لیفت غبغب با ساکشن

وقتی صحبت از لیپوساکشن به میان می‌آید، معده، باسن و ران‌ها هستند که اغلب به عنوان کاندیدایی برای درمان خوب، سریع و کم تهاجمی برای مبارزه با چربی فکر می‌کنیم. اما غبغب نیز یک ناحیه به همان اندازه مورد نیاز برای عمل جراحی ساده است. ممکن است در لیست بالاتر از سایر نواحی بدن باشد زیرا ما باید آنهایی را که لباس پوشیده اند روزانه بپوشانیم. اما در مورد بافت چربی بیش از حدی که ما را پیر به نظر می‌رساند و ظاهر و نمای ظاهری ما را مخدوش می‌کند، چه باید کرد؟ یا بدتر از آن، آن غبغب مخوف را به ما می دهد؟

لیفت غبغب با ساکشن یک گزینه درمانی عالی برای اکثر بیماران است. به مزایا و معایب آن نگاه کنید. در اینجا مهمترین چیزهایی است که می توانید برای تخلیه غبغب در نظر بگیرید:

علل وجود غبغب

دكتر نظريان مي گويد غبغب اغلب به افزايش وزن گره خورده است، اما به گفته دكتر نظريان، حمل چربي اضافي در اطراف گردن نيز مي تواند ژنتيكي باشد (درست مانند برخي از افراد كه ممكن است به طور طبيعي وزن را در نواحي ديگر بدن حمل كنند). پوست این ناحیه با افزایش سن نیز شل می شود.

علل وجود غبغب

چگونه از غبغب خلاص شوم؟

برای ثبت، داشتن چربی در اطراف گردن کاملاً طبیعی است – و داشتن چیزی که به نظر شما غبغب است چیزی نیست که باید احساس کنید نیاز به تغییر دارید. اما اگر به دنبال راه هایی برای سفت کردن این ناحیه هستید، ما روش های مورد علاقه مورد تایید متخصصان را برای انجام این کار گردآوری کرده ایم.

خدمات کلینیک گونه : لیفت غبغب

فواید لیفت غبغب با لیپوساکشن

مگر اینکه در تمام طول سال در هوای سرد زندگی کنید، هر بار که بیرون می روید، چانه شما به احتمال زیاد در معرض جهان قرار می گیرد. برای انجام وظایف برای خرما. برای جلسات کاری و این همانگونه است که باید باشد. اما اگر دچار افتادگی بافت‌ها هستید، احتمالاً می‌خواهید آن‌ها را برای بهبود سریع و قابل‌توجه در ظاهر و ظاهر کلی خود بردارید. شما نمی توانید چربی را حتی روی چانه کاهش دهید. آیا در بالای ذهن خود “تمرینات غبغب” دارید؟ آنها وجود دارند، اما اثربخشی آنها مشکوک است. این کمی از آناتومی عجیبی است زیرا جایی است که چربی اضافی تمایل به کمپ دارد. و بر خلاف باور عمومی، شما نمی توانید چربی را در هیچ ناحیه ای از بدن کاهش دهید، اما برای تاثیر کافی بر چانه و گردن باید «در همه جا» چربی از دست بدهید. و این ممکن است کمی طول بکشد زیرا بسیار سرسخت است. اینها در روش های لیفت صورت نیز تاثیر می گذارد.

لیپوساکشن چانه را می توان با بی حسی موضعی انجام داد

جراح شما در یک مشاوره شخصی تعیین می کند که آیا بیهوشی موضعی یا عمومی برای مورد خاص شما مناسب است یا خیر. اما در بسیاری از موارد، بی حسی موضعی برای این عمل کافی است. چانه علیرغم برجستگی، ناحیه بزرگی از بدن نیست. لیپوساکشن غبغب در اینجا در بیشتر موارد باید کمتر از یک ساعت طول بکشد.

خدمات گونه کلینیک : بوکال فت

چانه و گردن به شدت تحت تاثیر افزایش سن قرار می گیرند

تخلیه غبغب کم تهاجمی است. تخلیه غبغب سریع ترین راه برای خلاص شدن از شر غبغب است اگر به دنبال سریعترین راه برای خلاص شدن از شر غبغب هستید، این لیفت غبغب است که بهترین گزینه برای همه دلایل بالا است.

معایب لیپوساکشن چانه

علیرغم مزایای فراوان لیفت با نخ غبغب، چند جنبه منفی نیز برای لیفت غبغب وجود دارد که در هنگام بررسی این روش باید به آنها توجه کرد. برای استراحت و بهبودی به مدتی استراحت نیاز دارید. در حالی که هر بیمار واکنش متفاوتی نسبت به این روش نشان می دهد، اکثر آنها باید انتظار یک دوره استراحت و بهبودی 3 تا 5 روزه را داشته باشند و آماده باشند تا به طور بالقوه از بند چانه استفاده کنند.

معایب لیپوساکشن چانه

لیپوساکشن چانه برای کاهش چربی بسیار عالی است اما برای شلی پوست نیست

لیفت غبغب با ساکشن رسوبات چربی را از زیر پوست حذف می کند اما شلی پوست را به طور قابل توجهی تغییر نمی دهد، که ممکن است به نوع دیگری از درمان نیاز داشته باشد. بیماران بالای 60 سال ممکن است نیاز به سفت کردن پوست بیشتری داشته باشند. پس از انجام لیفت غبغب، بیماران بالای 60 سال ممکن است به روش دیگری برای درمان افتادگی پوست نیاز داشته باشند تا به نتایج زیبایی که می خواهند برسند.

همه گزینه‌های درمانی غیرجراحی که ما ارائه می‌کنیم، بدون نیاز به جراحی استاندارد لیفت گردن، نتایج قابل‌توجهی ارائه می‌دهند. می‌توانید از شر چربی‌های اضافی و افتادگی پوست خلاص شوید و از ظاهری صاف‌تر لذت ببرید که می‌تواند سال‌ها (یا پوند) ظاهر شما را از بین ببرد.

در طول درمان کاهش غبغب چه اتفاقی می افتد؟

از آنجایی که درمان ها بسیار متفاوت هستند، جزئیات رویه و زمان در مطب به طور قابل توجهی متفاوت است. به عنوان مثال، تزریق کایبلا فقط چند دقیقه طول می کشد و نیازی به توقف ندارد. لیفت گردن با بخیه پیچیده ترین درمان غیر جراحی است که یک ساعت یا بیشتر طول می کشد. ما برای اطمینان از راحتی بیمار از بی حسی موضعی استفاده می کنیم. در برخی موارد، برای دستیابی به نتایج مطلوب، بیش از یک درمان لازم است.

خدمات گونه کلینیک : تخلیه غبغب

بعد از درمان کاهش غبغب چه اتفاقی می افتد؟

در حالی که برخی از این روش ها به هیچ وجه نیازی به توقف ندارند، به طور متوسط، بهبودی فقط 2 روز طول می کشد. در عرض چند هفته باید شاهد بهبود باشید. نتایج دائمی یا نیمه دائمی خواهد بود.