مدت زمان دوره نقاهت بوکال فت

البته هر عملی عوارض خاص خود را خواهد داشت که به شرایط مختلفی از جمله سطح مهارت و تجربه پزشک، نوع عمل و مراقبت های قبل و بعد از آن بستگی دارد.

آسیب عضلانی صورت: جراحی برداشتن چربی بوکال در ناحیه ای از صورت که اعصاب زیادی وجود دارد انجام می شود، بنابراین می توان گفت این عمل بسیار حساس و در عین حال ساده و نیازمند مهارت بالایی است. جراح، و اگر پزشک تجربه کافی نداشته باشد. در این زمینه، این عمل می تواند مضر باشد.

افتادگی ناحیه گونه: در صورت عدم انجام فعالیت های سنگین، این احتمال وجود دارد که به مرور زمان و به دلیل افزایش سن، گونه ها نیز دچار افتادگی شوند.

درد: چربی هایی که در این عمل برداشته می شوند بخشی از بافت های نرم هستند، اما پس از عمل مطمئناً علائمی مانند درد و التهاب در ناحیه عمل شده ظاهر می شود که طبیعی است و جای نگرانی ندارد و در حین عمل از بین می رود. عملیات دوره نقاهت مشروط به رعایت کامل توصیه های توصیه شده توسط پزشک.

عفونت: به دلیل رعایت نکردن بهداشت رخ می دهد، به عنوان مثال: سیگار کشیدن، استفاده نکردن از دهان شویه و رشد میکروب در دهان و غیره می تواند باعث عفونت شود.

عدم تقارن گونه: در حالت عادی این اتفاق نمی افتد، اما اگر فرد توصیه ها را جدی نگیرد و باعث آسیب و فشار به محل جراحی شود یا پزشک ظرفیت لازم برای انجام عمل را نداشته باشد، احتمال عدم تقارن گونه به وجود می آید. وجود خواهد داشت.

خونریزی: در صورت مصرف غذاهای جامد پس از جراحی، احتمال خونریزی وجود دارد زیرا باعث فشار بر ناحیه بخیه شده، علاوه بر فشار و ضربه به هر علتی، چه ورزش و چه هر فعالیتی که باعث آسیب به ناحیه بخیه شده باشد، وجود دارد و خونریزی به دنبال خواهد داشت.

بی حسی: احتمال بی حسی ناحیه وجود دارد

آسیب به مجاری بزاقی: در صورتی که پزشک قادر به انجام آن نباشد

نکته:فرد تا چند روز پس از جراحی نمی تواند به راحتی دهان خود را باز کند.

توجه: اگر علائم خاصی مانند درد قفسه سینه، مشکل در تنفس و غیره را تجربه کردید، بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرید و مشکل را روشن کنید.

مراقبت های بعد از برداشتن چربی بوکال

پیروی از توصیه های پزشک پس از جراحی برداشتن چربی بوکال (بوکال فت چیست؟) به کوتاه شدن دوره نقاهت و به حداقل رساندن خطرات و عوارض بعد از جراحی کمک می کند. خوشبختانه مراقبت بعد از این عمل بسیار راحت و ساده است و مهمترین آنها عبارتند از:

1.در 4-3 روز اول باید غذای آبکی و نرم بخورید و تا حد امکان کمتر از دهان و فک خود استفاده کنید. حتما بعد از هر وعده غذایی یا نوشیدنی دهان خود را با سرم های مخصوص شستشو دهید.

2.به مدت یک هفته پس از جراحی طبق دستور پزشک از آنتی بیوتیک ها استفاده کنید. در هنگام استراحت سر خود را صاف نگه دارید تا نواحی عمل تا چند روز پس از عمل که به حالت طبیعی خود باز می گردند کوچکترین فشاری به شما وارد نکنند.

3.تا زمانی که محل جراحی بهبود نیافته است، سیگار نکشید و بخیه ها یا زخم ها را با زبان لمس نکنید.

4.از انجام ورزش هایی که در طی آن می توانید به صورتتان ضربه بخورید. تا زمان بهبود کامل زخم از ورزش های رزمی خودداری کنید. تا یک هفته بعد از جراحی بهتر است از کرم مخصوص صورت برای کاهش تورم و فشار روی صورت استفاده شود.

دوره نقاهت پس از چربی بوکال

مدت زمان دوره نقاهت بوکال فت کم است و بعد از عمل نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیست و بیمار می تواند بلافاصله بعد از عمل به منزل برود. ممکن است فرد تا چند روز پس از جراحی احساس درد یا ناراحتی کند و مصرف داروهای مسکن ممکن است درد را کاهش دهد. در 1-2 روز اول پس از جراحی، خونریزی امکان پذیر است. جای درز دهان بعد از مدتی کاملاً برداشته می شود و جای زخم و جای زخم باقی نمی ماند.

هزینه برداشتن چربی دهانی

یکی از عوامل مهم در انتخاب روش زیبایی، هزینه نهایی آن است. از آنجایی که بیمه معمولاً فقط هزینه پروسه درمان را پرداخت می کند، عمل های زیبایی در اکثر موارد شامل بیمه نمی شود و کل قیمت نهایی باید توسط خود شخص پرداخت شود که این امر آگاهی از هزینه نهایی چربی بوکال را برای افراد بسیار مهم می کند.شایان ذکر است که نرخ نهایی برای هر فرد بسته به میزان تغییرات انجام شده متفاوت است، بنابراین امکان اعلام هزینه به صورت کلی وجود ندارد و باید از نرخ نهایی فرآیند یک سری فاکتورهای کوچک مطلع باشید. . این فرآیند به عوامل متعددی بستگی دارد که بر قیمت نهایی نیز تأثیر می گذارد. عوامل زیر بر هزینه تأثیر می گذارد:

  • مقدار چربی حذف شده از یک فرد
  • دامنه و گسترش کار انجام شده
  • فرم نهایی درخواستی متقاضی
  • موقعیت کلینیک از نظر جغرافیایی
  • حقوق متخصص

گاهی اوقات با وجود رژیم غذایی سالم و یا حتی ورزش منظم، برخی از قسمت های بدن به خصوص صورت دچار مشکل در کاهش وزن می شوند. این مشکل می تواند انطباق صورت با بدن را از بین ببرد. چاقی صورت به دلایل مختلفی از جمله اضافه وزن، ژنتیک، تجمع آب در صورت و بسیاری موارد دیگر رخ می دهد. اما نکته اینجاست که جای نگرانی نیست.

زیرا راه حل بسیار مطمئنی برای از بین بردن چربی صورت وجود دارد و آن جراحی حذف چربی بوکال است.یکی از مهم ترین مسائلی که قبل از انجام عمل زیبایی باید در نظر گرفت هزینه آن است زیرا این هزینه ها تحت پوشش بیمه نبوده و متقاضیان باید تمام هزینه ها را شخصاً پرداخت کنند. هزینه برداشتن چربی با چربی بوکال برای هر فردی می تواند متفاوت باشد زیرا نیازهای آنها متفاوت است و میزان چربی قابل برداشت در افراد مختلف متفاوت است . به طور کلی قیمت این روش بسته به حجم استخراج شده ، وسعت کار، شکل ایده آل متقاضی و صلاحدید پزشک برای هر فرد متفاوت خواهد بود.