لیفت ابرو با نخ

نخ ها بخیه های جراحی قابل جذب با مخروط های کوچک یا خارهای متعدد در طول نخ برای ایجاد اثرات لیفت و بازسازی کننده هستند.

نخ ها دو عمل اصلی دارند:

عمل لیفتینگ

 پس از قرار دادن بخیه در پوست، پزشک با تنظیم آرام بافت ها، ناحیه را تغییر شکل می دهد و به مخروط ها یا خارهای کوچک اجازه می دهد پوست را نگه دارند و پوست را دوباره در موقعیت لیفت مورد نظر ثابت کنند. این کار حجم بافت را به حالت اولیه خود تغییر می دهد و منجر به لیفت فوری می شود.

عمل بازسازی کننده

نخ ها به طور طبیعی بافت پوست را برای تولید کلاژن خود تحریک می کنند. این در طول زمان برای بهبود بافت پوست ادامه می یابد.

جنس نخ ها چیست؟

نخ ها از مواد بخیه درجه جراحی با آخرین تکنولوژی ساخته شده اند، و به طور طبیعی در طول زمان جذب می شود.

آیا لیفت با نخ ایمن است؟

لیفت با نخ زمانی که توسط یک پزشک متخصص زیبایی مجرب و دارای مجوز انجام شود کاملا بی خطر است. این یک روش کم تهاجمی است .

لیفت ابرو با نخ

نواحی درمان لیفت با نخ چیست؟

ابرو – برای لیفت ابروها و کشیدن پلک های بالایی

گونه‌ها و استخوان‌های گونه – برای پرتر کردن آنها و همچنین صاف کردن چین‌های آن

فک پایین – برای کاهش خطوط صورت، ایجاد صورت V شکل یا فک مدل تیز

گردن – برای بازیابی لطافت گردن، کاهش افتادگی پوست و پری زیر گردن و چانه

بازوها، سینه ها، باسن، پاها – برای جوانسازی، ایجاد استحکام و لیفت

لیفت با نخ برای افرادی که پوست بیش از حد آویزان، پوست بسیار ضخیم یا پوست بسیار پیری دارند مناسب نیست. پزشک متخصص زیبایی ما پوست شما را ارزیابی می کند تا مناسب بودن شما برای لیفت با نخ را مشخص کند.

جراحی لیفت ابرو معمولاً برای اصلاح علائم پیری انجام می شود که در آن چین های پیشانی و پایین آمدن ابرو باعث پیری ظاهری شده است. افتادگی صورت ممکن است در افراد جوان ‌تر نیز رخ دهد، که منجر به افتادگی ابرو یا پلک می ‌شوند و ظاهری خسته و نگران ایجاد می ‌کند. لیفت ابرو فقط به دلایل زیبایی انجام نمی شود. در بسیاری از موارد، افتادگی ابرو می‌تواند بینایی را تحت تأثیر قرار دهد و بنابراین، عمل لیفت ابرو می ‌تواند به طور قابل توجهی میدان بینایی جانبی را بهبود بخشد. در این مقاله می خواهیم در مورد چگونگی انجام آن، خطرات احتمالی و مزایای آن مطالبی را عنوان کنیم.

روش لیفت ابرو با نخ

روش لیفت ابرو با نخ یک گزینه عالی برای رفع چین و چروک، کاهش کلاژن و افتادگی پوست نزدیک چشم و ناحیه ابروی صورت است. این نخ ‌ها به طور مکانیکی پوست را بلند و سفت می‌ کنند و در عین حال بدن،پاسخ طبیعی و درمانی بدن به بخیه‌ ها می دهد.

در نتیجه باعث هجوم کلاژن به ناحیه درمان می ‌شوند. به این ترتیب، نتایج آن فراتر از لیفت است که به طور متوسط بیست ماه طول می کشد تا به بدن کمک کند کلاژن را به طور طبیعی تولید کند که با اثرات پیری مبارزه کند.

لیفت با نخ برای یک روش ساده است که معمولا 30 دقیقه طول می کشد، اما برای لیفت مناطق ظریف و بزرگ ممکن است تا 2 ساعت یا بیشتر طول بکشد. این روش با ارزیابی دقیق پوست شما شروع می شود و سپس با علامت گذاری نقاط برای قرار دادن نخ شروع می شود. 

 

خطرات لیفت ابرو با نخ

مطمئناً هر عمل جراحی با خطراتی همراه هستند. در مورد عمل جراحی زیبایی نیز این خطرات به مراتب بیشتر خواهند بود. حال بگذارید به برخی از این خطرات اشاره کنیم. خطرات لیفت ابرو با نخ عبارتند از:

  • سوزش یا خشکی
  • عدم تقارن صورت
  • آسیب عصب صورت همراه با ضعف یا فلج
  • عفونت
  • ریزش مو در اطراف برش ها
  • بی حسی یا سایر تغییرات در احساس پوست یا خارش شدید
  • درد، که ممکن است ادامه یابد
  • جای زخم نامطلوب

 

چه نتایجی از لیفت با نخ میتوانیم انتظار داشته باشیم؟

در حالی که مقایسه نتایج روش لیفت با نخ با جراحی  لیفت صورت  که شامل برش و برداشتن پوست شل است نادرست است ولی لیفت با نخ در صورت صحیح انجام شود می تواند نتایج شگفت انگیزی را ارائه دهد. 

اگر خانم یا آقا هستید، و به دنبال یک گزینه غیرجراحی برای اصلاح افتادگی پوست، خطوط و چین و چروک های ظریف صورت، چین های بینی، کیسه های زیر چشم و این روش می تواند نتایج زیادی به شما بدهد.

 افرادی که قبلاً تحت عمل جراحی لیفت صورت یا لیفت گردن قرار گرفته اند، اما دچار عود آن شده اند. نخ ها گزینه بسیار خوبی برای آنها هستند زیرا بسیار کمتر تهاجمی هستند و خطرات بسیار کمتری دارند.

مزایای لیفت ابرو با نخ

اگر بخواهیم مزایای لیفت ابرو با نخ را بیان کنیم می توان گفت لیفت ابرو با نخ با ریسک کمی همراه است. به عبارت دیگر، هیچگونه جای زخم، کبودی و خونریزی در این نوع لیفت باقی نمی ماند. در این روش بهبودی جای بخیه نسبت به دیگر روش ها بسیار ساده تر است. همچنین می توان از بی حسی موضعی برای لیفت استفاده کرد و نیاز به بیهوشی نیست.

همانطور که می دانید بوکال فت چربی بین استخوان گونه و استخوان فک است. این چربی، به شکل گیری فرم صورت شما کمک می کند. برداشتن بوکال فت یک عمل جراحی در این ناحیه از صورت شما است. این کار می تواند ساختار استخوانی صورت شما، به خصوص استخوان گونه و نواحی توخالی بین گونه ها و خط فک را برجسته کند. گاهی اوقات به این روش کوچک کردن گونه نیز می گویند.

در این مقاله به بررسی لیفت ابرو با نخ پرداختیم و اشاره کردیم که امروزه برای جوانسازی از روش های گوناگونی استفاده می کنند که یکی از این روش ها، لیفت ابرو است. اما شیوه های مختلفی برای لیفت ابرو وجود دارد که لیفت ابرو با نخ یکی از این روش ها است. در مورد روش انجام آن و خطراتی که ممکن است در انجام آن وجود داشته باشد مطالبی را عنوان کردیم. همچنین بیان کردیم که علاوه بر لیفت ابرو از لیفت صورت، لیفت پلک و تخلیه غبغب نیز برای جوانسازی صورت استفاده می کنند و همه این کارها برای ایجاد تناسب بین اجزای مختلف صورت است. همچنین در مورد مزایای این روش لیفت ابرو مطالبی را نیز عنوان نمودیم.

مراقبت های بعد از لیفت بینی، ابرو و نخ PDO

بلافاصله پس از درمان، ممکن است تورم یا کبودی خفیفی را تجربه کنید. این مشکل در طول دو هفته به راحتی حل می شود. اکثر افراد پس از آن نیازی به مسکن ندارند، با این حال در صورت لزوم می توان پاراستامول را مصرف کرد. محل های بخیه باید تمیز نگه داشته شوند و به مدت یک هفته نباید ورزش های شدید انجام شود.  لازم به ذکر است که نبادی در معرض نور خورشید مستقیم قرار بگیرید.