قیمت لیفت صورت چقدر است

هزینه لیفت صورت چقدر است؟

می‌دانید که تغییرات زیادی در لیفت صورت وجود دارد و گاهی اوقات لیفت پلک، پیوند یا کاشت پلک همراه با ریتیدکتومی استفاده می‌شود. در قرار ملاقات مشاوره شما همه گزینه ها در نظر گرفته می شود و برآورد دقیقی ارائه می شود. برآورد هزینه شامل دستمزد جراح و متخصص بیهوشی به علاوه مرکز جراحی و هزینه های اقامت شبانه است. گزینه های تامین مالی نیز مورد بحث قرار خواهد گرفت. 

چه چیزی یک چهره زیبا را می سازد؟

چه چیزی یک شخص را برای شما زیبا می کند؟ آیا این ویژگی های فیزیکی فرد مانند چشم ها یا لبخند است؟ یا اینکه بیشتر به شخصیت او ربط دارد؟ یکی از محققان این چالش را بر عهده گرفت که دقیقاً چه چیزی یک فرد را زیبا می کند، که نتایج آن در مجله شخصیت و روانشناسی اجتماعی منتشر شد. در این مطالعه، از شرکت کنندگان مرد خواسته شد که به عکس های زنان نگاه کنند و جذابیت آنها را با استفاده از یک مقیاس شش درجه ای متفاوت از بسیار جذاب تا بسیار غیرجذاب قضاوت کنند. نتایج نشان داد که ویژگی‌های خاص رتبه‌بندی جذاب‌تری را در میان آزمودنی‌ها کسب کرده‌اند.

 

چهره جذاب زنانه

ویژگی هایی که با “چهره جذاب زنانه” مرتبط است عبارتند از:

  • چشم های درشت
  • دماغ کوچک
  • چانه کوچک
  • گونه های برجسته
  • گونه های باریک
  • ابروهای بلند
  • لبخند بزرگ

 

چهره جذاب مردانه

ویژگی هایی که “چهره مردانه جذاب” را تقویت می کند عبارتند از:

  • گونه های برجسته
  • چانه بزرگ
  • لبخند بزرگ

 

وقتی صحبت از زیبا جلوه دادن شما به میان می‌آید، جراحان پلاستیک تحصیل‌کرده و انبوهی از تجربه را در اختیار شما قرار می‌دهند تا در هر مرحله به شما کمک کنند.

هزینه لیفت صورت چقدر است؟

در جراحی پلاستیک ، متوسط هزینه لیفت صورت متغیر است. از آنجایی که هر فردی نیازها و اهداف زیبایی متفاوتی دارد، قیمت جراحی لیفت صورت و لیفت با نخ بر اساس بیمار به بیمار محاسبه می شود. تخمین هزینه شما به تکنیک های به کار رفته در حین جراحی، وسعت نگرانی های زیبایی شناختی شما و گنجاندن هر گونه روش تکمیلی بستگی دارد. در سطح کشور، متوسط هزینه جراحی برای لیفت صورت نیز بسته به موقعیت جغرافیایی و همچنین با توجه به تخصص جراح پلاستیک شما متفاوت است. پس از مشاوره، مطب شما قادر خواهد بود بر اساس جزییات طرح درمانی شما، قیمت شخصی و قیمت کامل هزینه های لیفت صورت را به شما ارائه دهد.

 

اگر علاقه مند به پرداخت هزینه لیفت صورت در طول زمان هستید و نه به صورت یکجا، مطب با شما کار می کند تا هزینه جراحی را مقرون به صرفه تر کند. از طریق این شرکت وام دهنده برتر مراقبت های بهداشتی، متقاضیان واجد شرایط می توانند از میان طیف وسیعی از طرح های پرداخت با اقساط ماهانه کم انتخاب کنند تا ایده آل ترین گزینه را برای نگرانی های بودجه ای خود بیابند.

 

چگونه بهترین جراح لیفت صورت را برگزینیم؟

هنگامی که تصمیم گرفتید جراحی لیفت صورت را دنبال کنید، انتخاب مجرب ترین جراح پلاستیک برای تحقق اهداف زیبایی شناسی می تواند به معنای تفاوت بین نتیجه طبیعی و نتایج غیر استاندارد باشد. در حالی که انتخاب بهترین جراح لیفت صورت برای نیازهای منحصر به فرد شما ممکن است دلهره آور به نظر برسد، نکات زیر می تواند به شما کمک کند جستجوی خود را محدود کنید:

 

یک جراح پلاستیک دارای گواهی بورد انتخاب کنید

 اگرچه جراحان پلاستیک برای انجام عمل ملزم به داشتن گواهینامه هیئت مدیره نیستند، اعتبار توسط هیئت جراحی پلاستیک آمریکا می تواند سطح بالاتری از آموزش، آموزش مداوم و تعهد به کشف موثرترین تکنیک ها در زمینه جراحی پلاستیک را نشان دهد. به عبارت ساده، تکمیل الزامات آموزشی و آموزشی دقیق لازم برای دریافت گواهینامه هیئت مدیره می تواند در مورد تعهد جراح پلاستیک به حرفه خود صحبت کند – کیفیتی که می تواند برای دستیابی به نتایج مورد نظر شما در عمل هایی مانند بوکال فت مهم باشد.

به عکس های قبل و بعد از بیماران قبلی لیفت صورت نگاه کنید

هیچ شاخص بزرگتری از نتایج بالقوه شما نسبت به نتایج زیبایی شناختی که با بیماران قبلی به دست آمده است وجود ندارد. به گالری عکس یک جراح آینده نگر نگاهی بیندازید تا ایده ای از کار گذشته آنها به دست آورید و تعیین کنید که آیا نتایج با اهداف زیبایی شما مطابقت دارد یا خیر.

 

بررسی آنلاین بیماران را بخوانید

علاوه بر دستیابی به ایده آل زیبایی شناختی خود، رضایت بی بدیل بیمار باید اولویت اصلی جراح آینده شما باشد. هنگام انجام تحقیقات خود، بررسی های جراح پلاستیک را از طیف وسیعی از پلتفرم های مختلف (مانند گوگل و فیس بوک) بررسی کنید تا ایده ای از سطح رضایت کلی بیماران قبلی به دست آورید. بررسی‌های بیماران نه تنها می‌تواند به شما درک درستی از روند درمان بدهد، بلکه می‌تواند بینش ارزشمندی در مورد نوع مراقبتی که می‌توانید انتظار دریافت آن را داشته باشید نیز ارائه دهد.

 

با جراح آینده خود آشنا شوید

در نهایت، توانایی شما برای احساس راحتی و اعتماد به نفس تحت مراقبت جراح مهم ترین عاملی است که باید در انتخاب فرد مناسب برای انجام لیفت صورت در نظر بگیرید. برای ملاقات حضوری با جراح احتمالی خود، یک جلسه مشاوره برنامه ریزی کنید و از پرسیدن هر گونه سوالی که ممکن است در مورد آموزش، سابقه تحصیلی یا نحوه انجام لیفت صورت از او داشته باشید، دریغ نکنید. به یاد داشته باشید، یک جراح پلاستیک خوب هرگز نباید شما را تحت فشار قرار دهد یا بترساند که تحت درمان قرار بگیرید.