لیفت دایرکت ابرو

با افزایش سن، فرم قسمت بالایی صورت تغییر می کند، از جمله ابروها و ناحیه اطراف چشم که نقش بسزایی در پیری صورت دارند. در طی روند طبیعی پیری، موقعیت ابرو نسبت به پلک بالایی کاهش می یابد که معمولاً به دلیل افتادگی پلک و شل شدن پوست بین چشم و ابرو و نیز ایجاد چین و چروک در قسمت  پیشانی مشاهده می شود.

روش های جراحی مختلفی برای جابجایی ابروها وجود دارد اما لیفت دایرکت ابرو به عنوان یکی از جدیدترین تکنیک های لیفت ابرو شناخته می شود که توسط متخصصین مجرب در بهترین کلینیک زیبایی انجام می شود. هر روش جراحی مزایا و عوارض خاص خود را دارد اما لیفت مستقیم ابرو یکی از موثرترین روش هاست که با وجود آخرین پیشرفت ها در زمینه لیفت ابرو بیشترین تاثیر را در اصلاح ظاهر صورت دارد.

در ناحیه بین ابرو و چشم و دقت آن بسیار بیشتر از روش های دیگر است.

لیفت دایرکت ابرو

البته اثربخشی نهایی این روش لیفت ابرو به مهارت جراح نیز بستگی دارد و از آنجایی که به عنوان یک روش جراحی، هزینه لیفت مستقیم ابرو نسبت به سایر روش های غیرجراحی بیشتر است. لیفت مستقیم در واقع جراحی لیفت پیشانی است که باعث لیفت دائمی ابروها و به طور غیرمستقیم چشم می شود.

در این روش برش هایی مستقیماً روی پیشانی ایجاد می شود تا جراح پلاستیک در بهترین کلینیک زیبایی بتواند به آرامی عضلات زیرین را حرکت داده و پوست اضافی را از بین ببرد.Lift Direct می تواند شیارهای عمیق ابرو را از بین ببرد، خطوط ریز و چین و چروک های اطراف ابرو را صاف کند و پتوز ابرو را اصلاح کند.

اگرچه نتایج لیفت ابرو با این روش دائمی است، اما به مرور زمان تحت تاثیر پیری طبیعی قرار می‌گیرد و ممکن است پس از چند سال مجبور شوید دوباره برای لیفت ابرو مستقیم هزینه کنید و ابروهای خود را بالا ببرید.

با انجام جراحی لیفت ابرو می توانید انتظار داشته باشید که مشکلات زیر در صورت شما برطرف شود:

پیری و خستگی: لیفت دایرکت می تواند ابروهای افتاده را بلند کند تا ناحیه چشم و اطراف آن جوان تر و شاداب تر به نظر برسد.

شکل و اندازه پیشانی : لیفت ابرو برای افرادی که می‌خواهند شیارهای عمیق یا چین و چروک‌های پیشانی بالای استخوان‌های ابرو را صاف کنند، موثر است، زیرا برش مستقیم پیشانی حداکثر دسترسی به عضلات زیرین و پوست اضافی را ممکن می‌سازد.

کاندیدای ایده آل برای لیفت ابرو، افراد مسن هستند که:

  • چین و چروک های عمیق در بالای ابروی  آنها  قابل مشاهده است
  • آنها باید ابروهای خود را بالا ببرند
  • پتوز ابرو یک طرفه دارند.

البته متخصصان لیفت دایرکت را به افرادی که می خواهند چین و چروک وسط پیشانی یا کنار شقیقه ها را برطرف کنند توصیه نمی کنند. این افراد می توانند مشاوره مورد نیاز خود را در مورد هزینه Lift Direct و همچنین روش های دیگری که ممکن است برای رفع این مسائل مناسب باشد، دریافت کنند.

افتادگی پلک در بزرگسالان معمولاً نتیجه اختلال در عملکرد گروه ماهیچه ای پلک است که پلک را به سمت بالا می کشد. این نقص باعث افتادگی پلک می شود. افتادگی پلک ممکن است ارثی باشد (پتوز مادرزادی) و از بدو تولد وجود داشته باشد. در این حالت عضله بالابر معیوب است.

افتادگی پلک مادرزادی می تواند خفیف یا شدید باشد و اگر افتادگی پلک درمان نشود، می تواند منجر به آسیب دائمی بینایی شود که البته این مشکل با لیفت پلک رفع میشود.جراحی زیبایی پلک به دلایل مختلفی انجام می شود. صورت خسته شایع ترین دلیل جراحی پلک است.

بهبودی کامل پس از لیفت ابرو چقدر طول می کشد؟

بهبودی کامل از Direct Lift معمولاً حدود دو هفته طول می کشد. کبودی، تورم و درد شایع ترین عوارض بعد از جراحی لیفت ابرو هستند که معمولاً طی 7 تا 14 روز به تدریج برطرف می شوند. کمپرس سرد و قرار دادن سر بالاتر از سطح بدن در طول خواب می تواند به کاهش تورم کمک کند. بخیه ها حدود یک هفته پس از عمل برداشته می شوند.

زمان بهبودی به متخصص زیبایی بستگی دارد، اما اکثر بیماران پس از دو هفته بهبودی کامل پیدا می‌کنند و بعد از یک هفته می‌توانند آرایش کنند.

عوارض لیفت ابرو چیست؟

عوارض جانبی احتمالی لیفت مستقیم ممکن است شامل جای زخم قابل مشاهده، تورم بیش از حد، تغییر در حس پیشانی و عفونت در محل برش باشد. اگر این عمل را زیر نظر متخصصین بهترین کلینیک زیبایی انجام دهید، عوارض آن به حداقل می رسد و جای نگرانی نخواهید داشت.

پوست انسان به مرور زمان و با افزایش سن خاصیت ارتجاعی و استحکام خود را از دست می دهد. از سوی دیگر، ظاهر پوست ما می تواند تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند وراثت، نور خورشید، شرایط زندگی، استرس و حتی نیروی جاذبه باشد. در نتیجه به مرور زمان شاهد عمیق شدن چین و چروک های پوست خود خواهیم بود و به نظر می رسد دیگر امکان بازگرداندن زیبایی و طراوت جوانی آن وجود نداشته باشد.

متخصصان زیبایی و پزشکان نظر متفاوتی دارند. لیفت صورت به عنوان یکی از موثرترین راه حل های جوانسازی پوست شناخته می شود و می تواند به از بین بردن خطوط بیان کمک کند. لیفت صورت به روش های مختلفی انجام می شود و انتخاب بهترین روش به شرایط بیمار بستگی دارد. تزریق ژل، تزریق بوتاکس، سفت کردن پوست صورت با نخ، هایفوتراپی، اندولیفت و کربوکسی تراپی اشکال مختلف لیفت صورت هستند.

اگر سن بیمار بین 40 تا 60 سال باشد و میزان افتادگی و شلی پوست صورت زیاد باشد، پزشکان لیفت را با جراحی توصیه می کنند.