لیفت صورت با میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ درمانی است که بر بهبود خطوط ریز و کاهش چین و چروک های عمیق تمرکز دارد. در نتیجه، لیفت صورت با میکرونیدلینگ امکان پذیر است و انجام این درمان می تواند برای شما مفید باشد و طول عمر نتایج شما را افزایش دهد.

درمان های میکرونیدلینگ می تواند نتایج لیفت صورت شما را طولانی تر کند

در بخش اول تاریخچه لیفت صورت با میکرونیدلینگ، ما شما را در مورد اینکه تکنولوژی ما را از نظر روش های لیفت صورت و میکرونیدلینگ به کجا رسانده است، آشنا می کنیم. از اولین پیوندهای پوستی انجام شده در هند باستان تا ظهور رینوپلاستی، که در ایتالیای قرون وسطی به دلیل محبوبیت دوئل محبوبیت پیدا کرد، تا جراحی پلاستیک امروزی که امروزه جراحان می توانند به لایه های زیرین پوست برسند و ماهیچه ها و بافت ها را دستکاری کنند. (که به عنوان روش SMAS (غلاف آپونورتیک عضلانی سطحی) تا آغاز میکرونیدلینگ از طب سوزنی تا امروز شناخته می شود، MDPen اکنون در بخش دوم تفاوت بین روش های لیفت صورت و میکرونیدلینگ و بحث را که برای شما مناسب است بررسی می کند.

تفاوت اصلی بین لیفت صورت و میکرونیدلینگ چیست؟

 در اصل، تفاوت اصلی بین جراحی لیفت صورت و روش لیفت صورت با میکرونیدلینگ، به معنای واقعی کلمه چاقو است. لیفت صورت یک جراحی بزرگ در نظر گرفته می شود. شما تحت بیهوشی عمومی قرار می گیرید و بریدگی هایی روی صورت شما ایجاد می شود – که جای زخم است. میکرونیدلینگ یک سرویس سرپایی است که حدود 20 دقیقه طول می کشد تا سوزن های ریز با سرعت فوق العاده سریع وارد پوست شوند. تفاوت؟ بریدگی در مقابل خار.

تفاوت اصلی بین لیفت صورت و میکرونیدلینگ چیست؟

 تفاوت های دیگر بین فیس لیفت و لیفت صورت با میکرونیدلینگخطرات با جراحی بزرگ، خطرات بسیار بیشتر است. خونریزی، عوارض ناشی از بهبود، عفونت، تأخیر در بهبود زخم، خطر آسیب احتمالی به نواحی اطراف برش‌ها و جای زخم. واکنش بدن به جراحی های بزرگ متفاوت است. لخته شدن خون و همچنین ایست قلبی و سکته مغزی همیشه یک خطر است. در روش میکرونیدلینگ، یک قطره خون ممکن است با سوزن سوزن ها همراه باشد، اما هیچ جای زخمی وجود ندارد. خطر اصلی یک سوزن آلوده است که با مراجعه به تکنسین خبره در روش میکرونیدلینگ از آن جلوگیری می شود.

سرمایه گذاری مالی. لیفت صورت، به عنوان یک جراحی بزرگ، تمام هزینه های مربوط به جراحی و بیهوشی از جمله پزشکان و مهمانداران بیشتر، اتاق عمل و تجهیزات و هرگونه هزینه شبانه را به عهده دارد. روش میکرونیدلینگ شامل یک نفر به مدت 20 دقیقه و یک ابزار است.

زمانی خارج از کار. روش میکرونیدلینگ را می توان در زمان استراحت ناهار انجام داد. لیفت صورت نیاز به زمان ریکاوری قابل توجهی دارد. معمولاً یک هفته تعطیلی کار توصیه می شود. ورزش به مدت یک ماه کاهش می یابد و سایر فعالیت ها باید محدود شوند. تورم و کبودی می تواند ماه ها باقی بماند. روش میکرونیدلینگ معمولا در چند روز بهبود می یابد.

آیا یک روش میکرونیدلینگ برای من است؟

فقط تو می توانی به آن پرسش پاسخ دهی. هر کس منحصر به فرد است. بدن شما منحصر به فرد است. نتایجی که به دنبال آن هستید منحصر به فرد است. بدیهی است که خطرات با لیفت صورت بیشتر است، اما نتایج بسیار طولانی‌تر از میکرونیدلینگ باقی می‌مانند، که اغلب به جلسات متعدد نیاز دارد تا ظاهر مورد نظر شما را به دست آورد.

اگر به دنبال راه حلی فوری برای جوانتر به نظر رسیدن و احساس بهتر با تلاش اندک و هزینه کمتر هستید، میکرونیدلینگ ممکن است راه حل باشد. اگر به دنبال پاسخی بلندمدت هستید و مایلید برای رسیدن به آن وقت بگذارید، ممکن است یک لیفت صورت مناسب باشد.

برای اکثریت مردم روش میکرونیدلینگ راه حل مناسبی است. استفاده از فرآیندهای طبیعی درمان بدن برای به دست آوردن ظاهری جوان در چند دقیقه به نظر می رسد. روش میکرونیدلینگ با استفاده از قلم میکرونیدلینگ به شما این امکان را می دهد که در عرض چند دقیقه جوان تر به نظر برسید، چین و چروک ها را از بین ببرد، پوست را سفت کند، اسکارهای قدیمی آکنه را بهبود بخشد، و رنگدانه های پوست را بهبود بخشد.

لیفت صورت با میکرونیدلینگ را می توان با محصولات شگفت‌انگیز احیای پوست  مانند پاک‌کننده آبرسان، سرم تجدید سلولی ، ماسک ژل ریکاوری جفت کنید. هنگامی که منافذ پوست شما با روش میکرونیدلینگ باز می‌شوند، می‌توانیم با تزریق این محصولات احیاکننده پوست به منافذ، که توانایی‌های درمانی پوست ما را افزایش می‌دهد، به بازسازی پوست خود کمک کنیم.

همه ما به ظاهر خود اهمیت می دهیم. همه ما اهمیت می دهیم که چگونه به دیگران نگاه می کنیم. مصاحبه شغلی، ملاقات با کسی در اولین قرار ملاقات، برخورد با دوستی که سال‌ها در خواربارفروشی ندیده‌اید، ملاقات با همکاران همسرتان برای اولین بار، صرف شام، تعطیلات ما می خواهیم همه جا خوب به نظر برسیم. ما اعتماد به نفس بیشتری داریم، پرانرژی‌تر هستیم، انگیزه داریم که صبح زود برخیزیم با دنیا مقابله کنیم، و مشتاقیم که وقتی احساس خوبی نسبت به خود داریم، اثری از خود در جهان به جای بگذاریم.

مطالعات نشان می دهد که عزت نفس پایین می تواند منجر به افسردگی، اضطراب و همچنین مشکلات سلامتی شود. کمتر احتمال دارد در زندگی خود ریسک کنیم و خودمان را برای طرد شدن کنار بگذاریم. رشد ما به عنوان یک فرد دچار رکود می شود و در اصل، ما فقط در حال گذر از حرکات زندگی هستیم، نه زندگی کردن. چه کسی از این نوع زندگی استقبال می کند؟

روش لیفت صورت با میکرونیدلینگ باعث می شود احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید.