بهترین روش برای انجام لیفت صورت

عمل لیفت صورت چگونه انجام می شود؟

لیفت صورت را می توان با استفاده از تکنیک های مختلفی انجام داد. روش خاص لیفت با نخ به اندازه کاردستی که با آن اعمال می شود مهم نیست. بیشتر تکنیک ها جنبه های بسیاری را به اشتراک می گذارند و مقدار زیادی همپوشانی وجود دارد. به طور کلی می توان یک برش در امتداد خط مو یا اطراف گوش ایجاد کرد. پس از ایجاد برش، دکتر چربی و پوست اضافی را برمی دارد، پوست باقی مانده را تغییر می دهد و برش را می بندد. در اکثر موارد، جراحی لیفت صورت تحت بیهوشی عمومی به صورت سرپایی انجام می شود، اگرچه دکتر ترجیح می دهد بیماران لیفت صورت خود را یک شبه برای ایمنی و راحتی آنها نگه دارد.

مراقب جراحانی باشید که از لیفت صورت “با نام تجاری” استفاده می کنند. چندین گزینه در تکنیک های لیفت صورت وجود دارد، اما تعداد گزینه ها کم است و بهترین آنها جدید نیستند. سال هاست که توصیف شده اند. تغییرات اصلی در تکنیک های لیفت صورت در بخش بعدی توضیح داده شده است.

مطالب مرتبط :  لیپوماتیک غبغب چیست

 

ارائه ریتیدکتومی (لیفت صورت)

روش‌های لیفت با نخ می‌توانند چین و چروک‌های پیری را کاهش دهند، پوست را تقویت و سفت کنند و ظاهری جوان‌تر و جوان‌تر ایجاد کنند. بیماران لیفت با نخ صورت وقتی می بینند که چه چیزی می تواند توسط یک جراح زیبایی استثنایی انجام شود، شگفت زده می شوند. لیفت صورت، که از نظر پزشکی به عنوان ریتیدکتومی شناخته می شود، اصطلاح کلی است که برای هر عمل جراحی که پوست و سایر بافت های صورت و گردن را تغییر می دهد برای بهبود علائم پیری استفاده می شود. افراد برای بهبود علائم آشکار پیری در صورت و/یا گردن، لیفت صورت انجام می دهند. برخی از مشکلات خاصی که لیفت صورت اغلب برای رفع آنها استفاده می شود عبارتند از: 

 • افتادگی پوست
 • چین های عمیق پوست، چین و چروک ها
 • پوست شل یا اضافی
 • افتادگی گونه ها یا پاهای پا
 • غبغب
 • افتادگی یا افتادگی پلک ها
مطالب مرتبط :  توصیه های قبل از عمل پی آر کی

فواید

افراد برای اینکه جوان تر به نظر برسند لیفت صورت به همراه بوکال فت انجام می دهند و لیفت صورت می تواند عزت نفس و اعتماد به نفس شما را بهبود بخشد. تحقیقات نشان می دهد که اکثر افرادی که جراحی های زیبایی مانند لیفت صورت انجام می دهند، افزایش تصویر بدن و عزت نفس را تجربه می کنند.

 

خطرات

مانند همه روش ها، لیفت صورت خطرات خاصی را به همراه دارد. انجام لیفت صورت توسط یک جراح زیبایی ماهر و دارای مجوز هیئت مدیره می تواند خطر عوارض و عوارض جانبی را کاهش دهد. خطرات عمل لیفت صورت عبارتند از:

 • مسائل مربوط به بیهوشی
 • عفونت
 • هماتوم بعد از جراحی
 • تجمع مایع
 • آسیب عصبی
 • بی حسی و تغییر در احساس پوست
 • تورم
 • جای زخم
 • رنگ پوست تغییر می کند
 • ریزش مو در محل های برش که ممکن است موقت یا دائمی باشد
مطالب مرتبط :  لیفت چشم با جراحی پلک پایین

در طول عمل لیفت صورت چه انتظاری داریم

یک روش سنتی لیفت صورت تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. جراح برش هایی را در اطراف گوش ها، خط مو و زیر چانه یا فک شما ایجاد می کند. این بخش تا حدی مانند لیفت ابرو عمل می کند. سپس پوست به آرامی کنار کشیده می‌شود تا بافت‌های زیرین در معرض دید قرار گیرند تا ماهیچه‌های صورت و ساختارهای حمایتی سفت شوند و چربی اضافی در گردن و گردن‌های شما برداشته شود. پس از تکمیل، پوست روی صورت شما قرار می گیرد تا طبیعی به نظر برسد. سپس پوست اضافی برداشته می شود.

 

جدول زمانی بهبودی و انتظارات

ریکاوری لیفت صورت بسته به عواملی از جمله نوع عمل لیفت صورت یا تکنیک لیفت صورت، میزان کاری که انجام داده اید، سن و وضعیت کلی سلامتی شما متفاوت است. جراح زیبایی شما دستورالعمل های مراقبت های پس از آن را در اختیار شما قرار می دهد و به شما می گوید که در محل برش ها به دنبال چه نگرانی هایی باشید. همچنین به شما داروهایی داده می شود که می توانید به صورت خوراکی مصرف کنید یا روی پوست بمالید. 

مطالب مرتبط :  لیفت صورت با آتیوا

 

ممکن است یک بانداژ در اطراف صورت خود قرار دهید تا کبودی و تورم به حداقل برسد. ممکن است لوله‌های کوچکی برای برداشتن خون و مایع اضافی در مراحل اولیه بهبودی و بهبودی پس از انجام عمل لیفت صورت مورد نیاز باشد. اکثر افراد ظرف 10 تا 14 روز پس از لیفت صورت “آماده عمومی” یا “قابل ارائه” هستند، اما ممکن است تا 3 ماه طول بکشد تا صورت شما دوباره حالت طبیعی پیدا کند.

 

آیا اسکارهای قابل مشاهده لیفت صورت خواهم داشت؟

با بلند کردن بافت های زیرین صورت و گردن، کشش کمی روی پوست ایجاد می شود. این سطح از حمایت ساختاری در مقایسه با سایر تکنیک ها منجر به بهبود بسیار بهتر برش می شود. همچنین، دکتر با دقت برش های لیفت صورت و لیفت گردن را در مکان های مشخصی قرار می دهد، که به جای زخم ها اجازه می دهد به طور نامحسوس در خطوط طبیعی صورت و گردن وجود داشته باشند. اسکارهای حاصل از لیفت صورت و بوکال فت معمولاً در خط مو و همچنین در امتداد جلو و پشت گوش پنهان می‌شوند، در حالی که زخم‌های لیفت گردن معمولاً زیر چانه پنهان می‌شوند.

مطالب مرتبط :  پوسته پوسته شدن ابرو

 

 این اسکارها می توانند به خوبی بهبود یابند اگر مراقبت مناسب در حین بهبودی برش ها انجام شود، دکتر و تیم او دستورالعمل هایی را در مورد چگونگی به حداقل رساندن جای زخم پس از جراحی به شما ارائه می دهند. اسکارهای لیفت صورت و لیفت گردن با گذشت زمان همچنان محو می شوند.