کرایولیپولیز غبغب

یک غبغب خطوط زیبای گردن شما را خراب می کند و شما را مسن تر نشان می دهد. بر خلاف سایر نواحی بدن، کاهش چربی ناخواسته زیر چانه به تنهایی با ورزش دشوار است. در اینجا تمام اطلاعاتی وجود دارد که باید در مورد درمان های انجماد چربی چانه بدانید:

درمان غبغب کرایولیپولیز/ انجماد چربی چگونه کار می کند؟

درمان کرایولیپولیز یک روش غیرجراحی است که در طی آن دمای سرد انجمادی روی سلول‌های چربی در ناحیه مورد نظر اعمال می‌شود و در نتیجه نمایه‌ای ظریف‌تر ایجاد می‌شود. این روش متفاوت از لیفت غبغب است. استفاده از دستگاه مکش پدال خنک کننده باعث مرگ سلولی در سلول های چربی می شود، اما سلول های پوست را تحریک نمی کند، به این معنی که سایر بافت ها آسیبی نبینند. مزایای درمان چانه با کرایولیپولیز این است که یک روش غیر تهاجمی (بدون نیاز به بیهوشی) با زمان کوتاهی برای درمان و بعد از درمان است.

آماده سازی برای درمان کرایولیپولیز چانه

در طول مشاوره اولیه، شایستگی شما برای درمان ارزیابی می شود و اندازه گیری هایی مانند BMI، قد، وزن و فشار خون انجام می شود. قبل از شروع برنامه درمانی شخصی شما، به بیماران توصیه می کنیم که الکل مصرف نکنند و از مصرف داروهایی مانند آسپرین خودداری کنند.

در طول درمان چانه انجماد چربی چه اتفاقی می افتد؟

درمان کرایولیپولیز (دو) چانه را می توان در سه مرحله توصیف کرد:

 • مرحله 1: لایه چربی زیر چانه را با استفاده از کولیس اندازه گیری کنید
 • مرحله 2: قرار دادن پد ژل محافظ سرما برای محافظت در برابر سوختگی های برودتی
 • مرحله 3: اپلیکاتور کرایولیپولیز دارای گواهی پزشکی ما در زیر چانه شما قرار می گیرد. اکثر بیماران احساس خنک شدن را به عنوان یک ناراحتی خفیف – نه دردناک – توصیف می کنند. چندین مشتری دوست دارند در طول درمان کرایولیپولیز به یک برنامه تلویزیونی بروند یا مطالعه کنند.

انجماد چربی چانه چقدر طول می کشد؟

هر جلسه انجماد چربی تقریباً 70 دقیقه طول می کشد. بهترین نتایج با دو جلسه درمانی (به فاصله 4 هفته) مشاهده می شود.

کدام وسیله از نظر زیبایی شناسی یخ برای درمان چانه استفاده می شود؟

درمان انجماد چربی چانه با دستگاه کرایولیپولیز کوچکتر اعمال می شود. این مدل از دستگاه ها در فرانسه تولید شده و برای بهینه سازی راحتی و ایمنی بیمار به طور کامل آزمایش شده است. دستگاه های درمان های دیگر مانند تخلیه غبغب نیز تولید می شوند.

مراقبت های بعد از درمان کرایولیپولیز چانه

پس از انجام جلسه درمان چانه، هیچ زمان استراحتی وجود ندارد. اگرچه می‌توانید پس از جلسه درمان مستقیماً به سر کار خود بازگردید، اما با پیروی از توصیه‌های مراقبت‌های پس از آن: فعالیت بدنی خود را حفظ کنید، مقدار زیادی آب بنوشید و یک رژیم غذایی سالم کم کربوهیدرات بخورید، نتایج را بهینه خواهید کرد. همچنین توصیه می کنیم پس از درمان از سونا، آفتاب گرفتن و الکل خودداری کنید.

مراقبت های بعد از درمان کرایولیپولیز چانه

آیا خطرات یا عوارض جانبی درمان کرایولیپولیز/ انجماد چربی برای چانه وجود دارد؟

برخی از گیرندگان ممکن است کبودی خفیف، تورم خفیف، قرمزی، خارش یا حساسیت در اطراف ناحیه چانه را تجربه کنند. اکثر عوارض جانبی ظرف چند روز پس از درمان برطرف می‌شوند و هر گونه ناراحتی را می‌توان با مسکن‌ها کاهش داد. یک عارضه جانبی بسیار نادر که می تواند رخ دهد پانیکولیت است. التهاب و سفت شدن بافت چربی که با جراحی قابل رفع است. با این حال، از آنجایی که کرایولیپولیز فقط توسط متخصصان پزشکی آموزش دیده انجام می شود، اکثر این عوارض جانبی به حداقل می رسد.

چه نتایجی را می توانم انتظار داشته باشم و چه زود نتایج را می بینم؟ آیا نتایج دائمی هستند؟

اکثر بیماران چند هفته پس از دومین جلسه درمان کرایولیپولیز شاهد بهبودی در نیمرخ گردن خود هستند. نتایج درمان چانه با کرایولیپولیز دائمی است، تا زمانی که یک سبک زندگی سالم حفظ شود. سلول های چربی منجمد نمی توانند دوباره رشد کنند. نتایج کرایولیپولیز بر اساس رژیم غذایی، سبک زندگی و ترکیب بافت چربی گیرنده متفاوت است. نتایج درمان لیفت با نخ هرچند همیشگی نیستند.

مزایای خنک سازی

هزاران مرد و زن برای کانتور کردن بدن خود به کول اسکالپتینگ روی آورده اند زیرا درمان:

 • بدون یک برش با چربی های سرسخت مبارزه می کند
 • تا 25 درصد از سلول های چربی را در هر جلسه از بین می برد
 • چربی را کاهش می دهد تا خط فک باریک شما آشکار شود
 • یک گزینه ایمن برای حذف چربی است
 • راحت و راحت است
 • سریع است! در عرض یک ساعت به روز خود باز خواهد گشت.
 • بدون نیاز به توقف

یکی دیگر از مزایای کول اسکالپتینگ این است که این درمان سلول های چربی را برای مدت طولانی از بین می برد. هنگامی که کول اسکالپتینگ یک سلول چربی را تجزیه می کند، بدون افزایش وزن، سلول های چربی به ناحیه تحت درمان باز نمی گردند! بیمارانی که وزن سالم و رژیم غذایی متعادلی دارند تا سال‌ها پس از کول اسکالپتینگ برای غبغب، از خط فک باریک‌تر و سفت‌تری برخوردار خواهند بود. مناطق دیگری که می توانید آن را با استفاده از این تکنیک خنک کنید:

 • شکم
 • پهلوها 
 • مافین بالا
 • قفسه سینه
 • اسلحه
 • داخل رانها
 • بیرونی ران ها

رسوبات چربی می توانند از اوایل دهه بیست شروع به تشکیل زیر چانه کنند. اینجاست که لیفت صورت به کار می آید. چربی های سرسخت در امتداد خط فک اغلب ظاهری ناسالم و سالخورده ایجاد میکنند، حتی اگر فرد در کل وضعیت خوبی داشته باشد. اگر احساس می کنید که “غبغب” دارید یا اینکه بافتی در امتداد خط فک شما بیشتر از آنچه دوست دارید وجود دارد، کاندیدای خوبی برای کول اسکالپتینگ هستید. اگر سعی کرده اید چربی زیر چانه خود را از طریق رژیم غذایی و ورزش بسوزانید، اما به نتایجی که می خواهید نرسیده اید، کول اسکالپتینگ به شما کمک می کند تا ظاهر خود را تکمیل کنید.