هزینه لیفت پلک

می دانیم که زیبایی صورت و چشم برای مردم بسیار با اهمیت است. لیفت صورت، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو از جمله کارهایی است که برای زیبایی صورت انجام می دهند. روش های انجام آن می تواند متفاوت باشد که از جمله این روش ها می توان به لیفت با نخ اشاره نمود. اما این عمل های زیبایی هزینه های زیادی ممکن است داشته باشد. در این مقاله می خواهیم در مورد هزینه لیفت پلک صحبت کرده و عواملی را که در ایجاد این هزینه تاثیر می گذارند، مورد بررسی قرار دهیم. 

هزینه لیفت پلک به چه عواملی بستگی دارد؟

همانطور که بیان کردیم زیبایی صورت و چشم برای مردم بسیار با اهمیت است. لیفت صورت، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو از جمله کارهایی است که برای زیبایی صورت انجام می دهند. روش های انجام آن می تواند متفاوت باشد که از جمله این روش ها می توان به لیفت با نخ اشاره نمود. اما هزینه لیفت پلک به چه  عواملی بستگی دارد؟ یکی از عوامل و مهمترین آنها هزینه دستمزد جراح است. دستمزد جراح برای جراحی زیبایی پلک بر اساس تجربه وی، نوع روش مورد استفاده و موقعیت جغرافیایی مطب خواهد بود. بسیاری از جراحان پلاستیک برنامه های مالی برای جراحی زیبایی پلک را به بیمار ارائه می دهند. جراحی پلک فوقانی یک روش نسبتا ساده است. تحت بی حسی موضعی انجام می شود و فقط 1-2 ساعت طول می کشد. اگر شرایط شما وخیم باشد یا بخواهید تغییری چشمگیر داشته باشید، نیازها و اهداف فردی شما می تواند قیمت را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. همچنی تجربه کاری جراح نیز می تواند قیمت آن را تحت تاثیر قرار دهد چرا که جراحان با تجربه تر دستمزد بیشتری را طلب می کنند. 

عوامل دیگر موثر در هزینه لیفت پلک

اشاره نمودیم که زیبایی صورت و چشم برای مردم بسیار با اهمیت است. لیفت صورت، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو از جمله کارهایی است که برای زیبایی صورت انجام می دهند. روش های انجام آن می تواند متفاوت باشد که از جمله این روش ها می توان به لیفت با نخ اشاره نمود. اما عوامل دیگر موثر در هزینه لیفت پلک ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • حق الزحمه جراح
  • هزینه های بیمارستان یا مرکز جراحی
  • هزینه های بیهوشی
  • نسخه های دارویی
  • آزمایش های پزشکی

همانطور که قبلا بیان کردیم، هنگام انتخاب یک جراح پلاستیک دارای گواهی تخته در ناحیه خود برای جراحی پلک، به یاد داشته باشید که تجربه جراح و راحتی شما با او به اندازه هزینه نهایی جراحی مهم است.

هزینه برداشتن کیسه زیر چشم

می دانیم که زیبایی صورت و چشم برای مردم بسیار با اهمیت است. لیفت صورت، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو از جمله کارهایی است که برای زیبایی صورت انجام می دهند. روش های انجام آن می تواند متفاوت باشد که از جمله این روش ها می توان به لیفت با نخ اشاره نمود. اما هزینه لیفت پلک چقدر است و چه عواملی در آن تاثیر می گذارد؟ یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در هرینه لیفت پلک هزینه برداشتن کیسه زیر چشم است. جراحی پلک پایین معمولا کمی پیچیده تر است و تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. جراحی پلک پایین به ندرت برای اهداف کاربردی انجام می شود و معمولاً تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد و هزینه ای بالغ بر 50 میلیون تومان را در بر می گیرد. 

هزینه لیفت پلک

هزینه روش های ترکیبی لیفت پلک

هزینه روش های ترکیبی لیفت پلک نیز از ممکن است متفاوت باشد. پیری فقط در یک قسمت از صورت ما اتفاق نمی افتد. برخی از بیماران ممکن است از جفت کردن این دو روش برای نتایج بهتر با یک دوره بهبودی منفرد سود ببرند. ترکیب جراحی پلک بالا و پایین یک روش مقرون به صرفه برای صرفه جویی در بسیاری از هزینه های جراحی مانند هزینه های تسهیلات است. قیمت متوسط برای بلفاروپلاستی ترکیبی بالا و پایین در حدود 80 میلیون تومان است. ممکن است هزینه های اسمی قبل و بعد از عمل جراحی شما برای اطمینان از نتیجه مطلوب وجود داشته باشد. در حالی که ممکن است به طور جداگانه آنها چندان فاکتوری نداشته باشند، این هزینه ها می تواند به سرعت برای بیمارانی که از جیب خود پرداخت می کنند، افزایش یابد. هزینه های اضافی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • غربالگری پزشکی
  • کار آزمایشگاهی
  • بازدیدهای بعدی

قیمت هر جراح متفاوت است. برخی از جراحان ممکن است قیمت ‌گذاری کلی را ارائه دهند و برخی دیگر ممکن است تصمیم بگیرند که هر هزینه را به صورت جزئی در نظر بگیرند. در زمان مشاوره اولیه حتماً بپرسید که چه چیزی در برآورد هزینه شما گنجانده شده است. گاهی اوقات، برخی از جراحی ها ممکن است تحت پوشش بیمه شما قرار گیرند. به عنوان مثال، اگر یک پلک فوقانی به شدت آویزان دارید که دید شما را مسدود می کند و بر فعالیت های روزمره شما مانند رانندگی تأثیر می گذارد، ممکن است بیمه تمام (یا بخشی) از جراحی شما را بپردازد. در بیشتر موارد، بیماران باید انتظار داشته باشند که هزینه بلفاروپلاستی خود را از جیب خود بپردازند که صرفاً به دلایل زیبایی انجام شود.

در این مقاله در مورد هزینه لیفت پلک به بیان مطالبی پرداختیم. اشاره کردیم که زیبایی صورت و چشم برای مردم بسیار با اهمیت است. لیفت صورت، لیفت پلک (بلفاروپلاستی) و لیفت ابرو از جمله کارهایی است که برای زیبایی صورت انجام می دهند. روش های انجام آن می تواند متفاوت باشد که از جمله این روش ها می توان به لیفت با نخ اشاره نمود. به هزینه این عمل ها اشاره کردیم و بیان نمودیم که چه عواملی بر هزینه نهایی یک عمل لیفت پلک تاثیر می گذارد. در پایان هزینه ترکیبی لیفت پلک را بیان کرده و نکاتی را پیرامون آن بیان کردیم.