مراحل بوکال فت

همانطور که می دانید بوکال فت چربی بین استخوان گونه و استخوان فک در صورت شما است. این پدهای چربی به شکل گیری فرم صورت شما کمک می کند. برداشتن بوکال فت یک عمل جراحی برای برداشتن چربی در این ناحیه از صورت شما است. این کار می تواند ساختار استخوانی صورت شما، به خصوص استخوان گونه و نواحی توخالی بین گونه ها و خط فک را برجسته کند. گاهی اوقات به این روش کوچک کردن گونه نیز می گویند. لیفت صورت روشی محبوب برای جوانسازی در بیمارانی است که می خواهند علائم پیری را اصلاح کنند و انجام مراحل بوکال فت می تواند در این امر تأثیر بسزایی داشته باشد.

یکی از روش های از بین بردن غبغب، لیفت غبغب است که از روش های غیرتهاجمی برای رفع غبغب است که می‌توانید استفاده کنید.

مراحل بوکال فت چگونه است؟

بیایید ببینیم مراحل بوکال فت چگونه است؟ همانطور که می دانید بوکال فت به بافت های چربی ذخیره شده در قسمت پایین گونه ها اشاره دارد. وجود رسوبات بزرگ چربی بوکال در گودال گونه ها ظاهر گونه های چاق را می دهد. در حالی که بیشتر افراد با ورود به بزرگسالی، پدهای چربی بوکال خود را از دست می دهند، برخی آنها را به خوبی وارد زندگی بزرگسالی خود می کنند. چربی ناخواسته بوکال همچنین بر روی فک شما تأثیر می گذارد و چین های بینی (خطوطی که از بینی تا گوشه های دهان کشیده می شوند) را برجسته می کند.

برداشتن بوکال فت که به آن کاهش گونه نیز می گویند، یک روش جراحی است که پد چربی اضافی بوکال را از بین می برد. برداشتن بافت‌ های چربی اضافی، گونه ‌های شما را برجسته می کند. این روش همچنین یک خط فک تیز و تراش خورده ایجاد می کند که اکثر مردم آن را بسیار مطلوب می دانند. حذف چربی باکال در بوستون یک روش سرپایی است که معمولاً در عرض یک ساعت به پایان می رسد، بدون عوارض جانبی قابل توجه یا از کار افتادگی.

حذف بوکال فت یک روش سریع و بدون درد در مطب است که در عرض یک ساعت به پایان می رسد. در شروع عمل، بی حسی موضعی برای بی حس کردن ناحیه درمان انجام می شود. اگر احساس اضطراب می کنید، ممکن است یک آرام بخش داخل وریدی نیز تجویز شود. در طول عمل، یک برش کوچک در داخل دهان در اطراف نواحی داخلی هر گونه ایجاد می شود. پزشک برای ایجاد فضایی برای کار با بوکال فت، ماهیچه‌ های باکسیناتور گونه‌ ها را برش می‌ دهد. در مرحله بعد، پزشک از بیرون گونه ها فشار خارجی وارد می کند تا چربی بوکال را از طریق برش ها فشار دهد. پس از برداشتن این چربی، پزشک برش ها را بخیه می زند.

مراحل بوکال فت

خطرات موجود در مراحل بوکال فت

حال بیایید ببینیم خطرات موجود در مراحل بوکال فت چیست؟ تصمیم برای انجام جراحی برداشتن بوکال فت بسیار شخصی است. شما باید تصمیم بگیرید که آیا خطرات و عوارض احتمالی جراحی برداشتن بوکال فت قابل قبول است یا خیر. جراح پلاستیک و یا کارکنان شما خطرات مرتبط با جراحی را با جزئیات توضیح خواهند داد. از شما خواسته می شود تا فرم های رضایت نامه را امضا کنید تا اطمینان حاصل شود که به طور کامل مراحلی را که باید انجام دهید و خطرات یا عوارض احتمالی را درک می کنید. خطرات احتمالی جراحی برداشتن چربی بوکال شامل خطرات بیهوشی، عدم تقارن، خون ریزی، ترومبوز ورید عمقی، عوارض قلبی و ریوی، تجمع مایع (سروما)، هماتوم، عفونت، آسیب مجرای بزاقی، آسیب به شاخه های عصب صورت که منجر به ضعف موقت یا دائمی عضلات صورت می شود، بی حسی یا سایر تغییرات در حس، درد مداوم، بهبود ضعیف برش ها، امکان جراحی تجدید نظر، تورم طولانی مدت و نتیجه زیبایی شناختی کمتر از حد مطلوب یا حداقل تغییرات، می شود.

این خطرات و سایر خطرات قبل از رضایت شما به طور کامل مورد بحث قرار خواهند گرفت. مهم است که تمام سوالات خود را مستقیماً با جراح پلاستیک خود مطرح کنید.

پس از عمل باید تورم خفیف تا متوسط را تجربه کنید که می ‌توان آن را با داروهای مسکن کنترل کرد. شما باید بعد از عمل از کسی بخواهید که شما را به خانه برگرداند زیرا تحت تأثیر بیهوشی قرار خواهید گرفت. بیشتر افراد می توانند روز بعد بدون هیچ گونه تعطیلی کار را از سر بگیرند اما فقط در صورتی که کار از نظر فیزیکی بیش از حد مضر نباشد. در عرض یک هفته می توانید تمام فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید.

در این مقاله در مورد مراحل بوکال فت و خطرات آن مطالبی را عنوان نمودیم. اشاره کردیم که برای جوانسازی صورت کارهای مختلفی انجام می گیرد. روش های مختلفی برای این کار وجود دارند که یکی از این روش ها بوکال فت است. بیان نمودیم که تاثیرات آن بر روی صورت به چه نحو خواهد بود. همچنین گفتیم که اکثر بیماران این روش را برای جوانسازی صورت خود انتخاب می کنند اما باید از خطرات آن آگاه باشند و با رضایت و آگاهی لازم، نسبت به این کار اقدام کنند.