد، اما واقعیت خیلی بهتر است. درمان جدید، که از اروپا می آید و در آستانه طوفانی در صحنه زیبایی قرار دارد، مانند بلند کردن مژه برای ابروهای شماست.هر موی شما مورد توجه قرار می گیرد و نتیجه ای بسیار شبیه به اثر میکروبلیدینگ می دهد، اما بدون سوزن یا درد. البته تکنیک هایی مانند بلفاروپلاستی نیز وجود دارد.

لمینت ابرو چیست؟

به گفته هامفریس، تبلیغات پیرامون لمینت ابرو به خوبی تضمین شده است. او می‌گوید: «این جدیدترین و هیجان‌انگیزترین روش درمانی است که به صنعت زیبایی وارد شده است، و راه‌حلی بدون درد برای ابروهایی که تقارن ندارند یا موها از الگوی متفاوتی پیروی می‌کنند، ارائه می‌کند. لمینیت ابرو که کمی متفاوت از پرم ابرو است، شامل صاف کردن موهای ابرو با استفاده از یک محلول شیمیایی است.

درمان لیفت ابرو چگونه کار می کند؟

درمان در دو بخش انجام می شود. ابتدا یک “کرم لیفت ابرو” (کراتین) استفاده می شود تا موها را نرم کند و به تکنسین شما اجازه می دهد تا آنها را در جهت جدید رشد موها دستکاری کند. سپس با یک “کرم خنثی کننده مغذی” دنبال می شود تا “ساختار مو را بازسازی کند” و ابروهای تازه قالب گیری شده شما را در جای خود قرار دهد.

در یک جلسه مشاوره لمینت ابرو چه اتفاقی می افتد؟

کل درمان کمتر از یک ساعت طول می کشد و در یک نوبت تکمیل می شود. هامفریس می گوید: «برای شروع درمان، مراجعان در یک تخت خواب راحت و با چشمان بسته دراز می کشند. سپس ابروها را با تمیز کردن صحیح آنها آماده می کنیم تا بتوانیم به طور دقیق ابروهای طبیعی را ارزیابی کنیم و با مشتری در مورد شکل و ظاهری که می خواهند به دست بیاورند صحبت کنیم.

توصیه می شود حداقل سه هفته قبل از قرار ملاقات، ابروهای خود را دراز کنید تا تکنسین به بهترین شکل ممکن دست یابد. این روش برای لیفت پلک نیز ممکنی است اجرا شود.

سپس موهای ابرو شانه می شوند و در جهت دلخواه شکل می گیرند. او می‌گوید: پس از شانه کردن، فرمول کراتینه روی ابرو کف می‌شود و با روکش چسبنده می‌شود.

 هامفریس می گوید معمولاً پنج دقیقه برای اکثر ابروها کافی است. در حین استفاده از کرم ممکن است کمی سوزن سوزن شدن وجود داشته باشد، اما چیزی که نباید احساس ناراحتی کند. در بلفاروپلاستی نیز چنین فرایندی تا حدی مشابه است.

تفاوت لیفت ابرو با لمینت ابرو

نتایج لیفت ابرو چگونه است؟

بلافاصله پس از درمان، ابروها بسیار براق به نظر می رسند و ظاهری خیس مانند ابروهای تازه میکرو تیغه شده دارند. هامفریس می گوید: این ظاهر مرطوب به مدت 24 ساعت دوام می آورد. پس از شستن دوباره به حالت کرکی در می آیند، یا اگر ظاهر مرطوب را دوست دارید، می توانید به راحتی با استفاده از ژل یا سرم ابرو، آن را بازسازی کنید.

بعد از قرار ملاقات و حتی یک بار شستن، تا هشت هفته در این وضعیت می مانند. او می‌گوید: چه آن‌ها را مرطوب یا خشک بپوشید، «نتیجه نهایی ابروهای ضخیم و کرکی طبیعی است».

بهترین روش درمانی برای چه کسی مناسب است؟

در حالی که لمینت ابرو و یا در حالتی دیگر، لیفت پلک، روی همه انواع موهای ابرو و همین طور خود پلک شما کار می کند، او می گوید کسانی که “نمی توانند ابروهای مجعد و نامنظم خود را رام کنند یا موهایی دارند که در جهت های تصادفی رشد می کنند” به ویژه نتایج را دوست خواهند داشت.

آیا مراقبت های بعدی وجود دارد؟

برای 24 ساعت اول پس از قرار ملاقات، باید از خیس شدن آنها خودداری کنید، به این معنی که از دوش بخار آب گرم، سونا یا ورزش خودداری کنید. هامفریس می گوید: «بعد از این می توانید صورت خود را با هر یک از محصولات مورد علاقه خود مرطوب و تمیز کنید و شکل ابرو را به هم نمی زند.

رادا فراس، مدیر عامل و حرفه ای ابرو The Browery Munich توضیح می دهد که لیفت ابرو را می توان به عنوان یک صاف کننده کراتینه برای ابروها تصور کرد. از این می توان برای پرپشت تر کردن ابروها، پرکردن آن ها یا قرار دادن ابروهای نامنظم و براق استفاده کرد.

نتایج لیفت ابرو چگونه است؟

درمان چگونه کار می کند؟

رادا فارس حرفه ای، که در زمینه لیفت پلک و بلفاروپلاستینیز فعالیت می کند، می گوید: “با لیفت ابرو، موها به شکل جدیدی درآمده و ثابت می شوند.” برای اینکه اصلاً وارد موها شویم، از یک اپلیکاتور نرم استفاده می کنیم تا محصولی را روی ابرو پخش کنیم که لایه کوتیکول مو را باز می کند.

به لطف حرکات سبک و سطحی نوازش در جهت رشد، به آرامی هم می آوریم. ابروها به شکل مناسب – بدون چسب تهاجمی که توسط سایر تامین کنندگان استفاده می شود.” و بعد از آن چه؟ به دنبال آن لوسیون دیگری قرار می گیرد که با آن لایه کوتیکول دوباره بسته می شود و لیفت ابرو ثابت می شود.

برای یک نتیجه عالی، یک تقویت‌کننده کراتینه به ابروها اضافه می‌شود تا صافی و نرمی ابروها را تقویت کند و یک کره ابرو که در 24 ساعت آینده درخشندگی و زیبایی را ایجاد می‌کند. به صورت اختیاری، رنگ آمیزی ابروها و همچنین تمیز کردن و فرم دادن به ابروها با تکنیک نخ اضافه می شود.

لیفت ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

این متخصص می گوید: «لیفت ابرو در واقع برای همه مناسب است. فقط اگر سوراخ‌های شدیدی در ابرو وجود داشته باشد، قطعه‌ای در جلو یا عقب وجود نداشته باشد یا شکل آن باید کاملاً بازسازی شود، مشکل می‌شود – مثلاً میکروبلیدینگ بهتر است.»

به خصوص مهم است که پزشک با برس های خیلی سخت کار نکند، زیرا ممکن است پوست در اثر حرکات نوازش متعدد تحریک شود. همچنین موهای روی ابروها هر شش تا هشت هفته یکبار تجدید می شوند – برای همین موها نمی توانند برای همیشه با چنین درمانی آسیب ببینند.