مراحل لیفت مژه

پس از گذشت این همه سال، بالاخره بسیاری از خانم ها متوجه شدند که ریمل ضد آب بهترین گزینه بدیهی است که طبیعی ترین ظاهر زیبایی برای رفع مژه های کوتاه، صاف یا افتاده آنها نیست. در حالی که اکستنشن مژه یا لیفت مژه می تواند گزینه عملی تری باشد، اما نیاز به نگهداری روزانه بالاتری دارد که همه خانم ها نمی توانند آن را بپذیرند.

مراحل لیفت مژه

ممکن است تعجب کنید که علاوه بر ریمل و اکستنشن مژه، چه گزینه‌های دیگری برای جذاب‌تر کردن چشم‌های شما وجود دارد؟ خوب، آیا تا به حال در مورد لیفت مژه شنیده اید؟ لیفت مژه یک درمان کاملاً مناسب است که شامل حداقل مراقبت های بعدی است و مژه های طبیعی شما را می توان تا پنج تا هفت هفته بلند و منحنی کرد! بنظر عالی است؟

لیفت مژه چیست؟

لیفت مژه مانند یک چسب برای مژه های شما است که آنها را به حالت فری عالی در می آورد. لیفت مژه را می توان به میزان دلخواه شما تنظیم کرد. این فرآیند شامل یک فرمول 3 مرحله‌ای مبتنی بر کراتین است که مژه‌ها را تقویت می‌کند و در عین حال جلوه‌ای برجسته به سمت بالا به آن‌ها می‌دهد.

مژه های شما با استفاده از پد سیلیکونی و محلول لیفتینگ بلند می شوند. از آنجایی که این روش شامل قسمت ظریف ناحیه چشم می‌شود، بنابراین، درمان‌های لیفت مژه باید همیشه توسط یک مژه‌کار معتبر انجام شود. در کنار لیفت مژه، می توانید از خدماتی مانند لیفت ابرو نیز بهره مند شوید.

لیفت مژه با کراتین چگونه کار می کند؟ چه مدت طول می کشد؟

فرآیند لیفت مژه:

درمان لیفت مژه روشی است که در آن مژه های طبیعی شما بلند می شوند تا جلوه ای “چشم روشن” ایجاد شود. به طور کلی، روند لیفت مژه به این 3 مرحله اساسی خلاصه می شود:

مرحله 1

ابتدا، پزشک مژه شما، یک مشاوره دقیق با شما انجام می دهد تا ترجیح شما را در مورد نوع فری که می خواهید از درمان لیفت مژه به دست آورید، درک کند. سپس چشمان شما به خوبی تمیز می شود و سپس مژه های طبیعی شما به آرامی روی پد سیلیکونی انتخاب شده روی پلک بالایی شما چسبانده می شود.

طول مژه های شما همان چیزی است که اندازه پد سیلیکونی مورد استفاده را تعیین می کند. ممکن است کمی احساس “سفتی” در ناحیه مژه خود داشته باشید و این طبیعی است زیرا به این معنی است که مژه های شما به خوبی به پد سیلیکونی چسبانده شده اند.

مرحله 2

هنگامی که مژه ها به درستی روی پد سیلیکونی قرار گرفتند، یک لوسیون تزریق شده با کراتین به مدت حدود 10-15 دقیقه روی مژه های شما اعمال می شود. در واقع، می تواند زمان خوبی برای یک چرت کوتاه زیبایی باشد! بعد از 10 تا 15 دقیقه، به دنبال آن یک لوسیون تنظیم کننده برای حالت دادن به مژه های فر شده شما استفاده می شود. این 10 تا 15 دقیقه دیگر طول می کشد و در این زمان، شما می توانید به خوبی چرت بزنید.

مراحل لیفت مژه

 

مرحله 3

پس از اینکه مژه های خود را تنظیم کردید، می توانید از رنگ مژه استفاده کنید تا به مژه های خود سایه تیره تری از مشکی بدهد. (بله، شما می توانید این کار را انجام دهید!) بسیاری از مردم نمی دانستند که مژه های آسیایی نسبتاً مشکی هستند، و یک ته رنگ می تواند اثر تقویت کننده ریمل تیره را به آن بدهد. رنگ 10 تا 15 دقیقه دیگر طول می کشد.

به نظر زیاد می رسد، اما کل فرآیند لیفت مژه تنها حدود 45 دقیقه طول می کشد. در مورد زیبایی بی سر و صدا صحبت کنید که این مصداقی از آن است!

نتیجه چه مدت دوام می آورد؟

بسته به سرعت رشد مژه ها و مراقبت از آنها، نتایج می تواند پنج تا هفت هفته باقی بماند. این برای بلفاروپلاستی نیز صدق می کند مه زمان آن به عوامل متعددی بستگی دارد.

حداقل مراقبت های بعدی برای لیفت مژه وجود دارد، اما تمیز نگه داشتن آن می تواند به طولانی شدن اثر فر شدن مژه کمک کند. می‌توانید رنگی را انتخاب کنید که به تیره شدن مژه‌ها کمک می‌کند و جلوه‌ای واضح‌تر شبیه ریمل ایجاد می‌کند.

نتیجه چه مدت دوام می آورد؟

آیا لیفت مژه به مژه های شما آسیب می رساند؟

لیفت مژه کراتین با استفاده از پروتئین های گیاهی و همچنین لوسیون لیفت مژه بر پایه کراتین که کاملاً برای مژه های شما بی خطر است، سلامت مژه های طبیعی شما را حفظ می کند. با این حال، به چند دلیل که چرا برخی افراد نتایج منفی را تجربه می کنند توجه داشته باشید:

توصیه می شود قبل از گرفتن قرار ملاقات، نظرات بیشتری را از مشتریان گذشته بخوانید و در وب سایت برند / رسانه های اجتماعی تحقیق کنید. ممکن است مرکزی از محصولات لیفت مژه با کیفیت پایین استفاده کند که حاوی درصد بالایی از مواد شیمیایی باشد که مژه ها را خشک کرده و باعث شکستن مژه ها شود.

همچنین شما می توانید کیت های لیفت مژه را به صورت آنلاین خریداری کرده و بدون درک خطرات انجام این کار، لیفت مژه را در خانه انجام داده اید، اما برای لیفت پلک، هرگز حتی در خانه امتحان هم نکنید و به یک مرکز تخصصی در این زمینه بروید.