لیفت چشم با نخ

لیفت چشم با نخ که به چشم روباهی  هم معروف است (همچنین لیفت با نخ چشم گربه ای نیز نامیده می شود) به یک روند بزرگ برای تغییر شکل ابروها در افراد جوان تبدیل شده است. این روش جلوه‌ای با چشم‌ های گشاد و برآمده را ایجاد می‌کند که به‌عنوان نگاه گربه‌ ای یا روباهی شناخته می‌ شود که توسط افراد مشهوری مانند بلا حدید و کندال جنر رایج شده است. لیفت چشم با نخ همچنین یک روش ضد پیری است که برای بهبود افتادگی پلک فوقانی طراحی شده است. در این مقاله قصد نداریم در مورد جراحی چشم روباه صحبت کنیم. در عوض، ما در مورد یک روش غیر جراحی صحبت خواهیم کرد که نتایج یکسانی را بدون تحمل خطرات جراحی سنتی لیفت ابرو ارائه می دهد.

استفاده از گن بعد از چه جراحی هایی نیاز است

لیفت چشم با نخ  یک درمان بسیار قابل تنظیم است. شما می توانید شکل چشم را تغییر دهید و ظاهری فوری به چشم گربه ای به دست آورید. در واقع با بلند کردن گوشه چشم ها می توانید با چشم های بادامی شکل غمگین خداحافظی کنید.از این رو، این لیفت غیرجراحی قطعاً می‌تواند به صورت شما ظاهری جسورانه و جذاب ببخشد که به هر کجا که می‌روید توجه ها را به خود برمی‌گردانید! بنابراین، اگر می خواهید در مورد لیفت با نخ بیشتر بدانید، در این مقاله با ما همراه باشید تا مزایای انتخاب  این روش غیر جراحی و غیر تهاجمی را بدانید.

لیفت چشم با نخ برای چه کسانی مناسب است؟

این روش لیفت چشم با نخ  با حداقل تهاجم است. بدون برش، می تواند مدل چشم خارجی، پلک بالایی و ابرو را بهبود بخشد. لیفت چشم با نخ تحت بی حسی موضعی انجام می شود و به عنوان یک تزریق کوچک در ناحیه بیرونی چشم در دو طرف صورت انجام می شود. این کار هر گونه درد یا ناراحتی را که ممکن است تجربه کنید کاهش می دهد. سپس نخ را با استفاده از یک کانول بلانت یا سوزن توخالی در زیر پوست قرار می دهند که کمتر از 30 دقیقه طول می کشد.

نخ های قابل حل در گوشه های بیرونی چشم زیر پوست قرار می گیرند. زمانی که نخ ها به آرامی کشیده می شوند، ابروها را بلند می کنند تا پلک بالایی کشیده شود و بافت افتادگی بالا برود.

نخ ها حاوی مخروط های کوچکی هستند که زیر پوست لنگر می اندازند و اثر لیفتینگ دارند. همچنین، آنها به عنوان داربست برای ایجاد حجم در زیر پوست و افزایش تولید کلاژن عمل می کنند. بنابراین شما یک سود دوگانه دریافت می کنید!

خدمات کلینیک گونه : لیفت پلک

هفته‌ها پس از درمان، این ذرات محرک کلاژن به اثرات بازسازی کمک می‌کنند. با گذشت زمان، نخ حل می شود و به طور طبیعی توسط بدن متابولیزه می شود و هیچ اثری از خود باقی نمی گذارد.

نتایج لیفت چشم با نخ فورا قابل توجه است و در طول هفته های بعد بهبود می یابد!

مزایای لیفت چشم چیست

چه کسی برای لیفت با نخ چشم روباهی مناسب است؟

ابتدا، یک مشاوره و معاینه کامل خواهید داشت تا مطمئن شوید کاندیدای مناسبی هستید و درمان نخ های PDO روی شما کار می کند.

این درمان را می توان تقریباً در تمام گروه های سنی بالای 18 سال استفاده کرد، تا زمانی که بیمار دچار افتادگی بیش از حد پوست نباشد.

با این حال، افراد علاقه مند به این روش به دو گروه مجزا تقسیم می شوند:

خانم‌های جوان ,20 تا 30 ساله که می‌خواهند شکل ابروهای خود را به جای اصلاح تغییرات مربوط به سن تغییر دهند.

زنان بالغ در 40 و 50 سالگی که از جراحی لیفت ابرو برای بهبود ظاهر پلک های کلاه دار و افتاده با خطوط و چین و چروک های قابل توجه بهره می برند.

لیفت چشم روباهی یک گزینه معقول برای سایر موارد در ناحیه چشم مانند عدم تقارن است و می تواند فقط در یک طرف برای بالا بردن ابرو انجام شود.

با این حال، اگر در زمان درمان از اسکارهای کلوئیدی، اختلالات لخته شدن خون یا عفونت حاد رنج می برید، کاندیدای مناسبی برای درمان های لیفت با نخ نخواهید بود.

آیا بعد از لیفت چشم با نخ روباهی عوارض جانبی وجود دارد؟

زمان از کار افتادگی در مقایسه با درمان های لیفت با نخ در نقاط دیگر صورت بسیار کم است. با این حال، احتمالاً تا چند روز پس از لیفت ابرو روباه، علائم قابل توجهی روی صورت خود خواهید داشت.

همچنین ممکن است کمی قرمزی، کبودی و تورم را تجربه کنید. پس بهتر است تا زمانی که این علائم فروکش نکرده اند، مدتی مرخصی بگیرید و از معاشرت پرهیز کنید.

شما باید بعد از عمل همه چیز را آسان کنید! اگرچه ورزش های ملایم، مانند پیاده روی، خوب است، اما تا زمانی که محل های لیفت با نخ بهبود نیافته اند، به شدت ورزش نکنید.

نتایج بلند کردن لیفت چشم با نخ تا چه مدت دوام دارد؟

نتایج بسته به متابولیسم بدن، سبک زندگی، فعالیت، و نوع نخی که در درجه پزشکی در این روش استفاده می شود، متفاوت است.نخ های PDO یک ماده بخیه نیمه دائمی هستند. آنها به طور طبیعی بین 6 تا 9 ماه حل می شوند.سایر رشته ها ماندگاری بیشتری دارند و برخی تا چند سال دوام دارند. با این حال، نخ‌ های PDO جلوه حجیم/حجمی بیشتری برای ظاهری جوان می‌ دهند، حتی اگر اثر کوتاه‌ تری داشته باشند. اثرات بازسازی کلاژن برای مدت طولانی تری ادامه خواهد داشت، اگرچه در نهایت با گذشت زمان، کلاژن به طور طبیعی شروع به تجزیه شدن می کند.