تکنیک های جراحی زیبایی پلک

در مورد جراحی پلک بیشتر بدانید

چشمان ما بیشتر از آنچه به نظر می رسد اهمیت دارند، آنها احساسات ما را به دیگران منتقل می کنند. عمل جراحی پلک روشی برای بازگرداندن ظاهری بازتر ، تازه تر و به طور طبیعی جوان در چشم های پیر است

جراحی پلک یک مساله بسیار فردی است و در آن شما ممکن است بخواهید چین و چروک ها را صاف کنید، پف را کاهش دهید و علائم پیری را در اطراف پلک های فوقانی و تحتانی برطرف کند.

به چه دلیل قصد دارید از تکنیک های جراحی زیبایی پلک استفاده کنید؟

پلک های ما نازک ترین و ظریف ترین قسمت پوست بدن ما است ، بنابراین جای تعجب نیست که علائم پیری زودتر از بیشتر مناطق دیگر در اطراف چشمان ما ظاهر می شود. پیری پلک ها می تواند ظاهر فرد را بسیار زیاد تحت تاثیر قرار دهد – زیرا احساسات زیادی با چشمان ما بیان می شود، افتادگی پوست پلک می تواند باعث ایجاد ظاهری خسته ، غمگین یا حتی عصبانی شود ، حتی اگر فرد احساس خوبی داشته باشد.

تکنیک های جراحی زیبایی پلک برای کمک به مقابله با این تغییرات و بازگرداندن ظاهری جوان برای چشم طراحی شده اند. نتایج می تواند باعث افزایش امید به زندگی شود و به یک بیمار کمک می کند تا از ظاهر خود اطمینان بیشتری داشته باشد. اگر دیگران به اشتباه شما را خسته یا ناراحت می دانند ، جراحی پلک می تواند به چشمان شما کمک کند تا با دقت بیشتری احساسات تان را به تصویر بکشد. همچنین ، اگر پوست پلک شما مانعی برای توانایی دیدن شما باشد ، جراحی پلک می تواند مشکل شما را از بین ببرد و به شما امکان می دهد چشمان خود را به طور کامل باز کنید.

گزینه های جراحی پلک

عمل جراحی پلک در واقع تعدادی از تکنیک های جراحی زیبایی پلک را در بر می گیرد. انتخاب تکنیک های جراحی زیبایی پلک که یک جراح زیبایی از آن استفاده می کند بستگی به آناتومی بیمار و تغییرات خاصی دارد که برای دستیابی به اهداف بیمار باید انجام شود. برای هر بیمار معین ، جراحی پلک ممکن است شامل جراحی پلک فوقانی ، جراحی پلک تحتانی یا هر دو باشد.

جراحی پلک فوقانی

آیا احساس می کنید چشمان شما همیشه خسته به نظر می رسد ، گویی فردی ناراضی هستید؟ آیا به نظر می رسد پلک های فوقانی شما فاقد کانتور است یا مژه های فوقانی شما مبهم هستند؟ پوست چروکیده شده بر روی پلکهای فوقانی می تواند باعث ایجاد این نوع ظاهر شود و جراحی پلک فوقانی می تواند به از بین بردن پوست اضافی کمک کرده و شکل طبیعی جوانی را به پلک های شما بازگرداند و ظاهری بازتر و تازه تر به چشمان شما بدهد.

تکنیک های جراحی زیبایی پلک فوقانی به طور معمول شامل برش ساخته شده در چین و چروک طبیعی بالای چشم است که از طریق آن جراح زیبایی شما مقدار دقیقی از پوست و چربی اضافی را از بین می برد و یا عضلات اطراف را تنظیم می کند تا خواسته های مورد نظر شما را انجام دهد.

جراحی پلک تحتانی

آیا “کیسه های” پف کرده و خفه کننده در زیر چشمان خود دارید که باعث می شود به نظر برسد که خوب نخوابیده اید ، حتی با وجود انرژی زیادی که دارید؟ احتمالاً این به دلیل چربی فتق است که در زیر چشم جمع می شود. در حالی که این امر برای بیماران جوان می تواند با گذشت زمان از بین برود اما برای افراد پیرتر می تواند تاثیر نا مطلوبی بر چهره آنها بگذارد.

جراحی پلک تحتانی می تواند یک راه حل عالی برای اصلاح کیسه های پلک باشد. انواع تکنیک های جراحی زیبایی پلک وجود دارد که جراحان زیبایی می توانند برای بهبود پلک های پایین از آن استفاده کنند. برش ها به طور کلی در لبه بیرونی پلک تحتانی ، درست در زیر مژه ها یا داخل پلک قرار دارند. جراح زیبایی شما رویکردی را که برای شما بهتر است تعیین خواهد کرد.

از طریق برش ها، جراح زیبایی شما چربی های اطراف چشم را از بین می برد یا در قسمت های از اطراف چشم تان چربی اضافه می کند تا یک کانتور صاف و طبیعی در زیر پلک ایجاد شود. بسته به این مورد ، ممکن است پوست اضافی ، لکه دار برداشته شود یا ممکن است عضله پلک تحتانی محکم شود تا طبیعی ترین و مؤثرترین نتایج ارائه شود.

ترکیب تکنیک های جراحی زیبایی پلک با یک دیگر روش ها

اگر مانند بسیاری از بیماران، ممکن است بخواهید در چند زمینه مختلف صورت خود به اصلاح پیری بپردازید. داشتن عمل بلفاروپلاستی می تواند برای دستیابی به جوان سازی جامع تر صورت بسیار کمک کننده باشد. و و همچنین شما می توانید از درمان های غیر جراحی ، مانند تزریق بوتاکس و..  با صاف کردن چین و چروک های اطراف صورت و چشم ، برای ایجاد ظاهر زیبا تر برای خود استفاده کنید.

در انتها توصیه می کنیم با داشتن یک سبک زندگی سالم و عادات خوب به مراقبت از پوست تان بپردازید که البته سبک زندگی سالم می تواند به دوام نتایج جراحی زیبایی پلک نیز بانجامد. و نیز به یاد داشته باشید که با انتخاب یک تیم جراح خوب و انتخاب مناسبترین تکنیک های جراحی زیبایی پلک برای شخص خودتان می توانید سبب ماندگاری هرچه بیشتر جراحی خود شوید.