چگونه بهترین پزشک متخصص زیبایی برای لیفت صورت پیدا کنیم

لیفت ابرو بوکال فت

این عمل‌های لیفت صورت معمولاً در مطب تحت آرام‌بخشی خفیف ناشی از داروهای خوراکی و با بی‌حسی موضعی انجام می‌شوند. روش لیفتینگ اغلب همراه با لیپوساکشن گردن یا سفت کردن مستقیم عضلات گردن انجام می شود که به آن پلاتیسما پلاستی یا لیفت گردن می گویند. این روش از استحکام و انعطاف بافت SMAS بهره می‌برد که بخیه‌ها را نگه می‌دارد و در هنگام سفت شدن بخیه‌ها امکان بلند کردن و تغییر شکل را می‌دهد، مانند روش لیفت با نخ. معمولاً مقداری پیشروی پوست به سمت بالا و عقب وجود دارد که باعث می شود برخی از پوست های زائد نیز برداشته شوند.

برای بیماران مهم است که بدانند این یک عمل جراحی واقعی است و نتایجی را ارائه می دهد که فقط با یک عمل می توان به دست آورد. تکنیک هایی مانند نور درمانی، لیزر و درمان های فرکانس رادیویی جای خود را دارند، اما نمی توانند به اندازه جراحی لیفت صورت سودمند باشند. جراحی لیفت صورت بسته به نیاز بیمار و تکنیک هایی که استفاده می شود معمولاً چهار ساعت طول می کشد. اگر اقدامات اضافی مانند جراحی پلک یا پیوند چربی در همان جلسه تکمیل شود، طول کل فرآیند طولانی تر خواهد بود.

متخصص زیبایی برای لیفت صورت

ریکاوری بعد از جراحی لیفت صورت چگونه است؟

بیماران دکتر معمولاً مدت کوتاهی پس از عمل به خانه می‌روند، جایی که به احتمال زیاد استراحت و توجه خوبی دارند. دکتر به بیماران توصیه می کند که قبل از جراحی یک منطقه بهبودی را با تمام چیزهایی که نیاز دارند ایجاد کنند. بالا نگه داشتن سر و استفاده از یخ در فواصل زمانی مناسب کلیدی است. اکثر بیماران دریافتند که داشتن یک دوست یا یکی از اعضای خانواده نزدیک برای کمک در چند روز اول بسیار مفید است. اکثر بیماران بعد از عمل درد کمی را گزارش می‌کنند و اغلب در عرض یک یا دو روز فقط از داروهای مسکن بدون نسخه استفاده می‌کنند.

پس از جراحی لیفت صورت، بیماران ممکن است درجات مختلفی از تورم، ناراحتی و کبودی را تجربه کنند. برای کمک به کاهش این اثرات، مهم است که هر دستورالعمل بعد از عمل را به دقت دنبال کنید. وسعت عمل احتمالاً طول و ماهیت بهبودی را تعیین می کند. بخیه ها در حدود 5 روز بیرون می آیند و کبودی می تواند از چند روز تا دو هفته طول بکشد. اکثر بیماران می توانند در عرض چند روز فعالیت های معمول خود را منهای فعالیت بدنی شدید از سر بگیرند. دکتر مطمئن می شود که تماس بیماران پس از انجام عمل برای هر گونه سوال یا مشکلی که ممکن است رخ دهد بسیار آسان است.

درمان هایی برای حفظ نتایج لیفت صورت

پیری بر اساس ژنتیک و عادات سبک زندگی شما ادامه خواهد داشت، اما بیماران لیفت صورت همیشه جوان‌تر و سرحال‌تر از آنچه که بدون جراحی هستند به نظر می‌رسند. پس از بهبودی کامل از لیفت صورت، طیف وسیعی از درمان‌های غیرجراحی وجود دارد که می‌تواند نتایج جراحی را طولانی‌تر یا افزایش دهد و به رفع علائم خفیف پیری مانند کاهش حجم، آسیب‌های ناشی از نور خورشید و چین و چروک کمک کند. این درمان ها ممکن است شامل موارد زیر باشد:

لایه برداری پوست با لیزر

برای تغییر کامل رنگ و بافت پوست طراحی شده است، لایه برداری پوست با لیزر می تواند به شما در کاهش لکه های ناشی از نور خورشید، منافذ بزرگ، چین و چروک ها و سایر انواع آسیب ها کمک کند تا چهره ای سالم تر نشان دهد.

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ با فرکانس رادیویی، که اغلب به عنوان موثرترین روش میکرونیدلینگ در نظر گرفته می شود، رشد پوست جدیدتر، نرم تر و سالم تر را تقویت می کند و در عین حال به سفت شدن هرگونه شلی یا شلی کمک می کند.

جای زخم های لیفت صورت من چگونه خواهد بود؟

تجربه و تخصص دکتر در جراحی لیفت صورت، همراه با تکنیک های کمتر تهاجمی که او اغلب استفاده می کند، او را قادر می سازد تا جای زخم قابل مشاهده را به حداقل برساند. اکثر بیماران دکتر متوجه می شوند که جای زخم مشکلی نیست، زیرا برش های آنها به خوبی در خط مو و سایر مناطقی که به راحتی پنهان می شوند / استتار می شوند، قرار گرفته است. در ابتدا برش ها ممکن است قرمزتر و برجسته تر به نظر برسند، اما با بهبود بیشتر و بلوغ بافت اسکار، رنگ آنها به طور کلی محو می شود و بافت صاف می شود.

اگر بعد از جراحی به درستی از برش های خود مراقبت کنید، آنتی بیوتیک های خود را طبق توصیه مصرف کنید و در تمام جلسات بعدی شرکت کنید، احتمال عفونت را تا حد زیادی کاهش می دهید، که عارضه ای است که می تواند منجر به زخم های برجسته تر شود. کسانی که نگران جای زخم پس از جراحی هستند می توانند از دکتر عکسی از نتایج بیماران لیفت صورت خود بخواهند تا ببینند برش های آنها چقدر خوب شده است.

بهترین پزشک متخصص زیبایی

هزینه لیفت صورت چقدر است؟

به طور کلی، هزینه لیفت صورت با اسکار کوتاه با پلاتیسما پلاستی (لیفت گردن) در مطب ها هزینه نسبتا بالایی دارد. هر جراحی لیفت صورت برای ایجاد نتایج مطلوب برای هر بیمار بر اساس نیازها، نگرانی ها و اهداف منحصر به فرد برنامه ریزی شده است. این رویکرد سفارشی به این معنی است که هر جراحی متفاوت است و قیمت ها می تواند متفاوت باشد، شرکت در مشاوره با دکتر برای اطلاع از هزینه لیفت صورت شما مهم است. عوامل زیادی می توانند بر قیمت لیفت صورت شما تاثیر بگذارند، از جمله:

  • تکنیک لیفت صورت توصیه شده
  • پیچیدگی رویه کلی
  • روش ها و تکنیک های اضافی (مانند لیپوساکشن گردن یا جراحی پلک)

پس از مشاوره با دکتر، شما این فرصت را خواهید داشت که تخمین قیمت طرح جراحی را که او توصیه میکند، بررسی کنید. همچنین می‌توانید در مورد انواع پرداختی که می‌پذیرد (از جمله کارت‌های اعتباری اصلی) و گزینه‌های تامین مالی جراحی پلاستیک که ارائه می‌دهیم، راه‌های زیادی را برای متقاضیان تایید شده برای مقرون‌به‌صرفه‌تر و راحت‌تر کردن هزینه‌های روش‌های انتخابی ارائه می‌دهد.