لیفت ابرو با نخ

لیفت با نخ چگونه کار می کند؟

نخ ها بخیه های جراحی قابل جذب با مخروط های کوچک یا خارهای متعدد در طول نخ برای ایجاد اثرات لیفت و بازسازی کننده هستند.

نخ ها دو عمل اصلی دارند:

عمل لیفتینگ

 پس از قرار دادن بخیه در پوست، پزشک با تنظیم آرام بافت ها، ناحیه را تغییر شکل می دهد و به مخروط ها یا خارهای کوچک اجازه می دهد پوست را نگه دارند و پوست را دوباره در موقعیت لیفت مورد نظر معلق کنند. این کار حجم بافت را به طور محتاطانه به حالت اولیه خود تغییر می دهد و منجر به یک اثر بلند کردن فوری می شود.

عمل بازسازی کننده

نخ ها به طور طبیعی بافت پوست را برای تولید کلاژن خود تحریک می کنند. این در طول زمان برای بهبود بافت و کیفیت پوست ادامه می یابد.

جنس نخ ها چیست؟

نخ ها از مواد بخیه درجه جراحی با آخرین تکنولوژی ساخته شده اند. این زیست سازگار است و به طور طبیعی در طول زمان جذب می شود.

آیا لیفت با نخ ایمن است؟

لیفت با نخ زمانی که توسط یک پزشک متخصص زیبایی مجرب و دارای مجوز انجام شود کاملا بی خطر است. این یک روش کم تهاجمی است که از خطرات و طولانی شدن زمان لیفت صورت جراحی جلوگیری می کند.

نواحی درمان لیفت با نخ چیست؟

ابرو – برای بلند کردن ابروها و کاهش وزن پلک های بالایی

گونه‌ها و استخوان‌های گونه – برای پرتر کردن آنها و همچنین صاف کردن چین‌های نازولبیال

فک پایین – برای کاهش خطوط ماریونت، ایجاد صورت V شکل یا فک مدل تیز

گردن – برای بازیابی لطافت و لطافت خود، کاهش افتادگی پوست و پری زیر گردن و چانه

بازوها، سینه ها، باسن، پاها – برای جوانسازی، ایجاد استحکام و لیفت

لیفت با نخ برای افرادی که پوست بیش از حد آویزان، پوست بسیار ضخیم یا پوست بسیار پیری دارند مناسب نیست. پزشک متخصص زیبایی ما پوست شما را ارزیابی می کند تا مناسب بودن شما برای لیفت با نخ را مشخص کند.

عمل لیفت ابرو معمولاً برای اصلاح علائم پیری انجام می شود که در آن چین های پیشانی و پایین آمدن ابرو باعث فرسودگی یا پیری ظاهری شده است. این ممکن است در افراد جوان ‌تر نیز رخ دهد، که منجر به شلوغی کمپلکس ابرو یا پلک می ‌شوند و ظاهری خسته و نگران ایجاد می ‌کند. با شلوغ کردن پلک ها، می تواند پوست پلک بالایی را نیز کلاه دار جلوه دهد و احساس پوست اضافی را ایجاد کند. کانتور ابرو نیز با از دست دادن قوس طبیعی آن تغییر می کند. لیفت ابرو فقط به دلایل زیبایی انجام نمی شود. در بسیاری از موارد، افتادگی ابرو می‌تواند بینایی را تحت تأثیر قرار دهد و بنابراین، عمل لیفت ابرو می ‌تواند به طور قابل توجهی میدان بینایی جانبی را بهبود بخشد. در این مقاله می خواهیم در مورد چگونگی انجام آن، خطرات احتمالی و مزایای آن مطالبی را عنوان کنیم.

روش لیفت ابرو با نخ

روش لیفت ابرو با نخ به این صورت است که این روش یک گزینه عالی برای رفع چین و چروک، کاهش کلاژن و افتادگی پوست نزدیک چشم و ناحیه ابروی صورت است. این نخ ‌ها به طور مکانیکی پوست را بلند و سفت می‌ کنند و در عین حال پاسخ درمانی طبیعی بدن به بخیه‌ ها را تحریک می ‌کنند.

در نتیجه باعث هجوم کلاژن به ناحیه درمان می ‌شوند. به این ترتیب، نتایج آن فراتر از لیفت است که به طور متوسط بیست ماه طول می کشد تا به بدن کمک کند کلاژنی را به طور طبیعی تولید کند که با اثرات بیشتر پیری مبارزه می کند.

لیفت با نخ برای یک روش ساده 30 دقیقه طول می کشد، اما برای بلند کردن مناطق ظریف و بزرگ تا 2 ساعت یا بیشتر طول می کشد. این روش با ارزیابی دقیق پوست شما شروع می شود و سپس با علامت گذاری نقاط برای قرار دادن نخ و جهت لیفت مطابق با نتایج مورد نظرتان، شروع می شود. صورت یا سایر نواحی درمان کاملاً تمیز و ضد عفونی می شوند.

برای نتیجه ‌گیری، اگر می ‌خواهید روی پلک ‌های خود کار کنید و نمی ‌خواهید برای چشم ‌های کلاهدار، لیفت با نخ انجام دهید، چند نکته وجود دارد؛

1) برش های خیار را روی آن بمالید. خیار حاوی اسیدهای اسکوربیک و کافئیک است که هر دو باعث کاهش افتادگی پلک می شوند. آنها التهاب را کاهش می دهند و به طور طبیعی پوست را سفت می کنند. برش های خیار کمک می کند تا پوست شما سالم، صاف و درخشان تر از قبل به نظر برسد.

2) تمرین مقاومتی که به گفته انجمن ملی سکته مغزی، وادار کردن پلک ها به ورزش کردن هر یک ساعت ممکن است افتادگی پلک را بهبود بخشد. می‌توانید با بالا بردن ابروها، قرار دادن انگشت زیر آن و بالا نگه داشتن آن‌ها به مدت چند ثانیه در حالی که می‌ خواهید ابروها را ببندید، عضلات پلک را کار کنید.

خطرات لیفت ابرو با نخ

مطمئناً هر عمل جراحی با خطراتی همراه هستند. در مورد عمل جراحی زیبایی نیز این خطرات به مراتب بیشتر خواهند بود. حال بگذارید به برخی از این خطرات اشاره کنیم. خطرات لیفت ابرو با نخ عبارتند از:

  • سوزش یا خشکی
  • عدم تقارن صورت
  • آسیب عصب صورت همراه با ضعف یا فلج
  • عفونت
  • ریزش مو در اطراف برش ها
  • بی حسی یا سایر تغییرات در احساس پوست یا خارش شدید
  • درد، که ممکن است ادامه یابد
  • از دست دادن پوست
  • جای زخم نامطلوب

این خطرات و سایر خطرات قبل از رضایت شما به طور کامل مورد بحث قرار خواهند گرفت. مهم است که تمام سوالات خود را مستقیماً با جراح پلاستیک خود مطرح کنید.

چه مقدار از یک لیفت یا تفاوت را می توانم از رویه لیفت با نخ ببینم؟

در حالی که مقایسه نتایج روش لیفت با نخ با لیفت صورت جراحی که شامل برش و برداشتن پوست شل است غیرواقعی است – لیفت با نخ بسیار پیشرفته ترین جایگزین است که در صورت انجام صحیح نتایج شگفت انگیزی را ارائه می دهد. همچنین خطر بیشتری در ارتباط با انجام عمل جراحی پرخطر بسیار گران‌قیمت وجود دارد که شامل زمان استراحت قابل توجهی است که برای کار و فعالیت منظم لازم است.

لیفت ابرو با نخ

لیفت با نخ شامل آویزان کردن پوست با مهره ها یا خارهای مخروطی شکل برای ایجاد جلوه ای سفت تر و برجسته تر است. اگر خانم یا آقا هستید، و به دنبال یک گزینه غیرجراحی برای اصلاح افتادگی پوست، خطوط و چین و چروک های ظریف، چین و چروک های ساکن، چین های بینی، افتادگی استخوان ران، کیسه های زیر چشم و گردن بوقلمون هستید، این روش می تواند نتایج زیبایی به شما بدهد.

فقط به عنوان یک نکته جانبی، افراد زیادی را برای لیفت با نخ هستند که قبلاً تحت عمل جراحی لیفت صورت یا لیفت گردن قرار گرفته اند، اما دچار عود آن شده اند. نخ ها گزینه بسیار خوبی برای آنها هستند زیرا بسیار کمتر تهاجمی هستند و خطرات بسیار کمتری دارند.

مزایای لیفت ابرو با نخ

اگر بخواهیم مزایای لیفت ابرو با نخ را بیان کنیم می توان گفت لیفت ابرو با نخ با ریسک کمی همراه است. به عبارت دیگر، هیچگونه جای زخم، کبودی و خونریزی در این نوع لیفت باقی نمی ماند. در این روش بهبودی جای بخیه نسبت به دیگر روش ها بسیار ساده تر است. همچنین می توان از بی حسی موضعی برای لیفت استفاده کرد و نیاز به بیهوشی نیست.

همانطور که می دانید بوکال فت چربی بین استخوان گونه و استخوان فک در صورت شما است. این پدهای چربی به شکل گیری فرم صورت شما کمک می کند. برداشتن بوکال فت یک عمل جراحی برای برداشتن چربی در این ناحیه از صورت شما است. این کار می تواند ساختار استخوانی صورت شما، به خصوص استخوان گونه و نواحی توخالی بین گونه ها و خط فک را برجسته کند. گاهی اوقات به این روش کوچک کردن گونه نیز می گویند.

در این مقاله به بررسی لیفت ابرو با نخ پرداختیم و اشاره کردیم که امروزه برای جوانسازی از روش های گوناگونی استفاده می کنند که یکی از این روش ها، لیفت ابرو است. اما شیوه های مختلفی برای لیفت ابرو وجود دارد که لیفت ابرو با نخ یکی از این روش ها است. در مورد روش انجام آن و خطراتی که ممکن است در انجام آن وجود داشته باشد مطالبی را عنوان کردیم. همچنین بیان کردیم که علاوه بر لیفت ابرو از لیفت صورت، لیفت پلک و تخلیه غبغب نیز برای جوانسازی صورت استفاده می کنند و همه این کارها برای ایجاد تناسب بین اجزای مختلف صورت است. همچنین در مورد مزایای این روش لیفت ابرو مطالبی را نیز عنوان نمودیم.

مراقبت های بعد از لیفت بینی، ابرو و نخ PDO

بلافاصله پس از درمان، ممکن است تورم یا کبودی خفیفی را تجربه کنید. این مشکل در طول دو هفته به راحتی حل می شود. اکثر افراد پس از آن نیازی به تسکین درد ندارند، با این حال در صورت لزوم می توان پاراستامول را مصرف کرد. محل های درج باید تمیز نگه داشته شوند و در عرض یک هفته نباید ورزش های شدید انجام شود. همین طور لازم به ذکر است که زیاد در معرض نور خورشید قرار نگیرید. از نزدیک پیشرفت شما را زیر نظر گرفته خواهد شد.