گن های بعد از جراحی صورت

توجه به زیبایی ظاهر یکی از موضوعاتی است که از قدیم الایام مورد توجه ویژه بوده است. زیبایی همیشه برای یک فرد مهم بوده است. چهره ای زیبا و متناسب برای افزایش اعتماد به نفس لازم است. این زیبایی برای تمام اعضای بدن اهمیت دارد اما برای صورت اهمیتی دو چندان دارد. عمل های زیادی برای زیبایی صورت انجام می شود. این اقدامات می تواند شکل و شرایط آن را برای بهتر شدن تغییر دهد. موضوعی که برای این عمل ها پس از انتخاب متخصص و پزشک مجرب حائز اهمیت است، مراقبت های بعد از جراحی بوکال فت است.

رعایت این موارد می تواند به نتیجه مطلوب منجر شود. موضوعی که در این مطلب به آن می پردازیم و یکی از ضروریات بعد از جراحی است، استفاده از ژن بعد از جراحی زیبایی است. اگر شما هم متقاضی جراحی زیبایی صورت هستید، باید در نظر داشته باشید که مهم ترین نکته بعد از جراحی، استفاده از ژل های پس از زیبایی با توجه به توصیه و مدت زمان درمان است. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با این ژن ها بعد از جراحی زیبایی آشنا شوید و با فواید آنها آشنا شوید.

استفاده از گن بعد از چه جراحی هایی نیاز است

همانطور که قبلا ذکر شد، امروزه عمل های زیادی برای زیبایی و تناسب فرم صورت انجام می شود. با کمک این روش ها می توان عیوب صورت را برطرف کرد و به چهره دلخواه دست یافت. برخی از مهمترین اقداماتی که پس از جراحی زیبایی نیاز به استفاده از جین دارد به شرح زیر است:

جراحی چربی بوکال:

عمل بوکال (جراحی بوکال فت) برای از بین بردن و از بین بردن چربی های اضافی داخل گونه ها استفاده می شود. لازم به ذکر است که همیشه روش های تهاجمی در برابر روش هخای غیر تهاجمی قرار می‌گیرد مثل لیفت ابرو که یک روش غیر تهاجمی و بلفاروپلاستی یا جراحی پلک که یک روش تهاجمی است. در این روش شکافی در داخل دهان ایجاد می شود و بافت چربی اضافی برداشته می شود. این عمل در افرادی با صورت چاق و لب های بزرگ انجام می شود(می توان به این افراد لیفت صورت یا تخلیه غبغبیا حتی لیفت غبغب را پیشنهاد کرد). پس از انجام این روش، چربی اضافی از صورت فرد خارج می شود. نتیجه یک چهره زاویه دار و زیبا است. بعد از این عمل استفاده از ژل های بعد از عمل بسیار مهم است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این عمل می توانید به صفحه جراحی چربی باکال در رشت مراجعه کنید.

کاربرد گن چربی باوال:

پس از جراحی چربی بوکال، بهتر است از گن برای برداشتن چربی بوکال استفاده کنید. در جراحی بوکال، گن صورت زیر چانه و بالای سر قرار می گیرد. برای 2-3 هفته به طور مداوم بهتر است از گن بوکال استفاده کنید تا پس از جراحی بوکال سریعتر بهبود پیدا کنید. استفاده از گن بوکال از بروز سرگیجه ناشی از عمل و کاهش فشار خون جلوگیری می کند. می توانید پس از جراحی از پزشک خود بخواهید که مناسب ترین تفنگ باکال را خریداری کند.

لیپوساکشن چانه و گردن :

برخی از افراد دارای برجستگی و چربی در ناحیه چانه و گردن هستند. این چربی ها باعث از بین رفتن فرم طبیعی و عدم زاویه مناسب صورت و فک می شوند. با این مشکل چربی زیر پوست جمع می شود. این چربی با ورزش از بین نمی رود و تنها راه درمان آن جراحی است. مدت زمان استفاده از روش بستن آلت تناسلی بهتر است با پزشک متخصص بررسی شود تا بهترین نتیجه حاصل شود. روش برداشتن این برجستگی ها انجام عملی به نام لیپوساکشن است. در این صورت چربی اضافی ناحیه گردن با استفاده از دستگاه برداشته می شود. پس از انجام این روش باید از گن های بعد از عمل استفاده کنید.

استفاده از گن لیپوساکشن گردن :

همانطور که در بالا ذکر شد، بهتر است بعد از لیپوساکشن گردن از گن لیپوساکشن استفاده شود. گن از دو قسمت عمود بر هم تشکیل شده است. قسمتی که از زیر چانه تا بالای سر بسته می شود و قسمت دیگر از چانه به پشت سر بسته می شود به گونه ای طراحی شده است که در پشت ثابت و محکم باشد.

با استفاده از گن می توانید به ناحیه جراحی فشار بیاورید، اما باید صبور باشید و چندین هفته به طور مداوم از آن استفاده کنید تا به بهبودی کامل برسید، به این معنا که با وجود استفاده از گن از ایجاد آن جلوگیری می شود . تورم کاهش می یابد و باعث خون رسانی منظم و بیشتر به پوست می شود و از افتادگی پوست نیز جلوگیری می شود. اکثر مردم این سوال را دارند که آیا باید با گن به سرویس بروند یا نه؟ فقط باید توجه داشته باشید که بعد از استحمام آن را بمالید در حالی که استحمام لازم نیست و مشکلی نخواهید داشت. در روزهای اول سعی کنید حتی در هنگام خواب از ژل استفاده کنید تا به پوست فشار نیاورد و بتوانید با آرامش بخوابید. توجه داشته باشید که اسلحه حتی در صورت عرق کردن و کثیف بودن قابل استفاده نیست و حتما آن را تمیز کنید و بعد از تمیز شدن مجددا از آن استفاده کنید.

زاویه صورت:

یکی دیگر از روش های زیبایی صورت، عملی است که در آن زوایای صورت فرد اصلاح می شود و به عبارتی صورت زاویه دار می شود. زاویه‌سازی صورت که به آن مدل‌سازی صورت نیز گفته می‌شود، با تزریق ژل یا چربی در نواحی خاصی از فک و چانه انجام می‌شود. در این روش همچنین پس از تزریق و تکمیل زاویه سازی باید از ابزارهای بعد از جراحی زیبایی برای تثبیت فرم صورت مورد نظر استفاده شود.

استفاده از گن زاویه صورت:

استفاده از گن صورت تاثیر زیادی در روند و سرعت بهبودی دارد و بهتر است به توصیه پزشک معالج پس از انجام زاویه‌های تقلیدی از ماسک صورت مناسب استفاده شود. لازم است بدانید که گن بعد از جراحی صورت بهتر است در همان بازه زمانی توصیه شده توسط پزشک معالج استفاده شود تا باعث ایجاد خون مرده و اختلال در عملکرد مویرگ ها نشود.

ویژگی های یک گن خوب

با وجود استفاده از GAN بعد از جراحی صورت، بهتر است ویژگی های آن را بشناسید. استفاده از گن های دارای خواص ضد باکتریایی در تعیین رشد و تکامل میکروب ها ، آنتی باکتریال برای جلوگیری از تعریق،  توانایی رساندن اکسیژن به پوست و جلوگیری از خشکی پوست را به همراه دارد.