ماندگاری عمل بوکال فت

ابتدا بهتر است چربی بوکال را بشناسید. چربی گونه چربی عمیقی است که هنگام برآمدگی باعث پری و گوشتی از گونه تا گوشه بیرونی لب می شود که لایه ای جدا از چربی در زیر استخوان گونه است. به طور دقیق می توان گفت که توده بوکال توده ای است در ناحیه عضلات صورت که به آن عضلات بوکال و سطحی می گویند. میزان چربی بوکال از فردی به فرد دیگر متفاوت است. برای برخی ممکن است کمتر باشد، برای برخی دیگر ممکن است بیشتر باشد. اگر این لایه چربی از حد معمول بزرگتر باشد روی زیبایی فرد تاثیر منفی می گذارد. بوکال فت به عنوان حذف چربی دهان نیز شناخته می شود زیرا این روش مقداری از چربی دهان را از بین می برد. ماندگاری عمل بوکال فت بستگی به رعایت کردن شخص دارد. دلایل زیادی وجود دارد که باعث ایجاد چربی در صورت و تجمع چربی در ناحیه گونه می شود.

دلایل جراحی چربی بوکال

1.استفاده از رژیم های غذایی غلط و نامناسب: امروزه با توجه به افزایش اشتغال، توجه مردم به تغذیه سالم کمتر و کمتر میشود، گذار به فست فود و غذاهای آماده یکی از عوامل چاقی است. فرد آن چهره چاق و گوشتی را خواهد داشت که هیچ کس دوست ندارد.

2.ابتلا به برخی بیماری ها: گاهی اوقات چاقی افراد به رژیم غذایی آنها مربوط نمی شود و ناشی از برخی بیماری ها مانند کم کاری تیروئید، بیماری کلیوی و … است، نوشیدن الکل و سایر نوشیدنی های ناسالم نیز می تواند باعث چاقی شود.

3.کمبود آب در بدن: زمانی که بدن به دلیل کمبود آب و نرسیدن مواد معدنی به اندام ها دچار کم آبی می شود، این نواحی از بدن با فعالیت بیشتر سعی در بهبود این شرایط دارند که باعث افزایش حجم این اندام ها می شود. .

4.علل ارثی: برخی از آنها چاق هستند، این ربطی به بیماری، تغذیه و … ندارد و علت ارثی دارد.

5.افزایش سن: گاهی اوقات افراد به دلیل افزایش سن دچار افتادگی لب می شوند.

همه این دلایل می تواند فرد را به دنبال راهی برای از بین بردن این چربی ها برای رسیدن به چهره مورد نظر خود سوق دهد.

چگونه بوکال فت را انجام دهیم؟

جراحی برداشتن چربی بوکال که باعث آزاد شدن چربی در ناحیه دهان می شود، با بی حسی موضعی انجام می شود و در بیشتر موارد بیمار نیازی به تسکین درد ندارد، بنابراین پزشک ابتدا برای کاهش استرس فرد و تسکین وضعیت وی، داروی آرامبخش تجویز می کند. آرامش کافی در حین عمل و پس از تزریق و آماده سازی به فرد بی حسی موضعی داده می شود که به آن عمل سرپایی می گویند.در روش بعدی جراح برشی حدود دو تا سه سانتی متری در دو طرف دهان در قسمت داخلی گونه ها ایجاد می کند و از طریق این برش چربی مورد نظر برداشته می شود. گاهی این برش بسته به شکل صورت فرد به پنج سانتی متر هم می رسد. آزادسازی چربی با فورسپس جراحی مخصوص انجام می شود و در نهایت برش های ایجاد شده باید بخیه شوند و این بخیه ها با بخیه های قابل جذب انجام می شود. مدت زمان این جراحی زیبایی کوتاه است و حدود 30 دقیقه طول می کشد.

در همه انواع جراحی های زیبایی برای مشاهده نتیجه عمل باید صبور باشید، زیرا بلافاصله بعد از عمل نمی توانید نتیجه را به دقت ببینید، بعد از بوکالفت حداقل دو تا سه هفته زمان نیاز است، اما نتیجه نتیجه نهایی را می توان در عرض دو و گاهی سه ماه مشاهده کرد.

هزینه جراحی برداشتن چربی بوکال چقدر است؟

نمی توان پاسخ دقیقی به این سوال داد زیرا این سوال بسته به شرایط مختلف می تواند متفاوت باشد، عواملی مانند: مقدار چربی که برای برداشتن تعیین می شود، نوع بیهوشی، یعنی فرد تحت بیهوشی است. یا بیهوشی به انتخاب پزشک؛ پزشکان و جراحانی که دانش و تجربه بیشتری دارند قطعا هزینه بیشتری خواهند گرفت، در صورتی که علاوه بر جراحی رفع چربی بوکال نیاز به انجام عمل های همزمان دیگری نیز باشد هزینه ها بسیار بیشتر خواهد بود.

ماندگاری چربی بوکال چقدر است؟

در صورتی که حذف چربی با چربی بوکال توسط پزشک مجرب انجام شود، مدت زیادی طول خواهد کشید. اگر می خواهید نتایج این روش زیبایی برای تمام عمر باقی بماند، باید نکات مراقبتی بعد از جراحی را به طور منظم دنبال کنید. یکی از مهم ترین مراقبت های بعد از عمل، حفظ وزن سالم و طبیعی است. اگر فردی اضافه وزن داشته باشد، ممکن است رسوبات چربی را روی صورت خود ببیند.

همانطور که می دانید در قدیم افراد زیادی دوست داشتند صورت گرد و پر داشته باشند، اما امروزه ذائقه افراد تغییر کرده و بیشتر آن ها چهره هایی با گونه های گود افتاده، گونه های برجسته و آرواره های زاویه دار را دوست دارند. این امر باعث شده است که اکثر افراد به خصوص جوانان به فکر انجام این عمل برای داشتن چهره ای زیبا و زاویه دار باشند. بسیاری از جراحی های زیبایی به مهارت و مهارت پزشک متکی است. علاوه بر این، بخش مهمی از نتیجه عمل به مراقبت پس از برداشتن چربی بوکال یا مراقبت پس از جراحی برداشتن چربی بوکال بستگی دارد.پس از عمل، پزشک برای جلوگیری از عفونت، آنتی بیوتیک برای بیمار تجویز می کند و باید در زمان مشخصی مصرف شود. برای هر عمل زیبایی مهم ترین نکته مشورت با پزشک مجرب و متخصص در این زمینه است. بنابراین برای کاهش عوارض ناشی از عمل اکیدا توصیه می کنیم قبل از عمل با یک پزشک معتبر مشورت کنید. اما برای رسیدن به فرم دلخواه، رعایت رژیم غذایی مناسب و ماساژهای مخصوص اصلاح صورت توصیه می شود. در این مطلب سعی شده است نکات مهم در زمینه جراحی چربی بوکال و رفع چربی داخل گونه و همچنین مراقبت های بعد و قبل از جراحی ذکر شود.