مزایای لیفت چشم چیست؟

متأسفانه، زمانی که پوست بالای پلک بالایی شما افتادگی یا چروک دارد، این اتفاق می افتد. اگر برای رفع آن به جراحی پلک فوقانی فکر می کنید، مزایای زیادی برای به دست آوردن آن وجود دارد.مزایای لیفت چشم چیست؟

بازگرداندن فرم جوان تر بالای چشم

یکی از مهم ترین پاسخ ها به سوال مزایای لیفت چشم (لیفت پلک) چیست این است مه این عمل زیبایی جوانی را دوباره به چهره شما باز می گرداند.اضح ترین دلیلی که افراد به دنبال جراحی پلک بالایی هستند که به آن بلفاروپلاستی فوقانی نیز گفته می شود، جوان تر به نظر رسیدن است.

همه ما پوست نازک و ظریف بالای پلک بالایی خود داریم. با گذشت زمان، آن پوست کلاژن کمتری تولید می کند: یک پروتئین طبیعی که پوست را سفت می کند. وقتی این اتفاق می‌افتد، پوست نمی‌تواند نیروی جاذبه را تحمل کند، بنابراین افتادگی و افتادگی دارد.

در حالی که این اتفاق برای همه ما تا حدی می افتد، افراد خاصی از نظر ژنتیکی مستعد افتادگی پلک یا پتوز هستند. این افراد می توانند از سنین پایین متوجه این مشکل شوند، اما افزایش سن می تواند آن را در اوایل 20 و 30 سالگی بدتر کند.

بلفاروپلاستی فوقانی تنها راه موثر و قابل اعتماد برای خلاص شدن از شر آن پوست اضافی و جوان‌تر جلوه دادن چشمان شماست.

به دنبال آرامش و هوشیاری بیشتر

آیا تا به حال نصف شب از خواب بیدار شده اید تا به دستشویی بروید؟ اگر در این فرآیند به آینه نگاه کردید، احتمالا متوجه شده اید که چشمانتان نیمه بسته و به طور محسوسی خسته شده اند.

هنگامی که پوست بالای پلک بالایی شما افتادگی دارد، همان اثر را دارد. باعث می شود چشمان شما افتاده و نیمه بسته به نظر برسند. به همین دلیل است که بسیاری از بیماران جراحی پلک فوقانی می گویند که پس از جراحی، افراد در مورد اینکه چقدر استراحت کرده اند به نظر می رسند.

مزایای لیفت چشم چیست

افزایش اعتماد به نفس

آنها می گویند که زیبایی فقط تا عمق پوست است، اما هر کسی به شما خواهد گفت که این درست نیست. نظر شما در مورد ظاهر شما مهم است.

اگر احساس می کنید که پیرتر یا خسته به نظر می رسید، هر روز بر شما سنگینی می کند. ناراحتی آزاردهنده همیشه در پس ذهن شماست. برخی از افراد حتی آنقدر از ظاهر خود ناراضی هستند که از عکس های خانوادگی و سایر مناسبت های سرگرم کننده دوری می کنند. خلاص شدن از شر این خودآگاهی با بلفاروپلاستی فوقانی می تواند وزنی را از روی شانه های شما بردارد و شما را آزادتر می کند تا از هر روز لذت ببرید.

تعاملات اجتماعی مثبت بیشتر

از دیگر جواب های سوال مزایای لیفت چشم چیست این است که تعاملات اجتماعی بهتری را برای شما رقم می زند. اگر تا به حال به کسی گفته اید که به نظر می رسد حال شما بد است، حتی اگر اینطور نیستید، پلک های شما ممکن است مقصر باشند.

باریک کردن چشم ها بخشی از اخم کردن است. متأسفانه وقتی پوست بالای پلک شما به قدری آویزان می شود که چشمان شما را کوچکتر نشان می دهد، همان اثر زیبایی را دارد. ممکن است تعجب کنید که وقتی دیگر «چهره خشمگین در حال استراحت» ندارید، چقدر تفاوت در تعاملات اجتماعی خود خواهید دید. مردم شما را دوستانه‌تر و مثبت‌تر می‌بینند، بنابراین به شیوه‌ای شادتر با شما برخورد می‌کنند.

یک میدان دید بهبود یافته

در افرادی که افتادگی پلک در ژن آنها وجود ندارد، معمولاً هر گونه افتادگی پوست یک مسئله زیبایی است. با این حال، برای کسانی که خطر ژنتیکی برای آن دارند، ژن‌هایشان با پیری طبیعی ترکیب می‌شود و افتادگی شدیدتری ایجاد می‌کند. در واقع، افتادگی می تواند آنقدر شدید شود که جلوی چشم شما بیفتد و بخشی از دید شما را مسدود کند. زمان می برد تا این افتادگی اتفاق بیفتد، بنابراین تغییر ممکن است برای شما ظریف باشد. این آزمایش را امتحان کنید: شست خود را بردارید و ابروهای خود را بالا ببرید. اگر این به شما میدان دید بهتری می‌دهد، احتمالاً جراحی پلک فوقانی نیز انجام می‌شود.

زمان کمتر جلوی آینه

هر کسی روش خود را برای مقابله با پیری صورت دارد. برخی از افراد تصمیم می گیرند با استفاده از ترفندها و تکنیک هایی با آن مقابله کنند تا کمتر به چشم بیاید.

وقتی نوبت به پیری و افتادگی پوست بالای چشمان شما می رسد، این تکنیک کانتورینگ آرایش است. ممکن است هر روز چند دقیقه اضافی را جلوی آینه بگذرانید، نقاشی بکشید و با رنگ های مختلف ترکیب کنید تا پلک بالایی خود را جوان تر نشان دهید.

پس از جراحی پلک فوقانی، می توانید آن قسمت از برنامه صبحگاهی خود را قطع کنید. شما به جای تلاش برای ایجاد آن با یک توهم نوری، تعریف طبیعی را که می خواهید زیر ابروهای خود خواهید داشت.

خدمات گونه کلینیک : فیلر زیر چشم

گزینه های قابل تنظیم

بخشی از ناامیدی ناشی از افزایش سن این است که روی صورت شما به طرق مختلف به طور همزمان تأثیر می گذارد. به احتمال زیاد افتادگی پوست بالای پلک تنها بخشی از ظاهر شما نیست که می خواهید آن را بهبود ببخشید.هنگامی که جراحی پلک بالایی انجام می دهید، می توانید آن را با سایر روش های درمانی ترکیب کنید تا نتایج جامع تری به دست آورید.

آزادی بیشتر برای خلاقیت آرایشی

کدام یک از ما نمی خواهد گزینه های بیشتری در زندگی داشته باشد؟ وقتی یک روند جدید و عالی برای آرایش چشم می بینید اما نمی توانید از آن استفاده کنید زیرا افتادگی پوست پلک های بالایی شما را مسدود می کند، این محدودیت به ظاهر کوچک می تواند ناامید کننده باشد.جراحی پلک بالا فقط چشمان شما را باز نمی کند. درها را باز می کند.

با کانتوریگ جوان‌تر و مطلوب‌تر بالای چشم‌هایتان، می‌توانید هر چیزی را از یک چشم دودی گرفته تا یک رنگین کمان رنگارنگ از سایه چشم را امتحان کنید. حتی اگر از قبل یک روتین آرایش چشم مورد علاقه دارید، جراحی پلک بالا با دادن فضای بیشتری برای کار کردن، کار را آسان‌تر می‌کند.