لیفت صورت به روش آندوسکوپی چیست

لیفت صورت به روش آندوسکوپی یک تکنیک جراحی لیفت صورت است که توسط جراح پلاستیک انجام می شود و نسبت به جراحی لیفت صورت سنتی مانند لیفت صورت SMAS تهاجمی کمتری دارد. برش ‌های کوچک ‌تر و استفاده از آندوسکوپ (دوربین روشن)، به جراح پلاستیک اجازه می ‌دهد تا ساختارهای داخلی را بدون تهاجمی عمل جراحی لیفت کامل صورت، تجسم کند. این تکنیک زمان بهبودی را کوتاه می کند و جای زخم را کاهش می دهد، همچنین اجازه نمی دهد پوست اضافی شل شود.

با این حال، جراحی آندوسکوپی برای لیفت ابرو عالی عمل می کند. در لیفت آندوسکوپی ابرو، صفحه تشریح ما روی استخوان است. این نوع لیفت ابرو برای کسانی که دارای خطوط موی کم تا متوسط هستند بهترین کارایی را دارد زیرا وقتی ابرو را به این روش بالا می ‌کشیم، خط مو را به عقب بر می‌ گردانیم. اگر فردی از قبل خط موی بالایی دارد، لیفت ابرو با آندوسکوپی ایده خوبی نیست. برای این بیماران لیفت ابرو را به روش دیگری بدون استفاده از آندوسکوپ انجام می دهند. برای اینکه ببینیم لیف صورت به روش آندوسکوپی چیست با ما همراه باشید.

کارایی لیفت صورت به روش آندوسکوپی چیست؟

ابتدا بیایید ببینیم کارایی لیفت صورت به روش آندوسکوپی چیست؟ برش‌ های کوچکتر و آندوسکوپ به جراح پلاستیک اجازه می ‌دهد تا ماهیچه‌ های زیرین و بافت چربی اضافی را از طریق لیفت صورت آندوسکوپی تغییر دهد تا خطوط جوان ‌تری ایجاد کند و ظاهر خسته یا سالخورده ‌ای را تازه کند. کاندیدای ایده آل برای لیفت صورت آندوسکوپی میانسالی با علائم متوسط پیری و افتادگی پوست است که انتظارات واقع بینانه ای از جراحی لیفت صورت دارد. لیفت صورت آندوسکوپی برای کسانی که علائم پیری واضح‌ تری دارند و از جراحی لیفت صورت سنتی ‌تر سود می ‌برند، توصیه نمی ‌شود. از دست دادن سفتی و افتادگی پوست از علائم قابل مشاهده پیری است که بر حالت چهره تأثیر می گذارد و همچنین بر اعتماد به نفس و عزت نفس بسیاری از بیماران تأثیر می گذارد.

لیفت صورت به روش آندوسکوپی چیست و چه چیزی را شامل می شود؟

لیفت صورت به روش آندوسکوپی چیست و چه چیزی را شامل می شود؟ اندولیفتینگ نیازی به برش های وسیع ندارد. در عوض جراح فقط باید چند برش کوچک (3-2 میلی متر) ایجاد کند که از طریق آن یک دوربین فیلمبرداری کوچک زیر پوست بیمار قرار می گیرد. اندولیفتینگ نشان دهنده فناوری بهینه برای اصلاح و صاف کردن علائم پیری صورت، سفت کردن عضلات، از بین بردن چربی اضافی و تغییر موقعیت پوست بدون بر جای گذاشتن جای زخم است. هیچ آمادگی لازم نیست زیرا این یک روش کم تهاجمی است. به طور کلی، متخصص طب زیبایی برای ارزیابی سلامت شما با شما مشاوره خواهد داشت. بهبودی پس از اندولیفتینگ سریعتر از لیفتینگ معمولی است. چند ساعت پس از مداخله، می‌ توانید روال عادی خود را از سر بگیرید و زخم ‌ها به تدریج از بین می ‌روند تا جایی که عملاً نامحسوس باشند.

بهبودی بعد از عمل لیفت صورت به روش آندوسکوپی چقدر است؟

میانگین بهبودی بعد از عمل لیفت صورت به روش آندوسکوپی چقدر است؟ بیشتر کبودی، تورم و ناراحتی حاد پس از لیفت آندوسکوپی در عرض دو هفته از بین می رود. بخیه ها و پانسمان ها بعد از یک هفته برداشته می شوند. اکثر بیماران پس از دو هفته به سر کار باز می گردند و پس از شش هفته تمام فعالیت خود را از سر می گیرند. برای درک بهتر زمان بهبودی و از کار افتادگی مرتبط با این روش، راهنمای کامل ما برای بهبود لیفت صورت را بررسی کنید.

کارایی لیفت صورت به روش آندوسکوپی چیست؟

عوارض جانبی بالقوه عمل لیفت صورت آندوسکوپی چیست؟

عوارض جانبی بالقوه عمل لیفت صورت آندوسکوپی چیست؟ عوارض جانبی احتمالی پس از لیفت صورت آندوسکوپی شامل تورم، کبودی، خونریزی، درد، بی حسی، آسیب عصبی و عدم تقارن صورت است. نتایج لیفت صورت آندوسکوپی بلافاصله پس از عمل قابل مشاهده است. کاندیدها می توانند انتظار داشته باشند که نتایج ظاهری طبیعی طولانی مدت بسته به پیری، استفاده، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و نیروی جاذبه بین 10 تا 15 سال باقی بماند.

هزینه متوسط عمل لیفت صورت با آندوسکوپی چقدر است؟

هزینه متوسط عمل لیفت صورت با آندوسکوپی چقدر است؟ یک روش اندوسکوپی لیفت صورت می تواند از 7700 تا 20000 دلار هزینه داشته باشد. هزینه واقعی لیفت صورت آندوسکوپی بستگی به مکان، جراح پلاستیک صورت تایید شده توسط هیئت مدیره و طول و درگیری جراحی پلاستیک دارد. در راهنمای کامل ما در مورد هزینه لیفت صورت بیشتر بدانید.

در این مقاله توضیح دادیم که لیفت صورت به روش آندوسکوپی چیست و چه کاربردی دارد. در مورد مزایای استفاده از این روش صحبت کرده و پیرامون آن نکاتی را بیان نمودیم. همچنین در مورد اینکه این عمل چه خطراتی دارد مطالبی را بیان کرده و بیان کردیم که فرآیند بهبودی در این عمل به چه صورت است.