میکروپیگمنتیشن چیست

میکروپیگمنتیشن نوعی خالکوبی آرایشی برای ایجاد جلوه آرایش است که برای تقویت ویژگی های صورت طراحی شده است و همانند بلفاروپلاستی یا لیفت پلک است. درمان دائمی است، اگرچه برخی از درمان‌ها ممکن است به مرور زمان محو شوند و در طول این فرآیند جوهر با یک ابزار کوچک تاتو به زیر اپیدرم تزریق می‌شود.

درست است که اعتماد از درون می آید. با این حال، این کاملا طبیعی است که وقتی بهترین ظاهر خود را دارید، احساس اعتماد به نفس داشته باشید. برای همین ممکن است سراغ لیفت ابرو بروید، که مشکلی ندارد.

اگر ریزش مو باعث می‌شود احساس کنید کمتر از آنچه فکر می کنید، شگفت‌انگیز هستید، راهی برای رفع آن وجود دارد تا به عشق ورزیدن به خودتان، آن‌طور که باید، بازگردید. ریزش مو همیشه فرایند آسانی نیست. در حالی که برخی از افراد می توانند ریزش مو را به عنوان بخشی از زندگی خود بپذیرند، برخی دیگر با آن احساس ناامیدی و ناراحتی می کنند.

فرآیند میکروپیگمنتیشن توسط بسیاری از افرادی که تصمیم گرفته اند با سر یا ابرویی طاس زندگی نکنند و اعتماد به نفس خود را تقویت کنند، مورد توجه قرار گرفته است. این فرایند مکمل لیفت پلک و بلفاروپلاستی است.

نحوه فرایند میکروپیگمنتیشن

این روش همچنین به عنوان SMP شناخته می شود. این روش با تقلید از استفاده از ته ریش های مو برای استتار جای زخم ها، اضافه کردن ظاهر متراکم به موهای نازک است، مانند بلفاروپلاستی. حتی افراد مبتلا به آلوپسی نیز می‌توانند از ظاهری کاملاً پُر از موی سر برخوردار باشند. این روش درمانی کاملا منحصر به فرد است به این معنا که متخصص زیبایی می تواند به طور موثر:

فولیکول های موی بیمار را با استفاده از تجهیزات پیشرفته تکثیر کنید دقیقاً با رنگ موهای باقی مانده شما مطابقت داشته باشد. خط موی طبیعی کاملی بسازید که تکمیل کننده صورت شما باشد.

 درمان میکروپیگمنتیشن پوست سر چگونه عمل می کند؟

میکروپیگمنتیشن پوست سر یک راه حل بسیار پیشرفته و خلاقانه با ظاهر طبیعی است. این روش در کنار لیفت پلک و با استفاده از تکنسین های میکروپیگمنتیشن پوست سر بسیار آموزش دیده و ماهر باید صورت پذیرد که از چندین سوزن با اندازه کوچک و رنگدانه های رنگ طبیعی برای هماهنگی با موهای طبیعی شما استفاده کنند.

آنها باید آموزش دیده باشند تا با پوست سر شما با درایت رفتار کنند. این ویژگی های برای خدماتی مانند لیفت ابرو نیز باید رعایت شود.

میکروپیگمنتیشن چیست

ویژگی های این فرایند

میکروپیگمنتیشن پوست سر به شما این امکان را می دهد که با قرار دادن نقاط ریز مو بر روی موهای موجود، توهم موهای دائمی داشته باشید. میکرودات ها فولیکول های طبیعی موهای شما را تکرار می کنند. با میکروپیگمنتیشن پوست سر، لازم نیست نگران درآوردن یا درآوردن کلاه گیس باشید.

در حالی که کاشت مو راه حل دیگری برای طاسی است، نه تنها پرهزینه است، بلکه می تواند شما را با زخم های بدی نیز بر جای بگذارد، به همین دلیل است که میکروپیگمنتیشن پوست سر راه حل مناسبی است.

ریزش مو و عواقب ناشی از آن می تواند باعث ایجاد احساسات منفی در مردان و زنان شود. وقتی متوجه شدید که حتی خفیف ترین حالت ریزش مو را تجربه می کنید، طبیعی است که به دنبال راه حل های فوری باشید. یکی از ایمن ترین راه حل ها میکروپیگمنتیشن پوست سر است.

با میکروپیگمنتیشن پوست سر، با تزریق رنگدانه های جوهر به پوست سر، توهم یک سر پر از موهای کوتاه شده را خواهید داشت.

میکروپیگمنتیشن پوست

این روش زیبایی یک جایگزین عالی برای افرادی است که نمی خواهند تحت عمل های بسیار تهاجمی مانند کاشت مو قرار گیرند. یکی از بزرگترین معایب کاشت مو این است که بهبودی ممکن است تا هشت ماه طول بکشد. در عین حال، کاشت مو می تواند شما را مستعد برخی عوارض جانبی مانند درد، تورم و خارش کند.

از طرف دیگر میکروپیگمنتیشن پوست سر یک روش غیر تهاجمی است که دردناک نیست و در عرض چند روز بهبود می یابد. همچنین بی خطر است زیرا هیچ ماده شیمیایی در آن دخیل نیست. روش هایی مانند لیفت پلک یا بلفاروپلاستی نیز می توانند با حداقل مواد شیمیایی باشند.

البته، در روشی مانند این که ظاهر چهره و اعتماد به نفس شما در خطر است، می خواهید از خدمات حرفه ای هایی استفاده کنید که سابقه ارائه عالی برای مشتریان خود را دارند. شما نمی خواهید در حالی که سعی می کنید سر خود را بپوشانید، در خیابان ها قدم بزنید، زیرا شخصی در جایی کار زشتی را انجام داده است که در حال انجام خالکوبی با خط موی پزشکی روی سر شما بوده است! برای همین به مکانی مطمئن مراجعه کنید.

میکروپیگمنتیشن پوست سر به عنوان یک راه حل برای ریزش مو

برخی از روش ها و محصولات نوید شعله ور شدن رشد مو را در مدت کوتاهی می دهند. متأسفانه، بیشتر این رویه‌ها به آن وعده‌ها عمل نمی‌کنند. بنابراین، بیماران با صورت‌حساب‌ها و نسخه‌هایی انباشته مانده‌اند که آنها را به یاد شکست می‌اندازد. میکروپیگمنتیشن پوست سر یک روش فوق العاده ایمن و قابل دوام با سابقه ثابت شده است.

این یک روش زیبایی کمی تهاجمی است که در آن تکنسین میکروپیگمنتیشن پوست سر، رنگدانه رنگی را مستقیماً به پوست سر تزریق می کند. پس از انجام این فرآیند، پوست سر بیمار شبیه یک سر کاملا تراشیده شده است.

این روش دائمی است. میکروپیگمنتیشن پوست سر به‌عنوان یک گزینه مناسب توصیه می‌شود، خواه با ریزش موی مرتبط با سن، آلوپسی، نازک شدن و یا زخم‌های پس از عمل زیاد مواجه باشید. همچنین زمانی که تنها چیزی که می خواهید این است که به موهایتان تراکم بدهید، این گزینه عالی است.