لیفت ابرو در خانه با عسل

لیفت ابرو یک روند به سرعت در حال توسعه هم در اروپا و هم در سراسر جهان است. لیفت ابرو درمانی است که با شکل دادن و تغذیه موهای طبیعی ابروهای شما را ضخیم تر، تیره تر و سالم تر نشان می دهد. لیفت ابرو حتی سرسخت ترین ابروها را کنترل می کند و به ابروهای باریک یا بیش از حد کم حجم و جلوه می بخشد. برای انواع ابروها معجزه می کند، چه ابروهای لاغر، ضخیم و چه نامنظم و پهن.برای لیفت ابرو روش های دائمی و موقتی زیادی وجود دارد. اما یکی از روش هایی که در خانه میتوان این عمل زیبایی را انجام داد، لیفت ابرو در خانه با عسل است.

لیفت ابرو در خانه با عسل

برای لیفت ابرو در خانه با عسل، باید مطمئن شوید که پوست زیر ابروها سالم و آسیب ندیده است، به این معنی که هیچ گونه جوش یا بریدگی، آفتاب سوختگی ندارید و اخیراً لایه برداری شیمیایی نداشته اید. همچنین نباید بعد از میکروبلیدینگ یا بعد از انجام تاتوی دائمی ابرو از لیفت ابرو استفاده کنید. لیفت ابرو پس از گذشت 2 ماه از میکروبلیدینگ یا تاتو ابرو توصیه می شود.

برای لیفت ابرو در خانه با عسل با استفاده از ترکیب موم زنبور عسل، روغن نارگیل، روغن کرچک، موم گرانولی و قرص ویتامین ای صابون لیف بسازید. برای اینکار 16 گرم موم گرانولی را به روش بن ماری آب کنید. 8 گرم روغن کرچک، 8 گرم روغن نارگیل و چند قطره ویتامین E به آن اضافه کنید. پس از سرد شدن آن را با برس روی ابرو بزنید و حالت دهید.

شما می‌توانید برای لیفت ابرو در خانه با عسل مقداری موم عسل را  در ترکیب با مقداری پودر سایه ابرو، با استفاده از برس روی ابرو استفاده کنید. موم عسل نیز به تنهایی نیز می‌تواند باعث لیف ابرو و حالت گرفتن آن شود.

آیا می توان از عسل به تنهایی برای فرم دادن به ابروهای خود استفاده کرد؟

می توانید از عسل برای فرم دادن به ابروهای خود استفاده کنید. در اینجا چگونه است:

ابروهای خود را با اسپولی (برس ابرو) یا چوب ریمل تمیز شانه کنید.

مقدار کمی (کمتر از یک نخود) را به ابروهای خود بمالید.

ابروهای خود را به سمت بالا بکشید و با استفاده از یک اسپول یا چوب ریمل تمیز به آنها فرم دهید.

از آنجایی که عسل چسبناک است، می تواند ابروهای شما را در جای خود نگه دارد، اما وقتی آماده برداشتن آن هستید، با پاک کننده و آب به راحتی از بین می رود.

اگر روی ابروهایتان عسل بمالید چه اتفاقی می افتد؟

لیفت ابرو در خانه با عسل هیچ ضرری برای ابروهای شما ندارد. عسل سرشار از آنتی اکسیدان است و یک نرم کننده طبیعی است که سلامت مو را بهبود می بخشد. آن را روی ابروهای خود بمالید، بگذارید یک ساعت بماند و آبکشی کنید

چگونه می توانم برای همیشه ابروهایم را بالا ببرم؟

برای کسانی که به دنبال یک نتیجه ماندگارتر هستند، لیفت ابرو با جراحی دائمی ترین گزینه است. لیفت ابرو را می‌توان به روش‌های مختلفی انجام داد، اما اکثر جراحان مدرن از برش‌های کوچک پنهان شده در خط مو برای آزاد کردن کامل ابرو و ثابت کردن آن بر روی بافت‌ های عمیق‌ تر استفاده می‌ کنند.

چگونه متناسب با فرم ابرو لیفت ابرو در خانه با عسل را انجام دهیم؟

همیشه مهم است که بدانید چه فرم ابروهایی می خواهید به دست آورید. با این حال، اگر نمی دانید، پیروی از روش قوس همیشه بی خطر است. یک خم خاص را انتخاب کنید، سپس یک منحنی در شماره 2 بگیرید و در نهایت شیب سرازیری را به سمت شماره 3 شروع کنید. پس از اتمام این کار، مقداری عسل روی ناحیه مورد نظر بمالید تا در صورت وجود بریدگی، به زودی بهبود یابد. همچنین می‌توانید از چند مکعب یخ برای پاک کردن آن ناحیه از هرگونه تورم استفاده کنید..

روش های دیگر لیفت ابرو در خانه با عسل

برای لیفت ابرو در خانه با عسل،  می توانید نصف قاشق چای‌خوری از عسل را به همراه 1 قاشق چای‌خوری پودر کاکائو و 2 قاشق چای‌ خوری قهوه خیس‌ شده در ظرفی مناسب بریزید و مخلوط کنید. بعد به این ترکیب 4 الی 6 قطره روغن نارگیل و کمی ژل آلوئه‌ورا را هم اضافه کرده و مجددا هم بزنید تا خمیری لطیف و یکدست به‌دست آورید.

خمیر به‌دست آمده را به مدت 3 الی 5 دقیقه با استفاده از براش ابرو یا گوش پاک‌کن روی ابروهای خود بگذارید و به آن‌ها فرم دلخواه خود را بدهید. پس از گذشت زمان گفته‌شده ابروهای خود را با آب ولرم بشورید و با یک حوله نرم خشک کنید.

برای انجام لیفت ابرو در خانه با عسل همیشه پوست زیر ابروهای خود را مرطوب کنید. پوست خشک می تواند باعث خارش، تحریک و پوسته پوسته شدن ناحیه ابروی شما شود. هنگامی که در طول روتین مراقبت از پوست صورت خود را مرطوب می کنید، لوسیون را روی پوست زیر موهای ابرو خود بمالید. از حرکات آرام و دایره ای برای استفاده از مرطوب کننده استفاده کنید و آن را روی پوست ماساژ دهید تا کرم به جای چسبیدن به موهای ابروی شما جذب شود.

از این نکته آگاه باشید که قبل از لیفت ابرو در خانه با عسل مهم ترین قدم برای داشتن ابروهای پرپشت، مراقبت و نگهداری مناسب است. مراقبت از ابرو شامل آبرسانی و حالت دادن به موهای ابرو برای تغذیه فولیکول ها و حمایت از رشد ابروهای ضخیم است. داشتن روتین مناسب به رشد ابروهای شما کمک کرده و در نتیجه ابروهایی پرپشت و زیبا را برایتان به ارمغان می آورد.