چال گونه با نخ یا با جراحی

لیفت با نخ روشی است که از یک بخیه قابل حل برای سفت کردن و لیفت کردن پوست استفاده می کند. این یک روش کمتر تهاجمی نسبت به جراحی لیفت صورت است و اغلب می تواند در کمتر از 45 دقیقه بدون نیاز به زیر چاقوی جراحی انجام شود. لیفت با نخ پلی دیوکسانون (PDO) از نخ پلی استر زیست تخریب پذیر استفاده می کند.

 آنها برای جوان‌ سازی پوست شما مناسب ‌تر هستند، در حالی که برخی از انواع جدیدتر لیفت با نخ برای لیفت کردن پوست افتادگی بهتر هستند. لیپوفیلینگ گونه حجم را به قسمت مرکزی صورت باز می گرداند. این درمان را می توان به تنهایی یا علاوه بر لیفت صورت انجام داد. درمان شامل برداشتن چربی از شکم یا ران در بیشتر موارد و تزریق مجدد آن به صورت است. نتایج طبیعی و هماهنگ هستند و به لطف وجود طبیعی فاکتورهای رشد در چربی شما، کیفیت پوست را بهبود می بخشند.

لیفت با نخ چیست؟

ابتدا قبل از اینکه در مورد چال گونه با نخ یا جراحی صحبت کنیم بیایید ببینیم لیفت با نخ چیست؟ لیفت با نخ به عنوان یک روش کم تهاجمی با جای زخم محدود، بهبودی سریع و کمترین عوارض در مقایسه با جراحی برش استاندارد برای جوانسازی صورت شناخته شده است. بلند کردن نخ در اواخر دهه 1990 توسط دکتر Sulamanidze که نخ های Aptos را معرفی کرد آغاز شد. پس از دریافت تاییدیه از سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) در سال 2005، لیفت با نخ شروع به افزایش محبوبیت کرد و از آن زمان تاکنون تکنیک های مختلفی مانند بلند کردن نخ Woffels، لیفت بخیه Waptos، نخ خاردار یک طرفه Isse توسعه یافته است. بلند کردن، و بلند کردن سیلوئت. در کره از یک نخ قابل جذب برای بالا بردن خاصیت ارتجاعی پوست استفاده شد و از آن برای لیفتینگ نخ استفاده شد.

در واقع می توان گفت لیفت با نخ یک روش جوانسازی صورت است که از نخ های ظریف جراحی برای بالا بردن افتادگی پوست صورت استفاده می کند. معمولاً برای بلند کردن ابروها، گونه‌ ها و مچ ‌های افتاده برای ظاهری جوان‌ تر استفاده می‌ شود. هیچ برش لیفت صورت ایجاد نشده و هیچ جای زخم قابل مشاهده ای وجود ندارد. لیفت با نخ تقریبا یک دهه پیش از بازار حذف شد. لیفت با نخ اصلی در اواخر دهه 90 بود و تا اواسط دهه 2000 بر روی بیماران انجام می شد. بخیه ‌هایی که در گذشته استفاده می‌ شد، بخیه‌ های خاردار دائمی بودند که سابقه نداشتن چسبندگی کافی را داشتند و گاهی اوقات می ‌چیدند.

خدمات کلینیک گونه : تخلیه غبغب

چال گونه با نخ

در گذشته، اگر نگران ظاهر زیبایی ناشی از افزایش سن مانند افتادگی گونه ‌ها، فک یا ابروهای افتاده بودید، تنها راه ‌حل شما انجام جراحی لیفت صورت بود. لیفت صورت یک روش بسیار تهاجمی با تعداد زیادی خطر است و همه نمی خواهند یا نمی توانند تحت عمل جراحی قرار گیرند. لیفت با نخ یکی از محبوب ترین و موثرترین روش های درمانی برای لیفت و جوانسازی قسمت پایین صورت است. اما چال گونه با نخ گونه چیست؟ چال گونه با نخ یک روش کم تهاجمی است که افتادگی پوست را سفت می کند و افتادگی پایین صورت را برطرف می سازد.

چال گونه با نخ یا با جراحی

رشته ‌های نازک و قابل جذب در زیر پوست شما قرار می‌ گیرند تا حمایت و لیفت کنند و تولید کلاژن را تحریک نمایند. آنها با استفاده از یک سوزن گیج کوچک وارد می شوند و نیازی به برش یا برش پوست نیست. ایجاد چال گونه با نخ برای درمان ناحیه گونه میانی صورت بسیار محبوب است. هنگام انجام لیفت گونه با نخ، چند نخ در دو طرف صورت شما وارد پوست می شود و سفت می شود تا گونه ها را به آرامی و در عین حال قابل توجه لیفت کند.

خدمات کلینیک گونه : بلفاروپلاستی

مزایای چال گونه با نخ

بیایید ببینیم مزایای چال گونه با نخ چیست. لیفت صورت سنتی یک جراحی تهاجمی است که دارای تعدادی از عوارض احتمالی و خطرات مختلف است. چال گونه با جراحی در مقایسه با چال گونه با نخ نیاز به زمان ریکاوری قابل توجهی و مسکن های قوی پس از عمل دارد، لیفت با نخ بسیار فشرده است اما هنوز نتایج قابل توجهی ایجاد می کند. جراحی لیفت صورت نتایج بارزتری را به همراه خواهد داشت، با این حال برخی از بیماران ممکن است متوجه شوند که زمان از کار افتادگی طولانی ‌تر، هزینه و عوارض بیشتر، مانند زخم‌ های قابل توجه و آسیب عصبی، بیشتر از مزایای یک روش جراحی است. برخی از مزایای چال گونه با نخ نسبت به جراحی عبارتند از:

  • خطرات و عوارض کمتر
  • روش سریع (شما می توانید در 30-60 دقیقه داخل و خارج شوید)
  • ریکاوری سریع با زمان کم یا بدون توقف
  • نتایج طولانی مدت (تا 3 سال)
  • بدون جراحی
  • مقرون به صرفه تر
  • بدون اسکار

خطرات چال گونه با نخ

اگر بخواهیم برخی خطرات چال گونه با نخ را بیان کنیم باید بگوییم ایجاد چال گونه با نخ یک روش کم خطر با حداقل زمان بهبودی است. بدترین چیزی که در واقع می توانید تجربه کنید، مقداری کبودی، تورم و قرمزی جزئی است که به راحتی با کرم پودر یا بی بی پوشانده می شود و ظرف چند روز برطرف می شود، بنابراین نیازی به مرخصی زیاد از کار نخواهید داشت. به شما توصیه می شود که با نواحی تحت درمان صورت ملایم باشید و به مدت چند هفته هیچ تمرین شدید صورت یا گردن انجام ندهید.

در این مقاله تلاش کردیم که در مورد چال گونه با نخ یا با جراحی مطالبی را عنوان کنیم. در مورد لیفت صورت با نخ صحبت کرده و در مورد اینکه چگونه انجام می گیرد به بیان مطالبی پرداختیم. در ادامه در مورد چال گونه با نخ صحبت کردیم و بیان کردیم که استفاده از نخ برای ایجاد چال گونه چه مزایایی نسبت به ایجاد چال گونه با جراحی دارد و توضیحاتی پیرامون آن بیان نمودیم.