لیفت صورت با آتیوا

مشکلات پوستی رایج در زنان معمولاً شامل افتادگی پوست، چین و چروک و خطوط ریز است. این یک تکنیک زیبایی شناختی است که از فرکانس رادیویی که به نام آتیوا نامیده می شود برای گرم کردن پوست به منظور تحریک تولید کلاژن پوستی، الاستین و اسید هیالورونیک برای کاهش ظاهر خطوط ریز چین و چروک و شل شدن پوست استفاده می کند. برای رساندن گرما به درم و زیر پوست – بافت غنی از چربی در زیر درم، دستگاه ها بسته به تعداد الکترودها، عمق نفوذ متفاوتی دارند. تک قطبی، دو قطبی یا تک قطبی. 

در حال حاضر فرکانس رادیویی خازنی تک قطبی استاندارد طلایی درمان هایی است که برای سفت کردن پوست به روشی غیر تهاجمی طراحی شده است. در طول درمان با آتیوا، جریان از الکترودهای یک دستگاه آتیوا به پوست می‌رود و بافت‌های زیر را گرم می‌کند تا تولید کلاژن و الاستین را تحریک کند. تا زمانی که این دمای هدف به دست آید، نتایج بالینی بهینه می شوند. 

فن آوری آتیوا چگونه کار می کند

اصطلاح فرکانس رادیویی (همچنین به عنوان امواج رادیویی شناخته می شود) ممکن است امواج مایکروویو یا رادیوهای ترانزیستوری را به ذهن متبادر کند، اما آنقدرها که به نظر می رسد پیچیده نیست. اساسا، آتیوا در پایین ترین انتهای طیف انرژی الکترومغناطیسی قرار دارد، به این معنی که عمق نفوذ نسبتا کمی دارد که برای بدن انسان ایمن است. این روش متفاوت از لیفت با نخ است.

آتیوا بافت پوست را تا زمانی که به دمای مطلوب 38-44 درجه سانتیگراد برسد گرم می کند. این امواج رادیویی را قادر می‌سازد تا به لایه‌های عمیق‌تر پوست نفوذ کنند، جایی که می‌توانند تولید الیاف کلاژن و الاستین را تحریک کنند. یکی از اولین درمان های غیر تهاجمی که وارد بازار شد، تاریخچه آتیوا به عنوان یک ابزار زیبایی شناختی به اوایل دهه 2000 باز می گردد، اگرچه مدت ها قبل از آن در پزشکی استفاده می شد. امروزه، به لطف تعدادی از دستگاه های دستی بسیار دقیق و مورد تایید بالینی که در بازار موجود است، درمان های آتیوا را می توان از راحتی در خانه انجام داد. بالا؟ نیازی به زمان انتظار، هزینه اضافی یا قرار ملاقات نیست.

فن آوری آتیوا چگونه کار می کند

با هر ابزار خانگی، می توانید دما، زمان قرار گرفتن در معرض و مناطق درمان را کنترل کنید. با دمای بهینه، دستگاه ها بسته به محدوده قطبی (در یک لحظه بیشتر در مورد آن) می توانند از عمق 1 تا 4 میلی متر به بافت نفوذ کنند. برای مزایای کاملا قابل مشاهده، آتیوا باید به طور منظم استفاده شود. فرآیند نوسازی کلاژن واقعاً بعد از چند هفته شروع می شود و در آن زمان است که باید شاهد پیشرفت های چشمگیری از نظر بافت، کشسانی، رنگ و ساختار پوست باشید.

علاوه بر این، آتیوا همچنین می‌تواند در نواحی بزرگ‌تری از بدن، مانند ران یا معده، برای تحریک آپوپتوز سلول‌های چربی – نوعی مرگ برنامه‌ریزی شده سلولی – استفاده شود. این باعث کاهش چربی، سلولیت و کانتورینگ صاف می شود. مانند هر درمان زیبایی، اثر فیزیولوژیکی کلی با توجه به نوع پوست، بافت تحت درمان، سطح انرژی مصرفی، مدت درمان و نوع فرکانس رادیویی اعمال شده متفاوت است. علاوه بر این، سفت کردن پوست با فرکانس رادیویی یک جایگزین برای لیفت صورت در افرادی است که نمی خواهند تحت عمل جراحی صورت قرار گیرند. نتایج بهینه را می توان در افراد بین 70-25 سال به دست آورد.

شلی پوست و شلی بیش از حد پوست می تواند باعث ایجاد چین و چروک و افتادگی پوست در صورت، گردن، شکم، بازوها و پاها شود. خلاص شدن از شر این مشکلات پوستی ناخواسته تا حد زیادی به افزایش اعتماد به نفس کمک می کند. سفت کردن پوست با فرکانس رادیویی با انتقال گرما به بافت زیر در، تحریک تولید کلاژن و انقباض فیبرها برای سفت شدن پوست آسیب دیده، نتایج موثری را ارائه می دهد. این یک راه حل ایمن و موثر در نظر گرفته می شود که نیازی به استراحت و مراقبت پوست پس از درمان ندارد. مهمتر از آن، برای به دست آوردن بهترین نتیجه ممکن و درجه ایمنی بالا، این روش باید در بیمارستان توسط متخصصان پوست با تجربه و آموزش دیده با پشتیبانی از فناوری پیشرفته انجام شود.

این روش شباهت بسیاری به روش آر اف فرکشنال دارد زیرا از یک نوع هستند. روش های دیگری نیز برای لیفت صورت و اطراف آن وجود دارد مانند بوکال فت که با توجه به نیاز شما می تواند انتخاب شود و انجام شود.