چگونه ابروهای پرپشت و زیبا داشته باشیم

شاید شما با ابروها و مژه های کم پشت به دنیا آمده اید، یا شاید در کندن مژه های کمی بیش از حد مشتاق بوده اید. مژه های مصنوعی، لیفت ابرو و ژل ابرو می توانند یک رفع سریع باشند. ابروهای ضخیم و کرکی در ترند هستند – و اجازه دهید با آن روبرو شویم، چه کسی مژه های بلندتر، پرپشت تر و شبیه بامبی نمی خواهد؟

خوشبختانه، سرم هایی وجود دارد که می توانید آنها را به طور خاص روی ابروها و مژه های خود بمالید، بله، درست است – محصولاتی که به طور خاص طراحی شده اند تا به مژه ها و ابروهای شما یک جهش رشد بسیار مورد نیاز را بدهند. در اینجا ممکن است از لیفت ابرو نیز خلاص شوید.

به پایین بروید تا متوجه شوید که چگونه سرم ها می توانند به رشد طولانی تر و سریع تر ابروها و مژه های شما کمک کنند.

چگونه ابروهای پرپشت

سرم های رشد چطورکار می کنند؟

منطق پشت سرم‌های رشد این است که مژه‌های شما را برای مدت طولانی‌تری در فاز رشد خود نگه می‌دارند – به این معنی که (در صورت استفاده منظم) موها و مژه‌های طولانی‌تر، فراوان‌تر و کاهش خطر ریزش. آنها همچنین موهای موجود را تقویت می کنند که از ریزش جلوگیری می کند و در نهایت منجر به ایجاد مژه ها و ابروهایی می شود که ماندگاری بیشتری دارند.

چه چیزی در آنها وجود دارد؟

• پپتیدها – بازسازی و از شکستگی محافظت می کند

• هیالورونات سدیم – با نام اسید هیالورونیک، رطوبت را جذب می کند

• پروتئین های ابریشم – مژه ها را تقویت می کند تا از شکستگی جلوگیری کند

• آلانتوئین – شرایط و تغذیه را فراهم می کند

• خار مریم – رشد را تحریک می کند

چه مدت طول می کشد تا کار کنند؟

در کمتر از شش هفته، ابروها پرتر و تیره‌تر به نظر می‌رسند، موها متراکم‌تر می‌شوند و شکل ابرو دوباره تعریف می‌شود. اگر در روز و شب به مدت حدود هشت هفته استفاده شود، مژه ها بلندتر به نظر می رسند و با تحریک رشد جدید، متوجه خواهید شد که مژه ها ضخیم تر به نظر می رسند.

کار دیگری که بتوانم همزمان برای سرعت بخشیدن به رشد انجام دهم؟

• چشمان خود را مالش ندهید – هر بار که انجام می دهید، این کار باعث ضربه کوچکی می شود که می تواند باعث ریزش مژه ها شود.

• فر مژه ها را قطع کنید – فر کردن مداوم می تواند مژه ها را ضعیف و آسیب برساند. در این حین، عمل لیفت پلک نیز انجام ندهید.

• مکمل های رشد مو مصرف کنید – هر چیزی که سرشار از بیوتین و ویتامین های B باشد، برای ابروها و مژه های شما مفید خواهد بود

• پاک کننده آرایش مناسب را انتخاب کنید – آب های میسلار و روغن ها ملایم ترین گزینه ها هستند

• با آرایش ملایم باشید – حتی چیزی به سادگی فشار دادن زیاد با مداد ابرو می تواند باعث ریزش شود

• کم موچین کنید – باید اجازه دهید ابروهایتان رشد کنند، حتی اگر در این مدت به این معنی باشد که آنها نامرتب به نظر می رسند.

دهه 90 و اوایل دهه 2000 دوران تاریکی برای مد و ابروها بود، بنابراین نحوه رشد سریع ابروهای خود ممکن است برای همه متفاوت باشد. بنابراین در مورد رشد ابروهای خود صبور باشید، زیرا بهتر است این کار را به درستی انجام دهید تا اینکه آن را خیلی سریع انجام دهید.

من نمی گویم که شما برای همیشه محکوم به ابروهای بد هستید، اما ممکن است بین چهار تا شش ماه طول بکشد تا آنها به پتانسیل رشد کامل خود برسند. به همین دلیل است که هنگام تلاش برای رشد سریع ابروها، مراقبت و پرورش فولیکول های مو مانند موهای سر ضروری است.

بنابراین چگونه می توان ابروها را سریع رشد کرد؟

راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید در عرض چند ماه موهای نازک خود را به ابروهای پرپشت و پرپشتی تبدیل کنید.

آیا سرم ها به رشد سریع ابروها کمک می کنند؟

در حالی که سرم‌ها و سایر روش‌های خریداری شده در فروشگاه می‌توانند برای رشد ابرو مفید باشند، درمان‌های خانگی نیز می‌توانند در مورد رشد سریع ابروها معجزه کنند. باور کنید یا نه، برخی از بهترین مواد تشکیل دهنده ابروهای پرپشت را می توانید درست در انباری خود پیدا کنید!

در اینجا چند مورد از درمان های خانگی مورد علاقه من برای رشد ابرو آورده شده است. از اینها برای بعد از عمل بلفاروپلاستی نیز می توانید استفاده کنید.

آیا وازلین به رشد سریع ابروها کمک می کند؟

وازلین یکی از ارزان‌ترین و همه‌کاره‌ترین لوازم زیبایی تصادفی است. چه به عنوان پاک کننده آرایش، چه برق لب اضطراری یا سایه چشم استفاده کرده باشید، همه هک زیبایی وازلین دارند و مال من این است که چگونه ابروهای خود را سریع رشد دهید!

این نکته برای آن دسته از ما که قبلاً دارای ابروهای پر از نعمت هستند، اما برای رشد ابروهای خود به پتانسیل کامل ضخامت خود تلاش می کنند، بهترین است.

وازلین با قفل کردن رطوبت و هیدراته نگه داشتن ابروها به تقویت موهایی که از قبل دارید کمک می کند. همچنین به تمیز و سالم نگه داشتن پوست زیر و اطراف ابروها کمک می کند و محیطی بهینه برای رشد مو ایجاد می کند. با این حال، وازلین باعث رشد موهای جدید نمی شود. در عوض، موهایی را که از قبل دارید تغذیه می کند و به آنها اجازه می دهد تا به پتانسیل ضخامت کامل خود برسند.

چگونه ابروهای پرپشت و زیبا داشته باشیم

مراقب باشید که مقدار زیادی از آن را روی پوست اطراف پخش نکنید زیرا منافذ شما را می بندد و منجر به جوش های احتمالی می شود. هر شب این کار را تکرار کنید و بعد از دو هفته نتایج را مشاهده خواهید کرد.

روغن کرچک برای رشد سریع ابرو

روغن کرچک به نوعی مانند روغن نارگیل پسر عموی قدیمی و دانشگاهی است. در جایی که روغن نارگیل دوست دارد در ساحل دریا بخورد، می‌توانید روغن کرچک را در گوشه کافه‌ای پیدا کنید که در حال نوشیدن یک مشکی بلند و خواندن «مردم عادی» اثر سالی رونی است. اما وجه اشتراک این دو این است که هر دو باعث رشد مو می شوند.

پس چگونه روغن کرچک به رشد سریع ابروهای شما کمک می کند؟

خوب، حاوی اسید ریسینولئیک است، یک ترکیب شیمیایی ثابت شده که به تحریک رشد مو کمک می کند. بنابراین در جایی که سایر روش های خانگی رشد ابرو، مانند وازلین، ممکن است به تقویت موهای موجود شما کمک کند، روغن کرچک به رشد موهای جدید کمک می کند.

برای استفاده از روغن کرچک برای رشد سریعتر ابروهای خود، ابتدا اطمینان حاصل کنید که روغن کرچک حاوی اسید ریسینولئیک است (این روغن در 90 درصد روغن‌های کرچک یافت می‌شود، اما ایمن تر از ابروهای نازک است).