سن مناسب برای لیفت صورت چه سنی است

لیفت صورت چقدر طول می کشد؟

لیفت با نخ صورت یک روش جراحی کم تهاجمی است که در آن بافت اضافی برداشته شده و ماهیچه های صورت حجاری و سفت می شوند. در مرکز پیشرفته جراحی پلاستیک، دکتر شما این روش را برای بازگرداندن ظاهر جوان شما بدون بهبودی دردناک ناشی از لیفت صورت جراحی پلاستیک سنتی کامل کرده است. دکتر شما با بالا بردن ماهیچه های صورت اطمینان می دهد که آنها ساختار خود را طولانی تر نگه می دارند و بهبودی سریع تر می کنند. با این افزودنی‌های متفکرانه، لیفت صورت معمولاً می‌تواند حدود هفت تا ده سال دوام بیاورد – چندین برابر بیشتر. به همین دلیل است که توصیه می کنیم با آنها به عنوان اقدامات پیشگیرانه در برابر اثرات پیری رفتار کنید.

سن مناسب برای لیفت صورت چه سنی است؟

باز هم، بهتر است از همان ابتدا شروع کنید. به طور کلی، بیمارانی هستند که در اواخر دهه 40 یا اوایل 50 سالگی خود به دنبال لیفت صورت هستند.  پس چگونه متوجه می شوید که شما برای عمل لیفت صورت آماده هستید؟ این مسئله برای هر فردی متفاوت است، اما سه عامل مهمی که بر این تصمیم تاثیر می‌گذارند عبارتند از: سرعت پیر شدن صورت، بودجه لازم و اینکه آیا زمان لازم برای بهبودی را در اختیار داریا یا خیر. در اینجا تغییراتی که بسیاری از افراد در زمان آماده شدن متوجه می شوند:

  • فک خمیری مانند، حتی اگر لاغر باشید
  • افتادگی گونه ها و پاها
  • از دست دادن حجم صورت
  • گودی چشم ها و در اطراف قسمت های بالایی گونه ها

 

یکی از راه‌هایی که می‌توانید در لیفت صورت به آن دست پیدا کنید، این است که در آینه بایستید و پوست شل یا افتاده نزدیک پشت خط فک خود را عقب بکشید. اگر تغییر را دوست دارید، پس از لیفت صورت خوشحال خواهید شد.

هزینه لیفت صورت چقدر است؟

در حالی که هزینه ها بسته به نوع لیفت صورت شما متفاوت است، بیشتر لیفت صورت قیمت های متفاوت و نسبتا گرانی دارد. برای یک قیمت سفارشی، یک مشاوره با مرکز پیشرفته جراحی پلاستیک برنامه ریزی کنید. هنگامی که اهداف دقیق شما درک شد، می شود هزینه دقیق تری به شما ارائه شود. پزشکان و کلینیک ها به طور منظم برای روش هایی مانند لیفت صورت تخفیف ارائه می دهند تا بتوانید در زمان های مقرون به صرفه تر نیز برنامه ریزی کنید و از برنامه های پرداختی استفاده کنید که تقسیم هزینه را آسان می کند.

لیفت صورت چقدر طول می کشد؟

لیفت صورت و لیفت ابرو یک روش نسبتاً ساده است که تقریباً دو تا چهار ساعت طول می کشد. اگر درمان های دیگری مانند لیفت چشم یا بوکال فت را با آنها همراه کنید، می توانند طولانی تر شوند. اکثر بیماران لیفت صورت فقط به بی‌حسی موضعی و داروهای بی‌حس‌کننده با آرام‌بخش خوراکی نیاز دارند، بنابراین نیازی به انجام این کار ندارید.

مینی لیفت صورت چیست؟

در حالی که انواع مختلفی از لیفت صورت وجود دارد که بر اساس این که روی کدام قسمت از صورت تمرکز می کنید، یک جایگزین برای لیفت صورت کامل، لیفت صورت مینی است که قسمت میانی پایین صورت را سفت می کند و هر گونه افتادگی و افتادگی را اصلاح می کند. تقویت خط فک اگر این حوزه‌هایی هستند که می‌خواهید اصلاح کنید، ممکن است کاندید شوید. اگرچه روی قسمت بالایی صورت تأثیر نمی گذارد، لیفت صورت مینی همچنان ظاهری جوان تر دارد و می تواند طبیعی تر به نظر برسد زیرا کمتر قسمتی از صورت لمس می شود. شامل گردن یا سایر نواحی نزدیک نمی‌شود، اما می‌توانید به افرادی که دارای لیفت گردن هستند، رسیدگی کنید.

با عبور از همه‌گیری، آن‌ها حتی بیشتر مورد علاقه‌شان قرار می‌گیرند، با افرادی که تقاضای سرکوب‌شده را ابراز می‌کنند و می‌خواهند بعد از بازرسی زیاد ظاهر خود را تغییر دهند! این روش ها بسیار موثر هستند. لیفت صورت قبل و بعد از عکس‌ها می‌تواند به طور چشمگیری متفاوت باشد برای بهتر شدن. با یک روش کم تهاجمی همراه با حداقل زمان بهبودی، آنها روشی هوشمندانه برای بهبود ظاهر شما هستند. 

 

چه لیفت مینی صورت (پایین)، وسط صورت، بالا و یا لیفت کامل صورت را انتخاب کنید، می توانید با این روش کل صورت خود را تازه کنید. دکتری را برای کار خود انتخاب کنید که در این زمینه خبره باشد. هرچه دکتر بهتری را پیدا کنید، شانس ماندگاری این عمل بالاتر می رود.