جراحی های زیبایی (جراحی صورت)

جراحی صورت

جراحی های زیبایی پلاستیک (Plastic_surgery) یک انتخاب عالی برای افرادی است که می خواهند ظاهر خود را بهبود بخشند و به اهداف زیبایی فوق العاده خود برسند. زنان دیگر تنها کسانی نیستند که جراحی های زیبایی انجام می دهند و مردان نیز به طرفداران بزرگ تبدیل می شوند.

جراحی زیبایی می‌تواند پوست را سفت و اصلاح کند، قسمت‌های نا متقارن صورت را تنظیم کند، چروک ها و علائم پیری را از چهره شما دور کند و بسیاری از‌ تغییرات دیگر را ساپورت می کند. همچنین ممکن است برای مقاصد پزشکی استفاده شود، مانند افرادی که تصادف کرده‌اند، برای بازگرداندن عملکرد یک عضو بدن یا اصلاح جای زخم‌های ناشی از جراحی بسیار مناسب است.

عمل های زیبایی می توانند ظاهر فرد را به طور کامل تغییر دهند یا تغییراتی در مقیاس کوچک ایجاد کنند. آنها نه تنها می توانند بر ظاهر فیزیکی افراد تأثیر بگذارند، بلکه می توانند بر اعتماد به نفس و عزت نفس آنها نیز تأثیر بگذارند. جراحان زیبایی طیف وسیعی از عمل های زیبایی را انجام می دهند که پرطرفدارترین جراحی های  زیبایی عبارتند مواردی که در پایین به آنها اشاره می‌کنیم و هر کدام به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفته است.

۱- بوکال فت

یکی از جراحی های زیبایی روی بورس، بوکال فت است و نوعی چربی است که در وسط صورت یافت می شود و در برخی افراد می تواند صورت را گردتر و زیباتر نشان دهد. با جراحی مقداری از آن چربی را بردارید و صورت بلافاصله تراشیده تر به نظر می رسد. جراحی بوکال فت یک جراحی سرپایی است که برای افرادی که دارای صورت چاق و گردی هستند بسیار مناسب است. هدف از جراحی بوکال فت نمایان کردن برجستگی گونه و زاویه سازی فک است.

۲- لیفت ابرو

لیفت ابرو یک عمل زیبایی برای بالا بردن ابروها است. همچنین به عنوان لیفت پیشانی یا جوانسازی پیشانی نیز شناخته می شود. لیفت ابرو ظاهر پیشانی، ابرو و ناحیه اطراف چشم را بهبود می بخشد. این روش شامل بالا بردن بافت نرم و پوست پیشانی و ابرو است.

۳- لیفت با نخ

لیفت با نخ نوعی روش است که در آن از بخیه های موقت برای ایجاد “لیفت” ظریف اما قابل مشاهده در پوست استفاده می شود. به جای برداشتن پوست شل شده صورت بیمار با جراحی، به سادگی آن را با بخیه زدن قسمت هایی از آن معلق می کند. لیفت چشم با نخ همچنین یک روش ضد پیری است که برای بهبود افتادگی پلک فوقانی طراحی شده است.

در این مقاله قصد نداریم در مورد جراحی چشم روباه صحبت کنیم. در عوض، ما در مورد یک روش غیر جراحی صحبت خواهیم کرد که نتایج یکسانی را بدون تحمل خطرات جراحی سنتی لیفت ابرو ارائه می دهد.

لیفت چشم با نخ  یک درمان بسیار قابل تنظیم است. شما می توانید شکل چشم را تغییر دهید و ظاهری فوری به چشم گربه ای به دست آورید. در واقع با بلند کردن گوشه چشم ها می توانید با چشم های بادامی شکل غمگین خداحافظی کنید.

۴- لیفت پلک

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی یک از جراحی های زیبایی برای بهبود ظاهر پلک ها است. جراحی را می توان بر روی پلک های بالایی، پلک های تحتانی یا هر دو انجام داد. چه بخواهید ظاهر خود را بهبود ببخشید و چه با مشکلات عملکردی پلک های خود مواجه هستید، جراحی پلک می تواند ناحیه اطراف چشم شما را جوان کند.

۵- لیفت غبغب

لیفت غبغب می‌تواند خطوط و چروک زیر گردن را صاف کند و خطوط ماریونت را کاهش دهد تا نمای پایین‌ گردن و صورت شما جوان‌ تر به نظر برسد. یک گردن صاف و زیبا می تواند اعتماد به نفس و جذابیت را افزایش دهد. با این حال، گردن، خطوط ماریونت، و پوست اضافی گردن همگی می توانند سن فرد را کاهش دهند. لیفت غبغب می تواند توده های چربی اضافی زیر گونه ها را از بین ببرد. پوست شل را می توان با تکنولوژی سونوگرافی کم تهاجمی سفت کرد.

۶- لیفت صورت

لیفت صورت یک عمل جراحی زیبایی برای ایجاد ظاهری جوان تر در صورت است. این روش می تواند افتادگی پوست را کاهش دهد. همچنین می تواند به صاف شدن چروک های پوست روی گونه ها و خط فک کمک کند. لیفت صورت را ریتیدکتومی نیز می نامند.

در طول لیفت صورت، یک فلپ از پوست در هر طرف صورت به عقب کشیده می شود. بافت های زیر پوست تغییر می کند و پوست اضافی برداشته می شود. این به صورت فرمی جوان تر می دهد.

خدمات دیگر کلینیک گونه : لیزر موهای زائد

۷- تخلیه غبغب

یکی از جراحی های زیبایی تخلیه غبغب بوسیله لیپوماتیک است که طرفداران بسیار زیادی دارد. این جراحی زیبایی هیچ اثری از زخم و بخیه بروی گردن باقی نمی گذارد. در تخلیه غبغب این امکان وجود دارد که علاوه بر رفع چربی اضافی زیر چانه، پوست و چربی های اضافی ناحیه گردن را که دچار افتادگی شده نیز برداشته می شود.

۸- بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی (BLEF-uh-roe-plas-tee) نوعی جراحی است که پوست اضافی پلک ها را از بین می برد. با افزایش سن، پلک ها کشیده می شوند و عضلات حمایت کننده آنها ضعیف می شوند. در نتیجه، پوست و چربی اضافی می تواند در بالا و زیر پلک شما جمع شود. این می تواند باعث افتادگی ابروها، افتادگی پلک های فوقانی و کیسه های زیر چشم شود.

شما می توانید در هر زمانی بلفاروپلاستی انجام دهید. اما اگر به دلیل افزایش سن به دنبال آن هستید، معمولاً بعد از 40 سالگی بهترین نتایج را خواهید گرفت. افرادی که در سنین بالا هستند به دلیل خطرات ناشی از عوارض جراحی به طور کلی باید از این روش اجتناب کنند.