ماساژ بعد از بوکال فت

عمل بوکال فت نقش موثری در از بین بردن چربی لب و برجسته سازی استخوان گونه دارد. در واقع، بسیاری از افراد به دلیل چربی زیادی که در زیر گونه‌ها ذخیره می‌شود، استخوان‌های گونه خود را از دست می‌دهند. چنین افرادی می توانند از انواع عمل های زیبایی برای صورت مانند لیفت صورت استفاده کنند. اما گاهی ساختار صورت به گونه ای است که نیاز به اصلاح اضافی است. به عنوان مثال، ممکن است بهتر باشد قبل از انجام جراحی پروتز، چربی را از لب ها تخلیه کنید. عمل برداشتن چربی بوکال نیز به همین منظور انجام می شود

. این کمک می کند تا نتیجه طبقه بندی رضایت بخش تر شود. اگر چه عوارضی مانند تورم بعد از چربی بوکال وجود دارد، اما اگر به درستی انجام شود، این جراحی تاثیر بسزایی در بهبود زیبایی فرد خواهد داشت. بنابراین قبل از اقدام به جراحی حذف چربی بوکال، به تحصیلات، تجربه و دانش جراح خود توجه ویژه ای داشته باشید. ماساژ بعد از بوکال فت تاثیر بسیار خوبی بر روز زیبایی شما خواهد گذاشت که در ادامه درباره آن توضیحاتی خواهیم داد.هنگام برخورد با افراد مختلف، اولین چیزی که توجه ما را به خود جلب می کند، چهره طرف مقابل است.

اهمیت چهره زیبا در بین همه افراد در حال افزایش است و تنها با نگاه کردن به اطراف می توان به راحتی متوجه شد که امروزه بیشتر خانم ها روی زیباتر کردن چهره خود تمرکز کرده اند. در همین راستا هر روز شاهد ورود دستگاه ها و آماده سازی های مختلف با تکنولوژی های مختلف در صنعت زیبایی هستیم. گاهی اوقات با وجود رژیم غذایی سالم و یا حتی ورزش منظم، برخی از قسمت های بدن به خصوص صورت دچار مشکل در کاهش وزن می شوند.

این مشکل می تواند انطباق صورت با بدن را از بین ببرد. چاقی صورت به دلایل مختلفی از جمله اضافه وزن، ژنتیک، تجمع آب در صورت و بسیاری موارد دیگر رخ می دهد. اما نکته اینجاست که جای نگرانی نیست. زیرا راه حل بسیار مطمئنی برای از بین بردن چربی صورت وجود دارد و آن جراحی حذف چربی بوکال است.

جراحی بوکال فت چیست؟

برای شروع بهتر است با مفهوم چربی بوکال آشنا شوید. از دیدگاه علمی و تخصصی، چربی بوکال توده ای چربی است که بین عضله بوکال و سایر عضلات سطحی صورت قرار گرفته و اندازه بافت چربی در افراد مختلف متفاوت است. به عبارت ساده، چربی در دهان، چربی بوکال نامیده می شود که نوعی چربی عمیق است که در طرفین لب ها و گونه ها چربی تشکیل می دهد. خط گونه از کنار پیشانی به سمت پایین استخوان گونه کشیده شده و به گوشه لب ها ختم می شود. برداشتن این چربی ها از داخل گونه ها روش جدیدی برای از بین بردن چربی های ناخواسته صورت است که باعث برآمدگی گونه ها و کج شدن فک می شود. ممکن است کلمه جراحی برای برخی افراد ترسناک به نظر برسد، اما باید بدانید که جراحی چربی بوکال روشی ساده و سریع است که نیازی به بیهوشی ندارد و تنها با بی حسی موضعی انجام می شود. در این عمل برش کوچکی در داخل دهان در قسمت داخلی گونه ها ایجاد می شود و رسوبات چربی دهانی که در زیر استخوان گونه قرار دارند از طریق دهان برداشته می شوند. یکی از مزایای این عمل استفاده از بخیه قابل جذب است. بنابراین نیازی به سفت کردن درزها نیست و جای زخم روی صورت و دهان وجود ندارد. بعد از عمل، یک روز ورم صورت خواهید داشت و ممکن است حدود سه ماه طول بکشد تا نتیجه نهایی را ببینید. همچنین تاثیر بوکال فت در زیبایی صورت کاملا مشهود است.

ماساژ بوکال صورت چیست؟

این یک نوع ماساژ محبوب جدید (مورد علاقه مگان مارکل) است که با هدف بهبود گردش خون در ناحیه اطراف دهان و فک، بر اساس حرکات خاص داخل و خارج دهان و در ناحیه چانه و همچنین فواید کلی انجام می شود. برای بدن و پوست بسیار مفید است. شایان ذکر است که به صورت حرفه ای این ماساژ را می توان توسط متخصص مراقبت از پوست یا فیزیوتراپیست انجام داد.

فواید ماساژ بوکال صورت چیست؟

این یک ماساژ عالی و مدرن برای از بین بردن تنش و گرفتگی در ناحیه دهان و فک است. همچنین به بهبود تخلیه لنفاوی صورت کمک می کند که به افزایش جریان خون و در نتیجه پمپاژ اکسیژن به پوست و افزایش تولید کلاژن و الاستین کمک می کند. این به از بین بردن چین و چروک های اطراف دهان (در طول و عرض) کمک می کند زیرا تنش عضلات اطراف دهان را از بین می برد. همچنین باعث افزایش طراوت و درخشندگی صورت بخصوص اطراف دهان می شود.

نحوه اعمال ماساژ بوکال

پزشک باید دستکش لاستیکی بپوشد (این نکته باید برای ایمنی خود و جلوگیری از عفونت مورد تاکید قرار گیرد). سپس درمانگر پوست یا فیزیوتراپی را با قرار دادن انگشت در دهان و ماساژ ناحیه فک و چانه با حرکات خاص شروع میکند، دهان را از داخل و خارج ماساژ میدهد و این باعث افزایش جریان خون در این ناحیه می شود.

تاریخچه ماساژ بوکال

این روشی است که در اواسط دهه 1980 آغاز شد و توسط معلم مشهور فرانسوی مراقبت از پوست گورو سوکو و همچنین یاکوف ژیرکوویچ که این تکنیک را در کارگاه های آموزشی در سراسر جهان ترویج کرد، رایج شد. ماساژ بوکال صورت را امتحان کنید و تفاوت را احساس کنید، اما توصیه می کنیم برای اینکه در این ناحیه حساس دچار مشکل نشوید، یک درمانگر در این ناحیه انتخاب کنید و توجه داشته باشید که ماساژ بوکال صورت کمی دردناک است، اما نتیجه آن ارزش دارد.