رینوپلاستی غیر جراحی ، یک عمل زیبایی است که در آن از فیلر بینی برای تغییر موقت شکل بینی استفاده می شود. نتایج این روش ، معمولا تا شش ماه دوام دارند. در مقایسه با رینوپلاستی سنتی ، فیلر بینی محدودیت هایی دارد. به عنوان مثال با رینوپلاستی غیر جراحی ، بینی شما را نمی توان کوچکتر کرد و نتایج فقط تا شش ماه باقی می ماند. اما فیلر بینی می تواند به طور موقت برآمدگی ها را صاف کرده و ویژگی های خاصی را اصلاح کند. رینوپلاستی فیلر بینی ، در صورتی که بخواهید به بینی خود حجم دهید مناسب می باشد. با ظهور فیلرهای تزریقی و استفاده از آنها در عمل های زیبایی بینی ، دیگر نیازی به نگرانی از بابت فرم‌ بینی و مسائل این چنینی نخواهید داشت ؛ چرا که چهره شما در کمتر از ۱۵ دقیقه تغییر می کند. با استفاده از فیلر های اسید هیالورونیک که برای لب‌ ها و گونه‌ ها استفاده می‌ شود ؛ پزشک می‌ تواند منحنی‌ ها ، برجستگی‌ ها و توده‌ ها را اصلاح کند و بینی شما را کوچک‌ تر نشان دهد (حتی اگر از نظر عملی بزرگ‌ تر شود).

در حال تزریق فیلر بینی

تزریق ژل بینی چیست

این روش ، یک جایگزین برای افرادی است که نمی خواهند تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گیرند. تزریق ژل بینی چیست ؟ تزریق ها بسته به نوع انتخابی شما ، از سه ماه تا دو سال دوام می آورند. مردم اغلب موقت بودن این روش را دوست ندارند ؛ اما عارضه کمتر و عدم خونریزی و آثار زخم ، چیزی است که هر کسی به دنبال آن می باشد. فیلر بینی ، یک راه‌ حل غیر جراحی برای کمک به کوچک‌ تر و باریک‌ تر نشان دادن بینی یا اصلاح برآمدگی روی بینی می باشد. با استفاده از تزریق اسید هیالورونیک در نقاط استراتژیک ، می‌ توان پل بینی را باریک کرده ، اندازه سوراخ بینی را کاهش داده و شکل کلی بینی را برای ظاهری دلپذیر و بدون نیاز به جراحی تغییر داد. چهره افراد ، با نحوه انعکاس نور از سطح پوست درک می شود. هنگامی که این عمل توسط یک پزشک بسیار ماهر انجام شود ، فیلر را می توان به آرامی روی پل بینی قرار داد و مناطقی را که نور بیشتر از آن منعکس می شود را ردیابی کرد. فیلر بینی ، می تواند به خوبی پل بینی را باریک کرده و ظاهری کوچکتر ایجاد کند.

تفاوت فیلر بینی و جراحی بینی

با استفاده از فیلر در اطراف نوک بینی ، می‌ توان آن را نازک‌ تر و ظریف‌ تر نشان داد و با تزریق بوتاکس به داخل بینی ( از کار افتادن ماهیچه‌ ای که دائماً بینی را به سمت پایین می‌ کشد) ، نوک بینی را بلندتر کرد. تفاوت فیلر بینی و جراحی بینی چیست ؟ فیلر بینی ، برای بیمارانی مناسب است که نوک بینی آویزان شده یا برآمدگی (معروف به قوز بینی) آنها را آزار می‌ دهد. قرار دادن استراتژیک فیلر در رینوپلاستی غیر جراحی ، می‌ تواند نوک بینی را بهبود بخشیده ، نوک آن را بلند کرده و با اصلاح برآمدگی ، نمای جانبی آن را صاف تر کند. اگر به دنبال تغییرات چشمگیر در شکل بینی خود هستید ، بهتر است به جای فیلر بینی از جراحی بینی سنتی استفاده کنید. فیلر بینی ، به شما امکان می دهد تا از بیهوشی عمومی خودداری کرده و بهبودی سریعی داشته باشید. پس از انجام این روش ، می توانید در همان روز یا روز بعد به سر کار و فعالیت های معمول خود بازگردید. نتایج دائمی نیستند ؛ بنابراین اگر از ظاهر آن راضی نیستید ، قابلیت بازگشت دارید. هزینه فیلر بینی بسیار کمتر از جراحی بینی سنتی است.

تزریق فیلر بینی مناسب چه کسانی است

اگر بینی افراد خیلی بزرگ باشد ، انجام این عمل شدنی و موثر نخواهد بود ، همچنین اگر برآمدگی خیلی بزرگ یا خیلی شدید بوده و یا اگر بینی شکسته شده باشد ؛ این عمل را نمی توان انجام داد. در موارد خاصی که بافت اسکار باعث گشاد شدن بینی می شود ، تزریق استروئیدها می تواند به کوچک شدن آن کمک کند. بسیاری از مردم احساس می کنند بینی هایشان خیلی بزرگ ، خیلی کوچک ، کج یا ناهموار است. چیزی که آنها نمی دانند ، این است که بینی بدشکل را می توان به سادگی و به سرعت بدون جراحی و با کمک فیلر بینی درمان کرد. تصور غلط رایج در مورد فیلر بینی ، این است که می توانند صورت و بینی شما را بزرگتر نشان دهند ؛ با این حال ، این به هیچ وجه درست نیست. این روش ، می تواند برعکس عمل کند. با تزریق فیلر به بینی شما ، می توان شکل بینی را برای بهتر شدن تغییر داد. بنابراین در پاسخ به این سوال که تزریق فیلر بینی مناسب چه کسانی است ؛ باید گفت برای کسانی که به دنبال یک راه حل بدون خونریزی و درد طولانی مدت هستند ، مناسب می‌ باشد.

انواع فیلر بینی

می توان با قرار دادن فیلر بینی در نقاط استراتژیک ، شکل بینی را متعادل کرده و عدم تقارن را اصلاح کرد. قسمت پایین بینی اغلب به دلیل برجستگی ، فرورفتگی یا عدم تقارن مورد عمل قرار می گیرد. اما زمانی که توسط یک پزشک مجرب ویزیت شود ، می‌ توان آن‌ را با فیلر بینی تغییر شکل داد و خوش حالت کرد. علاوه بر این ، اندازه سوراخ بینی را می توان با تزریق فیلر بینی در گوشه های آن کاهش داد. انواع فیلر بینی را می توان بر اساس طبیعی و مصنوعی بودن ماده استفاده شده تقسیم بندی کرد. در صورتی که از ژل و فیلر هیالورونیک اسید استفاده نمایید ، می توان انتظار یک‌ عمل ایمن تر (به دلیل طبیعی بودن) را داشت. اما سرعت جذب این ماده   بیشتر بوده و نیاز به تمدید مجدد دارد. در این روش ، از فیلر پوستی برای تغییر شکل بینی استفاده می شود. یک ماده تزریقی ژل مانند (معمولا اسید هیالورونیک) در زیر پوست شما در مناطقی که می خواهید خطوط یا حجم بیشتری ایجاد کنید ، وارد می شود. گاهی اوقات از بوتاکس منبع معتبر نیز استفاده می شود.

کاربرد تزریق ژل بینی

آیا کاربرد تزریق ژل بینی را می دانید ؟ با کمک این روش ، می توانید نوک بینی خود را تقویت کرده ، توده ها یا برجستگی ها را صاف کرده ، برآمدگی روی پل بینی خود را استتار کرده و بینی کج و بد فرم را اصلاح کنید. فیلر بینی ، روشی عالی برای ایجاد تغییرات جزئی در بینی می‌ باشد ؛ با این حال ، اگر به دنبال تغییرات چشمگیر و طولانی مدت هستید ، ممکن است برای جراحی بینی سنتی مناسب تر باشید. آیا رینوپلاستی غیر جراحی بینی شما را بزرگتر می کند ؟ فیلر بینی ، می تواند به بینی شما حجم دهد ؛ اما نمی تواند آن را کوچکتر کند. بسیاری از مردم نگران این هستند که پرکننده های پوستی بینی آنها را به طور غیر طبیعی بزرگ نشان دهد. اما وقتی به درستی انجام شود ، می‌ تواند بینی شما را متعادل‌ تر و متناسب‌ تر با بقیه اجزای صورت نشان دهد. آیا فیلر بینی می تواند بینی شما را باریک کند ؟ خیر. همانطور که گفته شد ، رینوپلاستی غیر جراحی نمی تواند بینی شما را کوچکتر یا باریکتر کند. اما در بسیاری از موارد ، می تواند برآمدگی ها را صاف کند و بینی شما را متقارن تر نشان دهد.

مزایای فیلر بینی

با افزایش سن مردان و زنان ، بینی شروع به پایین آمدن می کند. این را می توان با تزریق فیلر در پایه بینی درمان کرد تا باعث بلند شدن آن شود. مسلماً ، روش فیلر بینی ممکن است کمی ناراحت کننده بوده و باعث آبریزش چشم شود ؛ اما همچنین می تواند بدون بالا بردن بیش از حد بینی ، جذاب به نظر برسد. به عکس قبل و بعد از فیلر بینی نگاه کنید تا نتیجه شگفت انگیزی که پزشک به دست آورده است را ببینید. عمل فیلر بینی ، یک درمان هنری و فنی است که نیاز به یک تیم حرفه ای و پزشک مجرب دارد ؛ مانند آنچه در کلینیک های سراسر کشور مشاهده می کنید. شما به فردی نیاز دارید که بداند چگونه فیلرهای بینی را در قسمت های استراتژیک به درستی اعمال کند. در صورت استفاده صحیح ، این تکنیک های هوشمندانه را می توان برای باریک کردن ، تغییر شکل دادن و کوچک کردن ماهرانه قاعده بینی اعمال کرد. مزایای فیلر بینی نسبت به عمل های جراحی طولانی مدت و پر ریسک ، بسیار بیشتر می‌ باشد. عدم خونریزی و نیاز به مرخصی های طولانی مدت ، یکی از مهمترین مزایای انجام این عمل می باشد.

مدت زمان انجام عمل بینی بدون جراحی

هنگامی که این روش به صورت هنرمندانه توسط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی دارای مجوز و با تجربه انجام شود ، نتایج چشمگیری را به همراه دارد که تا شش ماه به طول می انجامد. در طی درمان فیلر بینی ، پزشک ممکن است از یک بی حس کننده موضعی برای بی حس کردن پوست شما استفاده کند. در مرحله بعد ، آن ها فیلر پوستی را به نواحی خاصی روی بینی شما تزریق می کنند تا به نتایج دلخواه برسند. در برخی موارد ، ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ، ممکن است به جای آن از تزریق سم بوتولینوم استفاده کند. ممکن است در طول این فرآیند ، کمی احساس فشار. کل مدت زمان انجام عمل بینی بدون جراحی ، معمولاً 45 دقیقه یا کمتر طول می کشد. مزایای جراحی بینی غیر جراحی چیست ؟ بارزترین مزیت فیلر بینی ، این است که بسیاری از افراد می توانند بدون جراحی پلاستیک به نتایج دلخواه برسند. البته مزایای دیگری نیز وجود دارد و درمان مورد نظر ، کمتر از یک ساعت طول می کشد. تنها با کمتر از یک‌ ساعت عمل ، می توانید به فرم دلخواه بینی خود دست پیدا کنید.

مدت زمان ماندگاری تزریق ژل بینی

مدت زمان ماندگاری تزریق ژل بینی چه میزان است ؟ در بیشتر موارد ، عمل بینی بدون جراحی حدود شش ماه طول می کشد. بسته به نوع فیلر بینی مورد استفاده ، نتایج ممکن است کمی طولانی تر بماند. اگر خواهان تغییر ظریف در ظاهر خود هستید و نیازی به بهبود عملکرد بینی خود ندارید ؛ ممکن است جراحی بینی بدون جراحی برای شما مناسب باشد. با این حال ، اگر می خواهید بینی خود را کوچکتر کرده یا اگر می خواهید تغییرات عمده ای در ساختار بینی خود ایجاد کنید ؛ ممکن است برای جراحی بینی سنتی مناسب تر باشید. ماده فیلر ، در جایی که در لایه های عمیق تر پوست شما تزریق می شود ته نشین می شود و شکل خود را حفظ می کند. این روش ،  می تواند ظاهر بینی را از 4 ماه تا 3 سال ؛ بسته به پوست شما ، نتایج مورد نظر و ماده مورد استفاده ، تغییر دهد. مطمئناً رفتن زیر سوزن نسبت به زیر چاقو برای عمل بینی خطر کمتری دارد ، اما تغییر شکل بینی هرگز بدون خطر نیست. در این مقاله به هزینه ، روش ها ، بهبودی ، مزایا و معایب فیلر بینی خواهیم پرداخت.

مزیت‌ های تزریق ژل به بینی

یکی از مهمترین مزیت‌ های تزریق ژل به بینی ، این است که هیچ زمان توقفی لازم نیست و نتایج فوری هستند. تغییرات این عمل برگشت پذیر می باشد. هیچ برش یا جای زخمی وجود ندارد. به طور کلی ، هر روشی با خطراتی همراه است. اما از آنجایی که بینی شما حاوی عروق بسیار (پر از رگ های خونی) و نزدیک به چشم است ؛ فیلر بینی نسبت به سایر روش های جراحی پوستی ، فنی تر و پیچیده تر است. این روش ، باید توسط یک متخصص مجاز مانند جراح پلاستیک انجام شود تا از عوارض احتمالی مانند ؛ تب ، تاری دید ، افزایش قرمزی یا تورم جلوگیری شود. بعد از عمل فیلر بینی ، نیازی به استراحت نیست. شما باید بتوانید بلافاصله فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید. ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ، دستورالعمل های خاصی را برای مدیریت هرگونه عوارض جانبی به شما ارائه می دهد. اما اگر می‌ خواهید بینی‌ تان کوچک‌ تر به نظر برسد یا اگر به دنبال صاف کردن برآمدگی‌ های برجسته‌ تر هستید ؛ فیلر بینی نمی‌ تواند نتایج دلخواه را به شما بدهد.

فیلر بینی استخوانی

رینوپلاستی غیر جراحی (فیلر بینی استخوانی) ، یک نوع عمل زیبایی است که بیمه آن را پوشش نمی دهد. هزینه ها بسته به نوع فیلری که انتخاب می کنید ، ارائه دهنده ای که انتخاب می کنید و تعداد تزریقی که نیاز دارید متفاوت است. شما باید پس از انجام مشاوره ، یک تفکیک هزینه دقیق از ارائه دهنده خود دریافت کنید تا بدانید چه انتظاری دارید. به طور کلی اگر به دنبال تغییر چشمگیر و دائمی در ظاهر خود هستید ، این روش ممکن است برای شما ناامید کننده باشد. عوارض جانبی مانند کبودی و تورم وجود دارد. این احتمال وجود دارد که یک سوزن نادرست ، منجر به خونریزی قابل مشاهده در زیر پوست شما یا آسیب به بینایی شما شود. این عمل ، یک روش نسبتاً جدید است ؛ بنابراین عوارض جانبی طولانی مدت هنوز به خوبی مورد مطالعه قرار نگرفته است. بیمه هیچ یک از هزینه ها را پوشش نمی دهد. در افرادی که بینی های استخوانی دارند ، تزریق ژل می‌ تواند به فرم دهی و بهتر شدن ظاهر بینی کمک کند. توصیه می کنیم که قبل از انجام این عمل ، حتما با پزشک و جراح مربوطه مشورت کرده و بهترین راه را انتخاب نمایید.

فیلر بینی گوشتی

یک استراتژی از لحاظ ترتیبی وجود دارد که با چه قسمتی از بینی شروع شود و با چه قسمتی به پایان برسد. نتایج معمولاً آنی هستند ؛ اما به بیماران توصیه می کنیم که چند روز صبر کنند تا ورم خفیف برطرف شود. فیلر بینی گوشتی ، روشی است که برای فرم دهی به بینی های توپر و گوشتی استفاده می شود. نتیجه بخش و موثر بودن تمامی این روش ها، بستگی به فرم بینی ، ماده استفاده شده و تجربه جراح دارد. ما اکنون گزینه های بیشتری برای انجام روش های غیرجراحی داریم. غیر جراحی بودن به معنای خطر کمتر ، توقف کمتر و عوارض جانبی کمتر است. ما می توانیم خیلی از کارها را فقط در پنج دقیقه و بدون درد انجام دهیم. با این حال ، بعد از عمل فیلر بینی ، یک ماه یا بیشتر طول می کشد تا بهبودی حاصل شود و نتایج همیشه عالی نیستند. هنگام انتخاب بین جراحی یا غیر جراحی رینوپلاستی چه چیز دیگری را باید در نظر گرفت ؟ فیلر ها را می توان در اطراف هر قسمت از بینی تزریق کرد تا شکل آن را تغییر دهد. این روش ، به خوبی کار می کند. اگر برآمدگی خفیف روی پل بینی خود دارید ، این روش می تواند آن را استتار کرده و کانتور نیمرخ بینی شما را صاف کند.

فیلر بینی در کلینیک گونه

مراحل فیلر بینی

مراحل فیلر بینی ، به شرح زیر می‌ باشد ؛ ابتدا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما با شما ملاقات خواهد کرد تا در مورد اهداف زیبایی شما صحبت کند. آنها از شما می پرسند که قصد دارید چه چیزی را در مورد بینی خود تغییر دهید. آنها همچنین ممکن است برای کمک به برنامه درمانی ، از بینی شما عکس بگیرند. برخی از افراد ، کاندیدای جراحی بینی غیر جراحی نیستند. اما ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما می تواند با شما صحبت کند تا گزینه درمانی مناسب شما را بیابد. در روش فیلر بینی غیر جراحی ، از فیلر های پوستی برای تغییر شکل بینی استفاده می شود. فیلرهای پوستی حاوی یک ماده ژل مانند (معمولاً اسید هیالورونیک) هستند که وقتی درست به زیر پوست شما تزریق می شوند ، حجم می دهند. به دنبال عمل فینی بینی ، اکثر افراد عوارض جانبی جزئی مانند قرمزی و حساسیت در ناحیه درمان را تجربه می کنند. این علائم ، معمولا فقط یک یا دو روز طول می کشد. عوارض جانبی اضافی ممکن است شامل موارد زیر باشد ؛ تورم ، کبودی و حالت تهوع.

هزینه تزریق فیلر بینی

اگر می خواهید شکل بینی خود را بدون عمل جراحی بهتر کنید ، فیلر بینی ممکن است گزینه مناسبی برای شما باشد. با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود در مورد مزایا و معایب این درمان صحبت کنید و دریابید که آیا برای شرایط شما مناسب است یا خیر. هزینه تزریق فیلر بینی ، بسته به سابقه جراح ، نوع ماده فیلری که استفاده می شود و فرم بینی و نوع عمل شما متفاوت خواهد بود. این عمل ، به خصوص در مقایسه با رینوپلاستی جراحی نسبتاً ساده است. پس از یک جلسه مشاوره که در آن نتایج مورد نظر خود را مورد بحث قرار می دهید ؛ پزشک از شما می خواهد در حالی که صورت خود را به سمت بالا خم کرده اید دراز بکشید. ممکن است یک بی حس کننده موضعی روی بینی و ناحیه اطراف آن اعمال کند تا احساس درد نکنید. پس از اثر بی حسی ، پزشک فیلر را به ناحیه اطراف بینی و شاید خود پل بینی شما تزریق کند.  در صورتی که بینی شما از نوع استخوانی و یا گوشتی باشد ، ممکن است هزینه متفاوتی را بپردازید. در هر صورت ، همه چیز بستگی به نظر پزشک و سختی کاری دارد که قرار است انجام دهد.

فیلر بینی در کلینیک گونه

ماندگاری و نتایج تزریق ژل بینی

فیلر بینی در واقع یک عمل غیر جراحی پوستی است که شکل بینی شما را تا 6 ماه تغییر می دهد. این روش ، برای افرادی که به دنبال صاف کردن برجستگی‌ های بینی خود هستند ، انجام عمل فیلر بینی توصیه می شود. بینی ما با افزایش سن تغییر می کند و حجم خود را از دست می دهد. تکیه گاه ساختاری نوک بینی کاهش یافته و باعث افتادگی نوک بینی می شود. خطوط اخم و چین‌ خوردگی ، می‌ تواند باعث شود که خط صاف بین بینی و ابرو تحت تاثیر قرار گیرد. فیلر پوستی ، می تواند پیری ساختاری بینی را درمان کرده و زیبایی بینی برخی از افرادی که با بینی‌ های بزرگ به دنیا می‌ آیند را به آنها بازگرداند. ماندگاری و نتایج تزریق ژل بینی ، ممکن است از ۶ ماه الی ۴ سال به طول انجامد. این عمل ، فقط برای برجستگی بینی نیست. کاندیدای ایده آل برای فیلر بینی ، فردی است که برآمدگی مشخصی روی پل بینی خود داشته باشد. با پر کردن ناحیه اطراف برآمدگی ، می توانید شکل بینی کاملا صاف را ایجاد کنید. با کمک این روش ، می‌ توانید افتادگی (فیلر به بلند کردن آن کمک می‌ کند) و بینی‌ های نوک تیز (فیلر زوایای تیز را اصلاح می‌ کند) را نیز اصلاح کنید.

عوارض جانبی تزریق ژل بینی

تمام تزریقات با خطراتی همراه است ؛ تورم ، کبودی ، خونریزی ، سه عامل و عارضه شایع در هنگام تزریق انواع مواد می‌ باشد. اما بینی ، یک ناحیه خاص و حساس از صورت است. بینی در رتبه‌ بندی خطرناک‌ ترین قسمت های صورت قرار گرفته و نیاز به یک عمل حرفه و بی نقص دارد. به این دلیل که خون رسانی به بینی بسیار ضعیف است ؛ به خصوص در بینی هایی که قبلاً تحت عمل جراحی قرار گرفته اند. اگر یک واحد فیلر کامل را در نوک بینی یا سوراخ بینی قرار دهید ، می‌ تواند جریان خون به پوست را قطع کند. با پزشک خود در مورد تجربه آنها در مورد جراحی بینی غیر جراحی صحبت کنید و مطمئن شوید که آنها تمام خطرات احتمالی را بیان می کنند. مهمترین عوارض جانبی تزریق ژل بینی ، کمی قرمزی و حساسیت در ناحیه تزریق در یک یا دو روز پس از عمل است. سایر عوارض جانبی احتمالی عبارتند از ؛ کبودی در محل تزریق ، ورم ، حرکت فیلر ؛ به این معنی که ماده تزریقی به نواحی دیگر بینی یا ناحیه زیر چشم شما مهاجرت کرده و ظاهری «مواج» یا «بیش از حد پر» ایجاد می کند.

چه کسانی نباید از تزریق ژل بینی استفاده کنند ؟

بینی یک ناحیه حساس بوده و پر از رگ های خونی است و نزدیک چشم شماست. به همین دلیل است که فیلر بینی ، تا حدودی پیچیده‌ تر از سایر روش‌ های تزریقی است. قبل از انجام این عمل ، بیمار مورد ارزیابی قرار می گیرد و پزشک در مورد آناتومی بیمار و چگونگی بهبود آن با بیمار بحث می کند. زاویه نازوفرونتال ، در زیبایی بسیار مهم است و با تزریق فیلر بینی قابل بهبود می باشد. برآمدگی هر ناحیه از بینی و نوک آن ، قابل بهبود است. چه کسانی نباید از تزریق ژل بینی استفاده کنند ؟ افرادی که بینی آنها دچار شکستگی شده و یا بیش از حد بزرگ می باشد ، گزینه مناسبی برای انجام این عمل نمی باشند. به طور مشابه ، افرادی که مشکلات روانی شدید دیگری مانند افسردگی دارند ، کاندیدای خوبی نیستند. افرادی که در میانه بحران هایی مانند طلاق یا مرگ اخیر یکی از عزیزان قرار دارند ، کاندیدای خوبی نیستند. جراحان پلاستیک ، ترجیح می دهند با افرادی کار کنند که حداقل ریسک را برای انجام این عمل دارند.

توصیه های قبل از تزریق ژل به بینی

پزشک ، باید توصیه های قبل از تزریق ژل به بینی را در مورد اقدامات قبل از انجام فیلر بینی به شما ارائه دهد. پیشنهادات زیر دستورالعمل های کلی هستند ؛ یک هفته قبل ، از عمل از مصرف آسپرین ، داروهای ضد التهابی (مانند ایبوپروفن) ، مکمل های ویتامین E و سایر مکمل های رقیق کننده خون خودداری کنید. اگر از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنید ، مطمئن شوید که پزشکتان آن را می داند. برای کاهش خطر کبودی از سطح ویتامین K خود آگاه باشید. برای تقویت ویتامین K در هفته های قبل از عمل ، مقدار زیادی سبزیجات سبز رنگ مصرف کنید. قبل از عمل ، مقدار زیادی آب بنوشید و یک وعده غذایی بخورید. پرخوری نکنید ؛ زیرا ممکن است در حین یا بعد از ملاقات احساس تهوع داشته باشید ، اما مطمئن شوید که چیزی حاوی نشاسته و پروتئین خورده اید.

توصیه های بعد از تزریق ژل به بینی

به عنوان توصیه های بعد از تزریق ژل به بینی ؛ ممکن است درد ، تورم و قرمزی در محل تزریق خود مشاهده کنید. ظرف یک یا دو ساعت ، تزریق باید شروع به ته نشین شدن کند. قرمزی باید شروع به فروکش کردن کند و شما می توانید نتایج مورد نظر خود را بهتر ببینید. یک کیسه یخ همراه داشته باشید تا بعد از قرار ملاقات از آن استفاده کنید. از پزشک خود بپرسید که آیا استفاده از آن برای به حداقل رساندن قرمزی و التهاب مشکلی دارد یا خیر. نتایج باید در عرض یک یا دو هفته کاملاً قابل مشاهده باشد. قرمزی یا کبودی باید تا آن زمان کاملاً فروکش کند. شما می توانید در همان روز به سر کار و فعالیت های عادی خود بازگردید. بیشتر مواد فیلر ، ظرف 6 ماه در لایه پوست شما حل می شوند. برخی از این فیلر ها.  تا 3 سال دوام خواهند داشت. مهم نیست که چه اتفاقی می افتد ، نتایج یک این عمل دائمی نیست. اگر اخیراً جراحی بینی انجام داده‌ اید ، در صورت بروز موارد زیر فوراً با پزشک خود تماس بگیرید ؛ تاری دید ، تب ، یک واکنش آلرژیک مانند کهیر ، قرمزی یا تورم که پس از سه روز بدتر می شود.

فیلر بینی بهتر است یا نخ

اما فیلر بینی بهتر است یا نخ ؟ کبودی در تعداد قابل توجهی از عمل های فیلر بینی رخ می دهد. ممکن است در ناحیه تزریق ، تورم ایجاد شود که بدترین آن تقریباً 48 ساعت طول می کشد ؛ اما ممکن است مقدار کمی تورم تا 4 هفته نیز باقی بماند. گاهی اوقات یک طرف بهتر از طرف دیگر درمان می شود ؛ این بیشتر به این دلیل است که بینی بیمار از ابتدا نامتقارن بوده است. گاهی اوقات به این دلیل است که یک طرف می تواند راحت تر از طرف دیگر بلند شود. عفونت یک عارضه بسیار نادر بوده ؛ اما زمانی که سوزن وارد پوست می شود ، امکان پذیر است. متاسفانه بینی نسبت به سایر نواحی صورت مانند گونه ها و چانه ، بیشتر مستعد عدم تقارن می باشد. اما استفاده از نخ لیفت صورت ، ممکن است عوارض کمتری را شامل شود. اما در هر صورت ، تمامی عمل های زیبایی ، عوارض مشترکی مانند درد ، کبودی و خونریزی را دارند. اثر فیلر بینی بلافاصله آشکار خواهد شد.

آیا فیلر بینی درد دارد

ممکن است حتی تا 4 هفته بعد از عمل مقدار کمی تورم وجود داشته باشد. گاهی اوقات عدم تقارن رخ می دهد ؛ زیرا یک طرف متورم یا کبود شده است. آیا فیلر بینی درد دارد ؟ این عمل نیز مانند دیگر عمل ها ، ممکن است مقداری درد را پس از خنثی شدن اثر بی حسی تجربه کنیم. اما مطمئنا ، به اندازه ای نخواهد بود که آزاردهنده و غیر قابل تحمل باشد. حتی ممکن است کبودی ، قرمزی و تورم وجود داشته باشد. بیشتر تورم ناشی از فیلر پوستی ، 2 تا 3 روز پس از عمل برطرف می شود. درمان چقدر طول خواهد کشید ؟ پاسخ به این سوال ، بسیار فردی است و بستگی به آناتومی بیمار ، متابولیسم ، دوز ، محل قرارگیری و غیره دارد. اگر بیمار در یک ماهگی از نتایج راضی نبود (یعنی برای به دست آوردن نتایج مورد نظر خود نیاز به فیلر پوستی بیشتری است) ، باید هر 1 تا 3 ماه یک بار تا زمانی که ظاهر مورد نظر به دست آید ، فیلر پوستی بیشتری تزریق شود.

آیا فیلر بینی را کوچک می‌ کند

آیا فیلر بینی را کوچک می‌ کند ؟ پاسخ این است که بله اما همچنین خیر. از نظر فنی ، افزودن فیلر های پوستی به بینی ؛ حجم و اندازه را افزایش می دهد. با این حال ، اگر بیمار خواهان بینی کوچک تری باشد ، جراحی بینی بدون جراحی ممکن است دور از ذهن نباشد. هنگامی که فیلر بینی به طور ماهرانه تزریق شود ، می تواند توهم بینی کوچکتر را ایجاد کند. این روش می تواند شامل افزودن فیلر به نوک بینی برای ایجاد بینی سر بالا باشد. بسیاری از مردم نسبت به ظاهر بینی خود اعم از خیلی کوچک ، خیلی بزرگ ، کج یا ناهموار آگاه هستند. در دوران گذشته ، تنها راه حل افراد ، انجام عمل جراحی زیبایی بینی (یک روش پرهزینه و با عوارض قابل توجه) بود. با این حال ، به لطف پیشرفت های تکنولوژی غیر جراحی ، اکنون می توانید شکل بینی خود را با استفاده استراتژیک از مواد تزریقی زیبایی اصلاح کنید.

تزریق فیلر به بینی

چگونه فیلر بینی را از بین ببریم

چگونه فیلر بینی را از بین ببریم ؟ فیلر بینی را می توان با یک درمان تزریقی به نام هیالورونیداز یا هیالاز حذف کرد. این ماده ، به ناحیه تحت درمان با فیلرهای پوستی تزریق می شود. هیالاز به طور طبیعی مانند اسید هیالورونیک در بدن یافت می شود. این آنزیم ، اسید هیالورونیک را با شکستن پیوندهایی که مولکول های HA را در کنار هم نگه می دارد ، حل می کند. پس از شکسته شدن ، این مولکول ها به طور طبیعی توسط بدن جذب شده و هیچ اثر نامطلوبی نخواهد داشت. این عمل ، حدود 30 دقیقه طول می کشد. بلافاصله پس از درمان ، متوجه کاهش حجم ناحیه می‌ شوید. به بیماران توصیه می کنیم که 72 ساعت زمان بگذارند تا درمان اثر کامل داشته باشد.